Şimdi Ara

Doodle Jump`cılar Buraya..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
2.802
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Basit ama bi o kadar da zevkli bir oyun...Oynamamis olanlara tavsiyemdir..Oynayanlardan da rekorlari alalim..Simdilik 51000 yapabildim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Knav3 -- 11 Ağustos 2009; 21:26:50 >

• Oyunda amaç nedir?
  • Amac karakterimizle ziplaya ziplaya en yuksege cikmak tabi ilerledikce bu isi yapmak zorlasiyor cesitli yaratiklar vs cikiyor..Bircok ulkenin top 100 unde ilk siralari oynuyor Tr de nerede bilemiyorum ama gercekten zevkli bir oyun.Sıkıntıya birebir..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Knav3 -- 11 Ağustos 2009; 21:54:40 >
  • pocket god dada bu özellik mevcut ben onu oynuyorum 1900 yaptım en fazla :)
  • Pocket God ile Doodle Jump in yapimcilar ortak calismayla yaptilar bunu..Pocket God a bu ozellik geldi, Doodle Jump da da karakteri Pocket God daki ada sakinlerinden birine dosunturebiliyorsunuz...Ates attiginizda hindistan cevizi fln atiyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Knav3 -- 12 Ağustos 2009; 17:54:27 >
  • Ben yükledim 25 küsür birşey yapmştım ama o uzay gemisi mi ne adamı çok sinir ediyor hep ondan yandım zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mad_Jak -- 19 Ağustos 2009; 11:59:48 >
  • benim rekorum 52 bin küsür , ama dünya sıramasında millet 420 bin felan yapmış oha dedim...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.