- x
bit pazarı nerede ?
19 Cevap1848 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

251 Mesaj
7 Ağustos 2009; 20:18:52 

arkadaşlar istanbul anadolu yakasında bit pazarı nezaman ve nerede kuruluyor biliyormusunuz

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
7 Ağustos 2009; 20:45:09 

topkapıda vardı sanırım bit pazarı

Uzaklaştırılmış
7 Ağustos 2009; 20:50:23 

Hocam yanlış hatırlamıyosam eğer araba pazarı ve bit pazarı sultanbeyline taşındı.Hatta daha önce cevizli devlet hastanesi civarındaydı.Artık sultanbeylide.

2995 Mesaj
7 Ağustos 2009; 20:53:02 

Neler Var Bıt Pazarında

Düş peşindeyim,Düş peşime.

251 Mesaj
7 Ağustos 2009; 20:56:23 

quote:

Orijinalden alıntı: gokmavı

Neler Var Bıt Pazarında

yiyecek içecek harici aklına ne gelirse var valla ikinci el don satan bile vardı kadıköydeyken:D

kartal araba pazarının oraya kuruluyomuş pazar günleri sanırım bir arkadaşta öyle dedi

2995 Mesaj
7 Ağustos 2009; 21:00:08 

Teknolojık seyler var mı?Fıyatlar nasıl baya dusuk galıba.

2549 Mesaj
7 Ağustos 2009; 21:05:02 

işlemci lazım amd x2 en azından 5000+ cıvarı :h varmıdır acaba kanka gitceksen bide bakarsın oralara sana zahmet

|| Windows7 Kullanıcısı ||
|| İntel Core2Duo E6540 @2,33 GHz
|| His HD4850 1GB GDDR3 || 22" Acer 1920*1080 LeD
|| 2*1 GB Kingstone DDR2 800MHz || CoolerMaster 460W PSU || Askere gittim gelicem 12-2009 || Geldim 03-2011 ||

Uzaklaştırılmış
7 Ağustos 2009; 21:11:55 

Kartaldaki araba pazarı sultanbeyline taşındı haberiniz olsun.

251 Mesaj
7 Ağustos 2009; 21:39:17 

quote:

Orijinalden alıntı: N-0NE

Kartaldaki araba pazarı sultanbeyline taşındı haberiniz olsun.

sultanbeylideki tam yerini biliyormusun

Uzaklaştırılmış
7 Ağustos 2009; 21:42:06 

Hocam valla önünden bile geçtim ama cadde oalrak bilmiyorum iett otobüsüyle gitmiştim sultanbeyliye 1 kere önünden geçmişti otobüs.Fatih bulvarına gelmeden önceydi

3231 Mesaj
7 Ağustos 2009; 21:52:44 

Sultanbeyli'de var ama gitmenizi önermem çoğu şey 10 sene önceki teknoloji =) Ve inanın çalışma olasılığı çok düşük kuzenimle gitmiştik 10 sene önceki AMD işlemci 1gb hdd felan vardı 1 TL'e :) çoğu ürün ıslanmış oluyor genelde nerede saklandıkları meçhul.. 1 tane son model laptop vardı 500 TL istiyodu ama geçmişi nedir bilinmez hırsızlıkmıdır nedir hep uzak dururum o işlerden..

251 Mesaj
8 Ağustos 2009; 16:13:23 

quote:

Orijinalden alıntı: N-0NE

Hocam valla önünden bile geçtim ama cadde oalrak bilmiyorum iett otobüsüyle gitmiştim sultanbeyliye 1 kere önünden geçmişti otobüs.Fatih bulvarına gelmeden önceydi

tmm sagolun yarın erkenden gidicem sabah kalkabilirsem bakalım belki bişiler bulurum tabi yerini bulabilirsem

2995 Mesaj
8 Ağustos 2009; 16:16:56 

quote:

tmm sagolun yarın erkenden gidicem sabah kalkabilirsem bakalım belki bişiler bulurum tabi yerini bulabilirsem

Kardes gıttıgınde Otomobıl Navıgasyon Cıhazlarının fıyatlarınada bakarmısın?Lazımda Fıyatı Uygunsa Gıdıp Alacam.

251 Mesaj
8 Ağustos 2009; 17:29:06 

quote:

Orijinalden alıntı: gokmavı

Kardes gıttıgınde Otomobıl Navıgasyon Cıhazlarının fıyatlarınada bakarmısın?Lazımda Fıyatı Uygunsa Gıdıp Alacam.

eger erken kalkabilirsem gidicem kalkamazsam haftaya gidicem gidersem ve görürsem sorarım banada lazım zaten navigasyon ama ordan almanı tavsiye etmem o tarz kullancagın şeyleri ikinci elden yada sıfırdan al derim oradaki çogu satıcı çingene çünki +altıgın ürün çalıntıda olabilir ki benim için sorun degil veya bi yerinde sorunda olabilir ertesi gün gittiginde kabul etmezler basit ufak tefek parçaları al derim oradan sadece başın yanar yoksa hele hele navigasyon gene hiç almam ordan çalıntı çıkarsa problem yaratır

251 Mesaj
8 Ağustos 2009; 17:33:53 

quote:

Orijinalden alıntı: tembeler

işlemci lazım amd x2 en azından 5000+ cıvarı :h varmıdır acaba kanka gitceksen bide bakarsın oralara sana zahmet

tmm kanka çalıntı ve virüslü buldugum malları sana söylicem ben zaten:D

2674 Mesaj
8 Ağustos 2009; 17:35:11 

Samandıra'da Pazar sabah 7'den itibaren

"Kafam cam kırıklarıyla dolu doktor. Bu nedenle beynimin her hareketinde düşüncelerim acıyor anlıyor musun? Bütün hayatım boyunca bu cam kırıklarını beyin zarımın üzerinde taşımak ve onları oynatmadan son derece hesaplı düşünmek zorundayım..."
"Kelimeler, albayım... Bazı anlamlara gelmiyor!" (Tehlikeli Oyunlar~Oğuz ATAY)

590 Mesaj
8 Ağustos 2009; 17:36:34 

Kartal devlet hastanesinin yanında ki çavuşoğluna taşındı hem orada sadece araba satılmıyomuydu?

2995 Mesaj
8 Ağustos 2009; 17:41:15 

quote:

eger erken kalkabilirsem gidicem kalkamazsam haftaya gidicem gidersem ve görürsem sorarım banada lazım zaten navigasyon ama ordan almanı tavsiye etmem o tarz kullancagın şeyleri ikinci elden yada sıfırdan al derim oradaki çogu satıcı çingene çünki +altıgın ürün çalıntıda olabilir ki benim için sorun degil veya bi yerinde sorunda olabilir ertesi gün gittiginde kabul etmezler basit ufak tefek parçaları al derim oradan sadece başın yanar yoksa hele hele navigasyon gene hiç almam ordan çalıntı çıkarsa problem yaratır

Vazgectım

3770 Mesaj
8 Ağustos 2009; 17:45:44 

avrupa yakası bahçelievler yenibosnadaki eskidji gelmeni tavsiye ederim ne ararsan var

Citroen Xsara VTS mk2 2.0 167hp
2004 üyesi

251 Mesaj
10 Ağustos 2009; 19:45:10 

arkadaşlar dün eve gelemedigim için cevap yazamadım araba pazarı kartalda eski yerinde kuruluyor gene çamlıklı yerin üst tarafında da bit pazarı kuruluyor dün kendim gittim gözlerimle gördüm geçerken bakayım dedim saat 2-3civarıydı ben gittigimde ondan dolayı pek bişi yoktu ama sabah gidersek eminimki epey birşey olur haftaya gitmeyi düşünüyorum ben eger gelmek isteyen arkadaşlar olursa beraber gidebiliriz benim için sorun olmaz

Sayfa:   [1]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.836