Şimdi Ara

Kocaeli Üniversitesi Donanımhaber Öğrenci Topluluğu (358. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.267
Cevap
75
Favori
338.535
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 356357358359360
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler isimleri bana pm den atın ve 1.2. öğretim ve bölüm bendeki listede varsa söyliyim telefonda şuan atamıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: neurofunk

Arkadaşlar merhaba, istanbulda yaşayan biriyim ve kocaeli üniversitesi güzel sanatlar fakültesinde ilk senemi tamamladıktan sonra, çalışmam gerektiği ve iş durumlarında ötürü iki sene hiç gitmedim.
    Bu sene tekrar başlamak istiyorum ve iki konuda yardımlarınızı rica ediyorum;

1.İstanbulda yaşamaya devam etmek durumundayım kurulu bir düzenim var ama iş konusunda zaman artık benim ellerimde, istanbuldan en uygun şekilde nasıl anıtparka git-gel yapabilirim. 200 TL ye servis var bu ücret uygunmudur ?

2.Az önce ders seçmelerini yaptım, listede görünenlerden zorunlu dersler öncelikli olmak koşuluyla, 33 krediye kadar alabildiklerimi günlerini kontrol ederek aldım, buradaki arkadaşlar üsd vs.. gibi terimlerden bahsediyorlar, gerçekten yabancıyım bu terimlere, farklı bir işlem mi yapmam gerekiyordu ?

Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim,
    iyi forumlar

Servis konusunu bilemem. Üsd ise Üniversite Seçmeli Ders. Yani bölümünden bağımsız mezun olana kadar seçip vermen gereken toplam 6 kredilik ders veya dersler.

• Bende bu kadarı var

• Ya ismim var notui göremiyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RoachTr19o5

Ya ismim var notui göremiyorum

Ismi olan geçiyo zaten not önemli değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @TGYüksel arkadaşa çok teşekkür ederim notumu sayesınde ogrendım 65 ile geçmişim .
  • arkadaşlar geçmişim konuda yazıyordunuz ders secımı fılan bıseyler yazıyordunuz benım sımdı yapmam gerekenler nedir ?
  • Arkadaşlar müsait olan facebooktaki sayfadan tam listeyi koyabilir mi ?

• bunlar sadece 1. öğretimin galiba
  • quote:

Orijinalden alıntı: Davsann

bunlar sadece 1. öğretimin galiba

Evet sadece bunu yolladılar

• devamını nerden bulabilirim 2. öğretimim ben ?
  • Facebook hesabı olan bir arkadaş kocaeli üniversitesi 2014 girişliler sayfasında varmış listeler. Buraya foto koyabilseler :)

• quote:

Orijinalden alıntı: haroldfinch34

Facebook hesabı olan bir arkadaş kocaeli üniversitesi 2014 girişliler sayfasında varmış listeler. Buraya foto koyabilseler :)

Resimlerin olduğu grup kapalı grup istek yolladım ama beklemede hala

• Arkadaşlar bakamayanlar özelden isim fakulte ve io mu örgün mu yazarsa bakabilirim

• sitede açıklanmış gençler.
  • EDİT: HALLETTİM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JusTBLooD -- 16 Eylül 2014; 23:45:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RavenoLL

Arkadaşlar bakamayanlar özelden isim fakulte ve io mu örgün mu yazarsa bakabilirim

PM

EDİT: hallettım hocam sagolun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JusTBLooD -- 16 Eylül 2014; 23:46:39 >
  • dönem dilekçeniz onaylanmamıştır danışmanınıza başvurun falan diyor duyurularda neden acaba okulada gitmek istemiyorum gayet güzel dersleri seçtim ben seçmeli ders seçmedim ondan olabilir mi acaba ?
  • goncerivoo kullanıcısına yanıt
    Bir mesaj at danışmanına. Belki cuma günü onaylayacak, hatırlamıyorum

• 
Sayfa: önceki 356357358359360
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.