Şimdi Ara

Çok fonksiyonlu fotoğraf basabilen ve doldurulabilir kartuş özelliği olan yazıcı tavsiyesi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
6.060
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba arkadaşlar uzun zamandır bu konuyu düşünüyordum ve almak için yola çıktım

ben ev kullanıcısıyım sayfa basım maliyetinin düşük ve kaliteli olmasını istiyorum aynı zamanda fotoğraf da basacağım

tarayıcılı renkli fotokopi özellikli ve doldurulabilen kartuşlardan takılabilecek bir yazıcı arıyorum

normalde HP PHOTOSMART C4480 ÇOK FONKSİYONLU YAZICI (Q8388) yazıcıyı çok beğeniyorum ama dolabilen kartuşlardan takılamıyor

bana her renk ayrı depoda olacak şekilde lazım mesela az önceki hpde 2 kartuş var biri siyah biri de 3 renkli ama epson stylus sx105 var mesela 4 tane kartuşu var 1i siyak diğerleri de mavi kırmızı sarı hem de dolabilen kartuş seçeneği de var bana bu tür bi yazıcı lazım tavsiyeleriniz var mı 150 TL geçmeyecek şekilde?

iyi günler

saygılar...

• HP C4380 Wireless Çok fonksiyonlu yazıcı kullanıyorum.

Şuana kadar herhangi bir problem çıkartmadı.Wireless özelliği çok iyi yazıcıyı evin istediğim tarafına koyabiliyorum.

Kartuşu da tek ama dolumda sorun çıkartmadı.Tek kartuş üzerinde 3 delik var mürekkep seti aldım 4 renk ayrıca içinde 4 tane de şırınga vardı.

Dolumunu çok rahat yapabiliyorum...Sadece bu konuad bilgilendirmek istedim...
  • bende f4280 ile c 4480 arasından kaldım birinden biri secip alacam
  • kartus dolduran yerlerde bu hp kartuslarını doldurabiliyor mu ?
    yoksa sadece elle mi oluyor
  • Kartuş dolduran yer de dolduruyor.

Fakat ben çok çıktı aldığım ve er seferinde 5 lira vermemek için set aldım.Kutu olarak 25 TL'e.

Şuana kadar da 10 kere doldurmuşumdur, mürekkepler yarıya geldi.

Fakat uyarıyorum, nasıl doldurulacağını ilkönce bilen birisinden tarifini alın, yoksa kartuş mefta olabilir...
  • internette urunu aradım hic bir yerde bulamadım.
    İnternette bulan var mı acaba ? Hep bir ust modelleri var onlarda pahalı
  • http://www.teknosa.com/Cultures/tr-TR/Products/urundetay.htm?CS_ProductID=125090482&CS_Category=_YAZICILAR843%20&CS_Catalog=_BILGISAYAR

Ben 180 TL'e almıştım 4-5 ay önce.Şuanda 130 TL.Bu fiyata alınabilecek en iyi çok fonksiyonlu yazıcı bence.

Sitede wireless özelliği yazmıyor, yazım hatası yapmışlar şu konudu da inceleyin;

http://forum.donanimhaber.com/m_33200149/mpage_1/key_//tm.htm#33288950

• orayı gordum sadece haberdar et menusu cıkıyor sepete ekleyemiyorum
  • Kesinlikle baskı kafası kartuş üstünde olan yazıcıları tavsiye etmiyorum. Mürekkep maliyetlerini ne kadar uğraşırsanız uğraşın belli bir değerin altına düşüremezsiniz.

Kolay dolum kartuşu olan aşağıdaki yazıcıları tavsiye ediyorum:

epson (d120, sx100,sx105)
    hp (5400)
    Canon (ip4600,mp630,mp540 vs)
    Brother (350c,250c,145c)

saygılar
    Kartus.Web.TR
  • cok fazla cıktı almayacagız.zaten Yani ihtiyac oldugunda kullanılacak. Eger bir sekilde doldurulabiliyorsa cok da problem degil diye dusunuyorum
  • Çok fazla çıktı almayacaksanız düşünceniz daha doğru olabilir tabii. Çünkü bu tip yazıcılarda kartuşlarda sorun olsa da biraz pahalı olmakla birlikte kolaylıkla orjinal ya da muadil kartuş alıp kullanabiliyorsunuz.
    Bu tür kartuş kullanan bir yazıcı aldığınız takdirde de yine sitemizde bulunan muadil kartuşları inceleyiniz.

Saygılar
    Kartus.Web.TR
  • hp c4380 almaya karar verdim sitenizde hangi muadil urunu alabilirim yada kartusu bittiginde dolum yaptırabilir miyiz
    teşekkürler
  • Merhabalar,

Sitemizde yer alan yazıcı için uygun Muadil ürünler:

HP 350 XL Siyah Inkjet Muadil Kartuş (PrintPen Marka, Compatible)

HP 351 XL Renkli Inkjet Muadil Kartuş (PrintPen Marka, Compatible)

Ayrıca, lütfen KartuşMatik marka kartuş dolum setlerimize de bakınız:

HP Vivera 350 Kartuş Dolum Seti (KartuşMatik Marka)

HP Vivera 351 Kartuş Dolum Seti (KartuşMatik Marka)

Saygılar

Kartus.Web.TR

• kartus web tr isimli arkadaşım,
    bende hp 4380 almaya karar verdim ucuz ve baskı maliyeti düşük anladığım kadarıyla.
    birkaç sorum olacak mümkünse yanıtlayabilirmisiniz.
    bu printerin üstündeki kartuları sizin yazdığınız dolum seti ile evde bizim doldurmamız mumkun mu. yani bu kartuslar bitince tekrar tekrar doldurulabilir mi. en az kaç kez. çip olayı faln varmı bu kartusşlerda.

yada ilk sefer bitince muadil kartus olıp birde doldurma seti alıp o kartusu mu sürekli doldurup kullanazağız bilgi verirseniz memnun olurum.
    selamlar
  • epson sx100 mü sx105 mi tavsiye ediyorsunuz ikisi arasındaki yaklaşık 50 tl fark neden?
  • Merhabalar,

özel mesajınıza cevap verdim ama burayada yazalım diğer arkadaşlar da bilgilensin:

>>>
    Yazıcınız ile gelen orjinal kartuşlarınızı dolum setlerimiz ile doldurabilirsiniz .
    O kartuşlar belli bir süre sonra kullanılamaz hale gelirse daha sonra sitemizden muadil kartuş alıp bittiğinde yine ömrünü doldurana kadar dolum setlerimiz ile doldurabilirsiniz.

(kartuşlara 5-25 kez dolum yapılabilir ve kaç kez dolum yapılabileceğini bir çok şey etkiler. daha fazla sayıda dolum yapabilmeniz için öncelikle kartuşmatik marka veya başka bir kaliteli dolum seti kullanmanızı öneriyorum.)

Saygılar
    Kartus.Web.TR

quote:

Orijinalden alıntı: yavuzz42

kartus web tr isimli arkadaşım,
    bende hp 4380 almaya karar verdim ucuz ve baskı maliyeti düşük anladığım kadarıyla.
    birkaç sorum olacak mümkünse yanıtlayabilirmisiniz.
    bu printerin üstündeki kartuları sizin yazdığınız dolum seti ile evde bizim doldurmamız mumkun mu. yani bu kartuslar bitince tekrar tekrar doldurulabilir mi. en az kaç kez. çip olayı faln varmı bu kartusşlerda.

yada ilk sefer bitince muadil kartus olıp birde doldurma seti alıp o kartusu mu sürekli doldurup kullanazağız bilgi verirseniz memnun olurum.
    selamlar

• arkadaşlar, yardım edebilen varsa çok sevinirim!

geçen gün hp photosmart c4580 aldım.
    makina herşeyiyle çok süper, çıktısı,foto baskısı, taraması, fotokopisi mükkemmel.
    benim tek problemim makinayı bilgisayara wireless bağlayamadım.
    çok uğraştım yine de çözemedim.
    muhakkak kolay bi yolu vardır da ben beceremiyorum.
    bilgisayarım acer laptop, vista kullanıyorum.
    kitapçıkta tarif ettiği gibi ağ kurup bağlanmaya çalışıyorum mümkün değil olmuyo.

aranızda bilen varsa ve kısa kısa sırasıyla yapılması gerekenleri tarif ederse çok makbule geçer,
    şimdiden çok teşekkürler

• vistada ağ ve bağlantı merkezindeki güvenlik ayarlarından dosya ve yazıcı paylaşımını aç
  • quote:

Orijinalden alıntı: BerkayTutal

vistada ağ ve bağlantı merkezindeki güvenlik ayarlarından dosya ve yazıcı paylaşımını aç

teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: BerkayTutal

merhaba arkadaşlar uzun zamandır bu konuyu düşünüyordum ve almak için yola çıktım

ben ev kullanıcısıyım sayfa basım maliyetinin düşük ve kaliteli olmasını istiyorum aynı zamanda fotoğraf da basacağım

tarayıcılı renkli fotokopi özellikli ve doldurulabilen kartuşlardan takılabilecek bir yazıcı arıyorum

normalde HP PHOTOSMART C4480 ÇOK FONKSİYONLU YAZICI (Q8388) yazıcıyı çok beğeniyorum ama dolabilen kartuşlardan takılamıyor

bana her renk ayrı depoda olacak şekilde lazım mesela az önceki hpde 2 kartuş var biri siyah biri de 3 renkli ama epson stylus sx105 var mesela 4 tane kartuşu var 1i siyak diğerleri de mavi kırmızı sarı hem de dolabilen kartuş seçeneği de var bana bu tür bi yazıcı lazım tavsiyeleriniz var mı 150 TL geçmeyecek şekilde?

iyi günler

saygılar...

aradığınız ürünler set halinde burada var bir inceleyin isterseniz. sx105 yazıcı-dolan kartuşlar-mürekkep-şırınga-fotoğraf kağıdı tümüne 209.99 tl fiyat vermişler.http://www.dolankartus.com/kampanya.html

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.