- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
Fare imlecindeki sorun
4 Cevap6596 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

1994 Mesaj
6 Ağustos 2009; 19:00:47 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

Merhabalar,

Klasik, optik bir fare kullanıyorum. a4tech.
Fare, internette gezinirken (hangi tarayıcı olursa olsun) sürekli yanıp sönüyor, yazı imleci gibi. Ancak tarayıcıyı kapattığımda sorun yok. Yani bilgisayarımın içinde herhangi bir işlemi yaparken fare imlecim olması gerektiği gibi dıkıyor ama internette gezinmek için tarayıcıyı açınca (opera, firefox vs...) yanıp sönüyor, resmen araba selektörü oldu kerata :)

Bu sorun neden kaynaklanabilir? Fare donanımsal olarak sorunlu olsa, her zaman yapar; ama sadece internet sayfalarında gezerken oluyor.

Biz iki hırsız arasında kendimizi feda ederiz. Düne ait üzüntülerle yarına ait korkular. (Fulton Cursier)

Fo+oğraf | 6GEN Fotoğraf Dergisi

49 Mesaj
6 Ağustos 2009; 20:42:48 

quote:

aspci
Merhabalar,

Klasik, optik bir fare kullanıyorum. a4tech.
Fare, internette gezinirken (hangi tarayıcı olursa olsun) sürekli yanıp sönüyor, yazı imleci gibi. Ancak tarayıcıyı kapattığımda sorun yok. Yani bilgisayarımın içinde herhangi bir işlemi yaparken fare imlecim olması gerektiği gibi dıkıyor ama internette gezinmek için tarayıcıyı açınca (opera, firefox vs...) yanıp sönüyor, resmen araba selektörü oldu kerata :)

Bu sorun neden kaynaklanabilir? Fare donanımsal olarak sorunlu olsa, her zaman yapar; ama sadece internet sayfalarında gezerken oluyor.

bir ara bende de öle bir saçmalık oldu ama winamp üzerinde sonra kendiliğinden geçti nasıl oldu anlamadım.
ama denetim masasından mouse ayarlarına bir göz at istersen
normal ayarlar sekme sekme şöle olması gerekiyor Düğmeler sekmesinde işaretli buton yok. işaretçiler sekmesinde (ki sanırım burdaki bir ayardan olabilir) windows varsayılan (sistem düzeni) seçili ve normal seçim secili birde işaretçinin gölgeisni etkinleştir secili. işaretçi seceneklerinde: işaretçi hassasiyetini artır ve yazarken işaretöiyi gizle secenekleri tıklı. şeklinde normla ayarlar. farklı varsa bir kontorl etmende fayda olabilir.

1994 Mesaj
6 Ağustos 2009; 21:50:48 

İlgin için teşekkür ederim arkadaşım, denetim masasındaki ayarlarım aynı senin yazdığın gibi. Hala anlayabilmiş değilim sorunu.

Biz iki hırsız arasında kendimizi feda ederiz. Düne ait üzüntülerle yarına ait korkular. (Fulton Cursier)

Fo+oğraf | 6GEN Fotoğraf Dergisi

18 Mesaj
25 Aralık 2012; 10:48:30 

explorer ı kaldırıp tekrar yükleyinAynı sorun vardı çözüldü

759 Mesaj
25 Aralık 2012; 17:48:52 

Chrome , opera ne kullanyorsanız birini kaldırıp tekrardan yükleyin

- ZOTAC GeForce GTX 670 4GB Premium / - Intel® Core™ i5-3570K Processor / - Thermaltake Contac 30 CPU Cooler

- Creative Sound Blaster Evo Gaming Headset / - Corsair Vengeance® Low Profile — 2X4GB 1600 mHz / - ☭ GA-Z77-D3H (Rev. 1.0) GIGABYTE / - Cooler Master -HAF 932- Black Edition

- OCZ 750W FATAL1TY Series Power Supply / - OCZ Vertex 4 SSD 2.5" SATA 3 6Gb/s / - Logitech G9X Gaming Laser Mouse / BU KİŞİ ATATÜRK'E SAYGI ve MİNNET DUYMAKTADIR

<3 KAF_1912_SİN KARŞIYAKA SİN_1912_KAF <3 Steam ; [Smyrn
Sayfa:   [1]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

2.318