Şimdi Ara

Bizbize Kamu Her Yöne 150 DK 15 TL (Kamu Çalışanı Olmayan Abonelerde Geçiş Yapabiliyor)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
8.821
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kamu Çalışanlarının Aile Bütçelerini Rahatlatacak Teklif:
    KDV ve ÖİV dahil ayda sadece 15 TL'ye BizBize Kamu Her Yöne 150 DK

Milyonlarca Kamu çalışanı BizBize Kamu'nun Her Yöne tekliflerine geçti. Şimdi kamu çalışanların yakınları da BizBize Kamu Her Yöne 150 dakika paketine geçerek en avantajlı şekilde Turkcell kalitesiyle görüşebiliyor.

Numarasını Turkcell'e taşıyan tüm müşterilerimiz ekstra bir belge vermeden veya referans gösterilmeden hat sahibi olarak Turkcell mağazalarına başvurarak bu avantajlı tarifeden faydalanmaya başlayabilir.

http://www.turkcell.com.tr/bireysel/tarifeler/faturali/kamu/bizbizekamuheryone150

• bence iyi olmuş vodafone cepkonuşu yenileyene kadar turkcell golü attı...tebrikler
  • türkcelin bir göz boyama operasyonu daha...
  • Pahalı.. Bunu kullanan kaç kişiye ayda 150 dakika yetecek ?

Hadi yetiyor diyelim kullanım koşullarına göre.. Bunun yerine cayma bedelliye kayıt olurum.. 1 sene boyunca her yöne 120 dakikayı bedavaya kullanırım.. 30 dakika için 15 lira mı verilir ?
  • heray 15lira vereceğim ve karşılığında sadece her yöne 150dakika alacağım, resmen rezillik,

bunun yerine numaramı vodafone'a taşırım heray 50kontör yüklememe her yöne 250dakika hediye gelir.

50kontör 9-10lira civarında vede kontörlerimde bana kalır, cep1 tarifesiylede 150yüklersem 3dakikası 1kontöre konuşurum,

35kontöre 3000sms yaparım ve arandıkçada kontör kazanırım.

heryöne 150dakikaya 15lira vereceğime vodafone'a numaramı taşırım 10liraya 250dakika hediye almış olurum vede fatura derdimde olmaz.

resmen salak arıyorlar yahu,

vodafone fark var
  • bence de tcell golü attı
    bizim millet cayma bedelli gibi karışık durumlara gelemez
    tarife çok yalın olacak
  • türkiyede her ay faturası 20 tl civarı gelen kontör yüklemekle uğraşmak istemeyen, kampanya takip etmeye zamanı olmayan bayağı bir insan var telefonu sadece ihtiyacı olunca kullanan..o grup için şu an 2 tarife var...vodafone cepkonuş 150 23,02 tl birde aveanın 19 tllik heryöne tarifesi..bunların yanında 150 dakika 15 tl bence iyi bir tarife olmuş...
  • quote:

Orijinalden alıntı: sevimlican

türkiyede her ay faturası 20 tl civarı gelen kontör yüklemekle uğraşmak istemeyen, kampanya takip etmeye zamanı olmayan bayağı bir insan var telefonu sadece ihtiyacı olunca kullanan..o grup için şu an 2 tarife var...vodafone cepkonuş 150 23,02 tl birde aveanın 19 tllik heryöne tarifesi..bunların yanında 150 dakika 15 tl bence iyi bir tarife olmuş...

aynı şekilde düşünüyorum ve avea nın öğretmen hattından kurtulmak için çok iyi bir kampanya olarak görüyorum.Ayda zaten 15TL sabit ücret ödüyoruz.Bunun yerine ayda 150 dakika bile konuşmayan annem ve ayda 3 hatla toplam 150 dakika konuşan babamı bu hatta geçirebilirim

• 150 dk kamu + 120 dk cayma bedelli = 270 dakika (15 lira)
  • quote:

Orijinalden alıntı: piri.reis

150 dk kamu + 120 dk cayma bedelli = 270 dakika (15 lira)

evet güzel ama 150=15 TL bizi bozar
  • Sadece numarasını taşıyanlar faydalanıyormuş okuduğum kadarı ile..

Doğru mu..
  • avea her yöne 90 dakika 12 lira.
    turkcell 150 dakika (+120 dakika cayma bedelli) = 15 lira
  • Rakam mükkemmel..

Ancak Numara Taşıma işi bozuyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: piri.reis

avea her yöne 90 dakika 12 lira.
    turkcell 150 dakika (+120 dakika cayma bedelli) = 15 lira

piri.reis hocam tamam turkcell daha hesaplı orasını anladık da şu numara taşımaya mı has orasını anlamadım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: s.volkan

Rakam mükkemmel..

Ancak Numara Taşıma işi bozuyor..

git gel yaparız.
  • "Numarasını Turkcell'e taşıyan tüm müşterilerimiz ekstra bir belge vermeden veya referans gösterilmeden hat sahibi olarak Turkcell mağazalarına başvurarak bu avantajlı tarifeden faydalanmaya başlayabilir."

Benim buradan çıkardığım sonuç numarasını taşıyanlara bir kolaylık sağlandığı. Yani referans gösterilmeye dahi gerek olmadan 150 dakikaya geçebileceği.

Diğer turkcelliler ya kamu çalışanı olacak yada refarans gösterilecek..

Doğru mu..
  • sadece numarasını taşıyanlar için geçerli bir tarife muhtemelen. ben öyle anlıyorum
  • Az önce tam detaylar için bayiye gittim çalışanlar seferber oldu sorumu yanıtlamak için.Hiçbirinin birşeyden haberi yok Diyorum Bizbize Kamu Heryöne 150 ve Cayma Bedelli Kontratı birleştirebiliyor muyuz?Cayma bedelli kontrat ne diyor offf offf
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeasme

Az önce tam detaylar için bayiye gittim çalışanlar seferber oldu sorumu yanıtlamak için.Hiçbirinin birşeyden haberi yok Diyorum Bizbize Kamu Heryöne 150 ve Cayma Bedelli Kontratı birleştirebiliyor muyuz?Cayma bedelli kontrat ne diyor offf offf

bende az önce bayiye uğradım. adamların haberi yok böyle bir tarifeden..hiçbir şey yapamadılar..
  • henüz tarife hakkında çok bilgi yok ama şöyle bir soru sorsak cevabı nasıl olurdu acaba?-şimdi bu tarifeden heryöne 120 dk+cayma bedelli turkcell içi 180 dk..böyle bir şey olabilir mi?turkcel konuşmaları 180 den diğer yönler 120 den düşer mi?eğer böyle birşey olsa tam süper olur valla..
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.