Şimdi Ara

Fare imlecindeki sorun

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
12.423
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Klasik, optik bir fare kullanıyorum. a4tech.
    Fare, internette gezinirken (hangi tarayıcı olursa olsun) sürekli yanıp sönüyor, yazı imleci gibi. Ancak tarayıcıyı kapattığımda sorun yok. Yani bilgisayarımın içinde herhangi bir işlemi yaparken fare imlecim olması gerektiği gibi dıkıyor ama internette gezinmek için tarayıcıyı açınca (opera, firefox vs...) yanıp sönüyor, resmen araba selektörü oldu kerata :)

Bu sorun neden kaynaklanabilir? Fare donanımsal olarak sorunlu olsa, her zaman yapar; ama sadece internet sayfalarında gezerken oluyor.

• quote:

aspci
    Merhabalar,

Klasik, optik bir fare kullanıyorum. a4tech.
    Fare, internette gezinirken (hangi tarayıcı olursa olsun) sürekli yanıp sönüyor, yazı imleci gibi. Ancak tarayıcıyı kapattığımda sorun yok. Yani bilgisayarımın içinde herhangi bir işlemi yaparken fare imlecim olması gerektiği gibi dıkıyor ama internette gezinmek için tarayıcıyı açınca (opera, firefox vs...) yanıp sönüyor, resmen araba selektörü oldu kerata :)

Bu sorun neden kaynaklanabilir? Fare donanımsal olarak sorunlu olsa, her zaman yapar; ama sadece internet sayfalarında gezerken oluyor.

bir ara bende de öle bir saçmalık oldu ama winamp üzerinde sonra kendiliğinden geçti nasıl oldu anlamadım.
    ama denetim masasından mouse ayarlarına bir göz at istersen
    normal ayarlar sekme sekme şöle olması gerekiyor Düğmeler sekmesinde işaretli buton yok. işaretçiler sekmesinde (ki sanırım burdaki bir ayardan olabilir) windows varsayılan (sistem düzeni) seçili ve normal seçim secili birde işaretçinin gölgeisni etkinleştir secili. işaretçi seceneklerinde: işaretçi hassasiyetini artır ve yazarken işaretöiyi gizle secenekleri tıklı. şeklinde normla ayarlar. farklı varsa bir kontorl etmende fayda olabilir.

• İlgin için teşekkür ederim arkadaşım, denetim masasındaki ayarlarım aynı senin yazdığın gibi. Hala anlayabilmiş değilim sorunu.
  • explorer ı kaldırıp tekrar yükleyinAynı sorun vardı çözüldü
  • Chrome , opera ne kullanyorsanız birini kaldırıp tekrardan yükleyin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.