Şimdi Ara

Laptoptan Tv'ye görüntü aktarımı(hdmi kablo ile) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
135
Cevap
7
Favori
449.297
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • arkadaşlar beni bir sorum var. ekran kartımda 2 vga çıkışı ve 1 hdmi çıkışı var.
    2 monitör çıkışını kullanıyorum.
    1 hdmi çıkışınıda tv bağlamak istiyorum. monitörlerle işim olmadığında tv internetten film izlemeyi düşünüyorum. mümkün mü
  • arkadaslar powerpoint sunumumu sunucu modunda açıp hdmi ile tv'ye aktardıktan sonra laptoptan tvye görüntü aktaramıyorum. şu an bir ppt sunusu açtığımda görüntü aktarabiliyorum ve gayet güzel çalışıyor. sunuyu kapattığımda tv ekranı bembeyaz oluyor. nedenini ve çözümünü bilen var mıdır?
  • lg tv taşan görüntüyü tam ekran yapma
    https://youtu.be/Fq8hZbRZ6r4

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ozan062 kullanıcısına yanıt
    Tv ayarlarindan 16 9 oraninu kaldir 4 3 yap

• Arkadaşlar size bişey soracağım bende Samsung gün eski tv lerinden 1 tanesi var lcd ve pc çıkışı var vga kablo ile bağladığımda pc tv yi görüyor ama tv menüsünde pc seçilmiyor en üstte harici var o hep açık ama pc kapalı Nasıl aktif ederim teşekkürler (Ya da en üste alınmalı )

• arkadaşlar akşam laptop ile tv üzerinden film izliyordum bilgisayarı kapattım açtım tvyi görmüyor.

uydu alıcısını taktım oda baştan gösteriyor sonra girişiniz hdcp desteklemiyor diyor dh kanalları açmıyor.

hdmi 2ye taktığımda ikiside srounsuz çalışıyor.

sorun nedir acaba.
  • slm arkadaslar, ben bilgisayarimi(kasayi) tv ye hdmi kablosu ile bagliyorum oyle kullaniyorum yani tv yi monitor gibi.

Daha birkac gun once sorunsuz bir sekilde kullaniyordum ama biranda nolduysa artik gelmiyor goruntu. Bilgisayari acarken once goruntu geliyor windows normal baslama goruntusu anakart ismi falan hersey normal ama tam acilacakken goruntu gidiyor ve sinyal yok yaziyor tv de. Hdmi kablosunu degistirdim yeni bi kablo aldim ama sorun degismedi hâla ayni. Ne yapabilirim arkadaslar bilgisi, önerisi olan varsa sevinirim

• SonJnow kullanıcısına yanıt
    Ekran kartın bozulmuştur. Bios ekranı ekran kartın bozulsada ekrana gelir. Başka bir ekran kartıyla deneyebilirsen iyi olur

• burakdemirci80 B kullanıcısına yanıt
    hadi ya :/ bilgisayari yeni aldim hocam

• Hdmi kablosu ile pc mi lg marka led tv ye bagliyorum.ekran karti tv kapaliyken lg yi goruyor tv yi actigimda kablonuzu kontrol ediniz yazisi cikiyor goruntu gitmiyyor nedeni nedir bilen varmi.okudum komple birayi akli basinda cevap yok

• Up

• up lg 24mn48a led monitör hiç bir şekilde pc ye bağlanmıyor
  • lg 43 ekran tv ye laptopu bağlayamıyorum. enteresan sesi duyuyorum tv den. laptop görev çubuğunu görüyorum. ama ekranı göremiyorum. yardım lütfen
  • Merhaba. Hdmı kabloyu takınca Laptop tv ye bağlanıyor görüyor sorun yok. Ancak film açıp tam ekran yapınca laptop ilerliyor,tv ekranı ise donuyor. Yani benim sorunum tam ekran yapma sorunu Bunu nasıl çözebiliriz? Bilgisi olan ya da bu sorunu yaşayıp çözen varsa yazarsa sevinirim. Teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.