Şimdi Ara

Mitsubishi Lancer Hakkında! (13. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
305
Cevap
11
Favori
236.594
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: éray

quote:

Orijinalden alıntı: MaxCavalera

Arkadaşlar bu arac nasıldır?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mitsubishi-ucuza-hiz-ve-konfor-burda-245063145/detay

Tavsiyem hiç bulaşmayın :) 4 yıl kullandım 2005 lancer 1.6 plus.. Parasının hakkını sonuna kadar veren arabadır kendileri..Biniciyseniz arayın temizini bulun alın kafanızda soru işareti olmasın.. Manuel di benim araaç..gayet seri bir arabadır..içi birçok c segmenti araca göre çok daha geniştir..yakıtta hiç üzmez sizi..motoru taş gibidir..benim bu 4 yılda yaşadığım iki problem oldu birincisi bobinden dolayı tekleme sorunu bobinleri değiştim düzeldi..ikincisi kronik sorun olarakta bahsedilen bir durum klima halatında sıkıntı yaşadım ki bu daha kötü bir sorun çünkü tek halatı bulmak çok zor bir iş..ama bunlar soru işareti yapmasın.. 130 bin km kullandım bu aracı hiç üzmedi taş gibi araba..yağına suyuna bakın 10 yıl rahat rahat binin..

Hocam çok saol. Zaten temiz bir Carisma buldum. Şimdi onun peşinde koşturuyorum. Umarım yakında Carisma sahibi olurum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: alikartall

2006 lancer 1,6 otomatik kullanıcısıyım. kafanıza takılan sorulara cevap verebilirim :)

merhaba,
    2011 model alncer lar tam otomatikmidir. birde honda gibi otomaatiği sorunsuzmudur bu markadada. otm hangi şansıman kullanılmaktadır.
  • Yari otomatiktir. Cvt şanzıman ile geliyor uzerinde :)

• quote:

Orijinalden alıntı: g_unit_nihat

quote:

Orijinalden alıntı: alikartall

2006 lancer 1,6 otomatik kullanıcısıyım. kafanıza takılan sorulara cevap verebilirim :)

merhaba,
    2011 model alncer lar tam otomatikmidir. birde honda gibi otomaatiği sorunsuzmudur bu markadada. otm hangi şansıman kullanılmaktadır.

Yari otomatiktir.cvt şanzıman ile geliyor uzerinde. Ben daha mitsubishi lancerde sanzuman sorunu yasayan birini goremedim ;) illaki vardir ama cok dusuk boyutlardadir kanimca

• g_unit_nihat G kullanıcısına yanıt
    yanlış yönlendirme olmasın.

2011 1,6 ise tork konvertörlü otomatik
    1,8 ise CVT'dir.

yakıt tüketimi olarak ikiside hemen hemen aynı yakmaktadır. ondan dolayı genellikle 1,8 tavsiye ediyoruz.
  • Valla 2004 2006 arası bi lancere de ben sahip olmalıyım anlaşılan abi bu kadar güzel ve olumlu değerlendirmeler ne kadar sorunsuz olduğunu gösteriyor. En tutulan opelin wv nin audi nin canı cehenneme. Sanki onların parçası çok ucuz. Lancer böyle sorunsuzsa alıp ömürlük bineceksin. Tabi düzgün bi lancer kaldıysa piyasada. Olanda satmıyor zaten

• dmddervis D kullanıcısına yanıt
    valla motor kolay kolay sorun çıkarmadığından km yüksek vurdu kırdısı fazla olan araçları eğer uzun süre kullanacaksanız alınabilir. tek dezavantaj diyebileceğimiz donanımı günümüze göre zayıf kalması onun dışında aynı senelerdeki civiclerden aşağı kalır yanı yok.

parça fiyatı da o söylediğiniz markaların da çok ucuz değil zaten :)
  • Merhaba bende 2005 model 1.3 lancer var. Bikac sorum olacak yardimci olur musunuz.

Depoyu fulleyip km.yi sifirliyorum 450 km. Sonra benzin ışığı yaniyor. Bu normalmi sizce. Bana anormal geldi bu kadar yakmamasi lazim. Neyapabilirim.

Diger sorum ise tup taktirayimmi. Hangi markayi tavsiye edersiniz. Forumda ojudugum kadari ile iki arkadas atiker tavsiye ediyor ama genel olarak ne tavsiye edersiniz.

• Çok istedim lancer almayı ama bir türlü nasip olmadı. Bu arabanın temizini bulmakta çok zor. Arabası temiz olanlar elden çıkartmıyor. Özellikle mitsu ve mazda sahipleri. Bide çıkıp bu arabalara 2.eli zayıf ayağı yapmaları insanı çıldırtır. Arkadaş 2009 astrasını satılığa çıkardı 1 haftada gitti. Diğeri 2010 mazda 3 ü çıkarttı satılığa. 2 sinin araçlarda temiz düşük km değişensiz birkaç parça lokal boyalı araçlardı. Mazda için ilan yayınlandıktan 30 dk sonra ilk kişi aradı. Telefonda yalvardı resmen abi başkasına satma söz verme ben yarın sabahtan gelip gösterip aracı alıcam diye. Telefonda pazarlık dahi yapmadı. Yazılan fiyattan aldı aracı. 3-4 saat içinde en az 10 kişinin daha aradığını söyledi arkadaş. İyi ki 2. elleri zayıf. Temizini bulup alanın sattığını görmedim daha. Neyse ana konuya dönüyorum artık bu araçtan ümidimi kestim. Konuyu üzülerek takibimden çıkartıyorum. İçerlemişim sanki
    Arkadaşlar araçlarınızın kıymetini bilin. Ömürlük arabalara sahipsiniz.

• cerronnimo C kullanıcısına yanıt
    aldığınız yakıtın kaç lt olduğunu ve sonraki dolurmayı kaç lt yaptınızı bilmediğimden yorum yapamayacağım. Şehiriçi 8,5lt/100km tüketime sahip olan aracı şehiriçi kullandığınızı düşünerek 38,25Lt benzin aldıysanız normal olacağını söyleyebilirim.

atiker harici bir marka öneririm. çok ucuzuna gitmeyin. LPG taktırabilirsiniz.
  • Tesekkurederim.depoyu iki kere fulleyip tekrar bakiyim o zaman. Size haber veririm.

• 2005 otomatik lancer sahibiyim. Atiker lpg var. İstanbul şehiriçi 12 lt.nin altına düşüremedim. Sizin yakıt tüketim değerleriniz nasıl?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tam hesaplayamadım şimdi deponun bitmesini bekliyorum. İşyerine servisle gittiğim için arabayı pek kullanmıyorum o yüzden biraz uzuzn sürüyor. Ama kaba bi hesapla sanırım yaklaşık 35kr. Yakıyor.

• Satılık 2005 model lancer 58.000 de.
    İlan no.301239578

• Merhabalar. Çocukluk hayalim olan lancer'a sahip olma aşkıyla yanıp tutuşan biri olarak aranıza katılmak için can atıyorum abiler. Merak ettiğim birkaç konu var eğer cevaplayabilirseniz çok memnun olacağım. Inform modelli lancera invite ya da intense direksiyonu takılabiliyor mu, maliyeti ne kadar olur tahmini?
    İnvite'ı inform'dan ayıran pek birşey göremedim direksiyon dışında, yanlış mıyım?
    Herkes sanayiye uğratmayan bir araba olduğunu söylüyor ama aracın 10bin bakımları vs. yaklaşık ne kadar tutuyor?
  • benmde merak ettiğim şu
    triptonikmi yoksa manuel vites mi daha mantıklı
    bahsi geçen araç 2005 lancer.
  • Benim de Merak ettiğim,
    Artık üretilmiyor mu Lancer.
    Yıllardır gözüm hep lancer'da. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: BackConnect

Benim de Merak ettiğim,
    Artık üretilmiyor mu Lancer.
    Yıllardır gözüm hep lancer'da. :)

Üretiliyor tabi. Fakat ülkemizde Temsa sağolsun çok ilginç bir politika izliyor. Şuan 2015 ve 2016 modeller satılıyor yetkili satıcılarda. Bazı donanım farklılıklarından başka pek bir değişiklik yok sanırım özellikle kasasında.

Ben 2013 model Lancer Invite sahibiyim. İnanılmaz sürüş zevki var. Ama hatchback bir araç alacağım sanırım. Hayalimdeki arabayı kullanmadan edemedim (Lancer). Kısmet artık.
  • tHE uLTimaTe kullanıcısına yanıt
    informda esp yok, ısıtmalı dikiz aynaları yok ve manuel klima var. direksiyon dğeiştirmek yerine solundaki sağındaki düğmeleri taktırmak daha mantıklı olur. bi de sağlam bir deri yaptırılırsa tamamdır.
  • Merhabalar arkadaslar
    Mitsubishi lancer arabasinin encok tutulan kasasi ve modeli hangisi acaba

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.