- x
Karamürsel nasıl biryer? Oturanlar-Gidenler...
58 Cevap3626 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

459 Mesaj
6 Ağustos 2009; 16:15:57 

Üniversiteye böyle garip bir ilçeye gidiyorum. KOÜ Barbaros Denizcilik Yüksekokulu. Kiralar nasıldır? Hayat pahalı mı?(Gerçi ne kadar pahalı olabilir ki?) Tutucu biryer mi? Merkeze ulaşım nasıl sağlanıyor? Kızları güzel midir? Şaka bir tarafa gerçekten burası hakkında her türlü bilgi lazım. Şimdiden teşekkürler

459 Mesaj
6 Ağustos 2009; 16:40:19 

Koca Karamürsel'i bilen yok mu? Ykm'ye ismini vermiş Karamürsel sepeti diye birşey var. Hadi yav

179 Mesaj
6 Ağustos 2009; 16:44:49 

vay bi denizci daha yetişiyo,pruvan neta ola !

Karamursel tutucu milliyetçi bi mekandir.

Biz 3 kişiydik: Bedirhan, Nazlıcan ve ben...

1584 Mesaj
6 Ağustos 2009; 16:44:50 

Benim doğduğum yer bro . Kocaeli / Karamürsel . Fena bi yer deil sahili felan var çarşısı felan gayet büyük canın sıkılmaz.
Ha ayrıca Kocaeli de 12 tane ilçe den 11 i akp aldı seçimde . sadece karamürselde Demokrat Parti aldı dikkatini çekerim ( neden çektim bilmiyorm )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BladerMaster -- 6 Ağustos 2009; 16:48:50 >

ve elbette ki, sevgilim, elbet,dolaşacaktır elini kolunu sallaya sallaya,dolaşacaktır en şanlı elbisesiyle : işçi tulumuyla bu güzelim memlekette hürriyet. nazım hikmet ran
biji berxwedana kobane!

459 Mesaj
6 Ağustos 2009; 16:51:21 

quote:

Orijinalden alıntı: BladerMaster

Benim doğduğum yer bro . Kocaeli / Karamürsel . Fena bi yer deil sahili felan var çarşısı felan gayet büyük canın sıkılmaz.
Ha ayrıca Kocaeli de 12 tane ilçe den 11 i akp aldı seçimde . sadece karamürselde Demokrat Parti aldı dikkatini çekerim ( neden çektim bilmiyorm )

Partiyle işim olmaz. Ama yinede halkın görüşünü yansıtır. Belkide partiye değil adama vermişlerdir. Neyse insanları iyi olsunda

1584 Mesaj
6 Ağustos 2009; 16:53:37 

Haklısın . Zaten İsmail Yıldırım ya da buna benzer isimli bir adam vardı 33 yaşında henüz adama çok güveniyorlar . Önceki 2 dönem de o yaptı . Gerçekten hakkını veriyor .
İnsanları gördüğüm kadarıyla iidir . babam orda ev aldı kirada olmasa verirdim sana ama ne yazıkki

ha gelelim şehir merkezine ulaşım nasıl sağlanıyor . Fazla büyük bir yer değil zaten sende köylerine gitmessin heralde . köylerinden bile sadece 1 arabayla şehir merkezine gelirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BladerMaster -- 6 Ağustos 2009; 16:55:20 >

ve elbette ki, sevgilim, elbet,dolaşacaktır elini kolunu sallaya sallaya,dolaşacaktır en şanlı elbisesiyle : işçi tulumuyla bu güzelim memlekette hürriyet. nazım hikmet ran
biji berxwedana kobane!

459 Mesaj
6 Ağustos 2009; 16:55:24 

Ne kadar kira alıyorsunuz? Ev ararken aklıma bulunsun diye soruyorum. Ve evin özellikleri falan ne

1584 Mesaj
6 Ağustos 2009; 16:56:18 

quote:

Orijinalden alıntı: s_i_y_a_h

Ne kadar kira alıyorsunuz? Ev ararken aklıma bulunsun diye soruyorum. Ve evin özellikleri falan ne

Valla hayat çok pahalı değil . Ortalama bir Kira 200-350 arasında .

biji berxwedana kobane!

459 Mesaj
6 Ağustos 2009; 16:59:29 

quote:

Orijinalden alıntı: BladerMaster

Valla hayat çok pahalı değil . Ortalama bir Kira 200-350 arasında .

Güzel, güzel 2 kişi çıksan bi eve oh mis

2849 Mesaj
6 Ağustos 2009; 17:02:18 

Akp'nin alamadığı tek belde Tam bir emekli ilçesi diye duyuyoruz hep.

459 Mesaj
6 Ağustos 2009; 17:06:24 

Emekli çoksa hayat yok gibi birşeydir.
Ya da çok güzel biryer olduğu için adam emekli olup oraya yerleşmiştir.
Ya da...

5 Mesaj
6 Ağustos 2009; 18:22:02 

Babanem ve kardesi daha giris kısımda oturuyordu onların tam merkez değildi sanırım ama 1 kez merkeze gitmistim orası da gayet hos bi yerdi

Aklımda bir tek sen, fikrimde bir tek sen, ne farkeder KARTAL, sen her gün yenilsen ?

1631 Mesaj
6 Ağustos 2009; 18:46:23 

Ben K.mürselde oturuyorum ;
Tutucu kesim ağırlıkta
Serbest kızların çoğu biraz yeni görmüş tiplerdir
Emeklilerin uğrak mekanıdır
Kira fiyatları valla 200den yukarı bulursun
Denizin hemen kenarında biryer o okulunda denizin kenarında zaten çok süper bir yerde okul
Ek olarak gece sahilde gezebilirsin , meyvane olarak bülbül diye biryer var orda takılırsın alkol için :) . Ek olarak cafeler var sağlam olarak 3 tane falan.En yakın disko yalova çınarcıkta Clup kale diye bir yer...
Daha bilgi istersen burdayım

459 Mesaj
6 Ağustos 2009; 18:49:19 

quote:

Orijinalden alıntı: The Beatles

Ben K.mürselde oturuyorum ;
Tutucu kesim ağırlıkta
Serbest kızların çoğu biraz yeni görmüş tiplerdir
Emeklilerin uğrak mekanıdır
Kira fiyatları valla 200den yukarı bulursun
Denizin hemen kenarında biryer o okulunda denizin kenarında zaten çok süper bir yerde okul
Ek olarak gece sahilde gezebilirsin , meyvane olarak bülbül diye biryer var orda takılırsın alkol için :) . Ek olarak cafeler var sağlam olarak 3 tane falan.En yakın disko yalova çınarcıkta Clup kale diye bir yer...
Daha bilgi istersen burdayım

Çok iyi ya Öğrencimisiniz orada sizde?

537 Mesaj
6 Ağustos 2009; 18:51:30 

bir iki akraba var orda arada giderim.Aqua park a gitmiştim orda güzel memleket

861 Mesaj
6 Ağustos 2009; 18:52:29 

Ben de Karamürselde oturuyorum..İnsanları biraz tutucudur.Yalovaya ve kocaeliye hemen hemen 5-6 dk da bir araba var...Çoğu şey için buralara gitme ihtiyacı bulabilirsin.

1631 Mesaj
6 Ağustos 2009; 18:54:22 

quote:

Çok iyi ya Öğrencimisiniz orada sizde?

Yok ailem ile yaşıyorum

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
6 Ağustos 2009; 18:57:20 

Tutucu filan değildir.Küçük nezih güzel bir yerdir.İnsanlarıda yaşlı değil bakma sen onlara.Gidince anlarsın.

459 Mesaj
6 Ağustos 2009; 19:00:05 

İyi bir yer herhalde anlattıklarınıza göre. Gidince görücez dediğiniz gibi 16 yıllık İzmir'imden sonra zor olucak ama alışırız zamanla

Uzaklaştırılmış
6 Ağustos 2009; 19:04:14 

Dostum işletme seçtin değil mi?

459 Mesaj
6 Ağustos 2009; 19:05:37 

quote:

Orijinalden alıntı: Historia Calamitatum

Dostum işletme seçtin değil mi?

Evet 1. tercih dokuz eylül diyyo, 2.tercih barbaros diyyo.

Uzaklaştırılmış
6 Ağustos 2009; 19:13:18 

Hayırlı olması dileğiyle. Ben de birkaç sene sonra güvertedeyim kısmetse.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Historia Calamitatum -- 6 Ağustos 2009; 19:16:49 >

459 Mesaj
6 Ağustos 2009; 19:18:34 

quote:

Orijinalden alıntı: Historia Calamitatum

Hayırlı olması dileğiyle. Ben de birkaç sene sonra güvertedeyim kısmetse.

İnşallah

530 Mesaj
6 Ağustos 2009; 19:21:05 

Bende 15 dakka uzaklıktaki değirmenderede yaşıyorum . Öyle tutucu bi yer değildir normal bi yer ek bi özelliğide yok sahili var .kiralar tutucağın evin özelliklerine bakar ..

459 Mesaj
6 Ağustos 2009; 19:25:02 

Bu kiralar konusunda sahibinden.com'dan baktımda ort. 400 civarı bir fiyat vermişler. Villaya 650 demişler Duruma göre bakacağız. Çıkacağım ev, kaç kişi çıkacağım gibi şeyler şuan için burslara bağlı. İşin kötüsü burs için nerelere nasıl başvurucam onu da bilmiyorum. Onu da öğreniriz zamanla...

530 Mesaj
6 Ağustos 2009; 19:28:49 

istersen yakın ilçelerin ev kıralarına da bak burda ulasım cok kolaydır buyuk sehirlere gitmesin aklım atlarsın minibüse :D hop 10 dakka sonra ordasın ..

ayrıca değirmendere güzel yerdir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fearlesstürk -- 6 Ağustos 2009; 19:29:43 >

459 Mesaj
6 Ağustos 2009; 19:33:49 

Ev kiralarında bi 50 liralık oynama için değmez hocam ya. Yol parası aynı şeye gelicek. Yanılıyor muyum. Fark daha mı fazla? Ya da 400 liraya bi villada kalabiliyor muyuz? (2-3-4 kişi sığışırız )

530 Mesaj
6 Ağustos 2009; 19:38:21 

pardon asıl demek istediğim zaten arkadaşlarınlasın ( yol parası değermi değmezmi onu hesaplaman lazım ben sadece seçeneklerini artırmak istedim D:) butun ilçeler sıralıdır karamürsel , değirmendere , gölcük bunlara bak istersen mesela değirmendere karamürsel arasında da evler war :D tam bilmiyorum ama burda kiralar belki daha ucuzdur ayrıca sahil kenarına yakın olursa aksamları keyif yaparsınız D:

459 Mesaj
6 Ağustos 2009; 19:41:20 

quote:

Orijinalden alıntı: fearlesstürk

pardon asıl demek istediğim zaten arkadaşlarınlasın ( yol parası değermi değmezmi onu hesaplaman lazım ben sadece seçeneklerini artırmak istedim D:) butun ilçeler sıralıdır karamürsel , değirmendere , gölcük bunlara bak istersen mesela değirmendere karamürsel arasında da evler war :D tam bilmiyorum ama burda kiralar belki daha ucuzdur ayrıca sahil kenarına yakın olursa aksamları keyif yaparsınız D:

Araştırayım şimdi değirmendere falan evleri sahibinden.com'dan
Keyif konusunda bir geleyim keyif falan hepsini yaparız. Deniz manzaralı bi balkonumuz olursa şahane

78 Mesaj
6 Ağustos 2009; 19:45:04 

Hangi Liseden Mezunsun

530 Mesaj
6 Ağustos 2009; 19:46:36 

değirmendere yi ve karamürselli en güzel ekşi de anlatmışlar

459 Mesaj
6 Ağustos 2009; 19:46:56 

quote:

Orijinalden alıntı: SâîLor

Hangi Liseden Mezunsun

İzmir/Gaziemir Anadolu Lisesi(uzunca Gaziemir Nevvar-Salih İşgören Anadolu Lisesi)

5017 Mesaj
6 Ağustos 2009; 19:46:57 

Bizim yazlık var orda çok kötü biyer hiç sevmiom
o okulda köprü var bi tane orada
mekan olarak kötü bence

208 Mesaj
6 Ağustos 2009; 19:50:31 

dostum sorması ayıp AOBP kaç geldi.Konu açmıştın ya ordan aklıma geldi

Bu karanlık suratlar,Sizin mi?
Arkana yaslan ve şu koca evrende küçücük bir nokta olmanın tadını çıkar
http://forum.donanimhaber.com/m_51033593/mpage_1/key_/tm.htm

459 Mesaj
6 Ağustos 2009; 19:51:57 

quote:

Orijinalden alıntı: NidderuN

Bizim yazlık var orda çok kötü biyer hiç sevmiom
o okulda köprü var bi tane orada
mekan olarak kötü bence

Yazlığa değil okumaya gidiyoruz. Pozitif bakmaya çalışıyorum

459 Mesaj
6 Ağustos 2009; 19:54:47 

quote:

Orijinalden alıntı: polokolik

dostum sorması ayıp AOBP kaç geldi.Konu açmıştın ya ordan aklıma geldi

67.6 geldi. Diploma sırasına göre okuldan 90 kişi arasından 60-70. arası bir şekilde mezun oldum. FAkat aobp hesaplanırken 1.bölüm puanı ile ağırlıklandırılıyordu. 1.bölüm puanıma görede okulda ilk5 içindeyim. Sonuç 67.6 okul puanı geldi.

798 Mesaj
6 Ağustos 2009; 20:21:41 

karamürselde oturuyorum isteyenler dükkana gelsin AKDENİZ İLETİŞİM

Uzaklaştırılmış
6 Ağustos 2009; 20:45:18 

makine mi yazacaksın güverte mi ? Tüm denizcilere selamlar

1468 Mesaj
6 Ağustos 2009; 20:51:55 

en büyük özelliği çınarcığa ve otellere yakın olması

I was born intelligent, education ruined me.

84 Mesaj
6 Ağustos 2009; 20:59:44 

quote:

Orijinalden alıntı: i_Faramir

makine mi yazacaksın güverte mi ? Tüm denizcilere selamlar

o bölümler açık değil ki. işletmeciliktir heralde

2121 Mesaj
6 Ağustos 2009; 21:21:36 

İzmit merkeze işin düşerse sanırım saat başı deniz otobüsü çalışıyor, illa otobüsle gitçen diye bişeyde yok

708 Mesaj
6 Ağustos 2009; 21:31:26 

İnsanları nasıl tutucu değil diyebiliyorsunuz anlamıyorum. Yaklaşık 10 yıldır burada yaşıyorum mekan olarak şirin bi yerdir özellikle son yıllarda sahil şeridinde güzel çalışmalar yapılıyor. Fiyatları normaldir sorun yaşamazsın ancak 1-2 arkadaşında dediği gibi karamürsel öyle çok sıkılmayacağın bi yer değil bi süre sonra bayılacaksın sonuçta küçük bir ilçe genellikle izmite kaçacaksın... Öyle gece klübü vb. içki mekanlarına ilgi duyuyor ve aklından geçiriyosan çok eksiklik yaşayacaksın. Son yıllarda özellikle üni açılmasıyla baya bir hareketlendi aslında kız piyasası da :) Ayrıca senin dediğin gibi kramürsel partiye değil adama oy vermiştir seçimlerde yoksa saadet ve akp gayet destek almakta buralarda, tutucu değil diyen arkadaşlar da sanırsam ya karamürsel halkını tanımıyorlar yada üni okumak için gelen öğrencilerin oluşturdugu hareketliligi karamürsellilere mal ediyorlar....

Aklına başka takılan bişey varsa sor söylerim...

751 Mesaj
6 Ağustos 2009; 21:33:20 

quote:

Üniversiteye böyle garip bir ilçeye gidiyorum. KOÜ Barbaros Denizcilik Yüksekokulu. Kiralar nasıldır? Hayat pahalı mı?(Gerçi ne kadar pahalı olabilir ki?) Tutucu biryer mi? Merkeze ulaşım nasıl sağlanıyor? Kızları güzel midir? Şaka bir tarafa gerçekten burası hakkında her türlü bilgi lazım. Şimdiden teşekkürler

Kaç Yıllık üniversite orası

Birde hangi liseden oraya gidiyorsun ben Pendik Anadolu Denizcilik Meslek Lisesindeyim

Lost - Supernatural - Smallville - The Vampire Diaries - Dexter - Spartacus - Glee - Chuck - True Blood - Fringe - FlashForward
The Event - Lost Girl - The Lost Room - V - How I Met Your Mother

"I will not die at the hand of a fucking slave."
"I am a free man!"

Je suis etudiant a Hacettepe University

861 Mesaj
6 Ağustos 2009; 21:36:28 

quote:

Orijinalden alıntı: Nightmare_2

İnsanları nasıl tutucu değil diyebiliyorsunuz anlamıyorum. Yaklaşık 10 yıldır burada yaşıyorum mekan olarak şirin bi yerdir özellikle son yıllarda sahil şeridinde güzel çalışmalar yapılıyor. Fiyatları normaldir sorun yaşamazsın ancak 1-2 arkadaşında dediği gibi karamürsel öyle çok sıkılmayacağın bi yer değil bi süre sonra bayılacaksın sonuçta küçük bir ilçe genellikle izmite kaçacaksın... Öyle gece klübü vb. içki mekanlarına ilgi duyuyor ve aklından geçiriyosan çok eksiklik yaşayacaksın. Son yıllarda özellikle üni açılmasıyla baya bir hareketlendi aslında kız piyasası da :) Ayrıca senin dediğin gibi kramürsel partiye değil adama oy vermiştir seçimlerde yoksa saadet ve akp gayet destek almakta buralarda, tutucu değil diyen arkadaşlar da sanırsam ya karamürsel halkını tanımıyorlar yada üni okumak için gelen öğrencilerin oluşturdugu hareketliligi karamürsellilere mal ediyorlar....

Aklına başka takılan bişey varsa sor söylerim...

+1

311 Mesaj
6 Ağustos 2009; 22:43:08 

quote:

Orijinalden alıntı: Kubilây

Kaç Yıllık üniversite orası

Birde hangi liseden oraya gidiyorsun ben Pendik Anadolu Denizcilik Meslek Lisesindeyim

Hangi bölüm? Hangi sınıf?

459 Mesaj
7 Ağustos 2009; 0:51:56 

Merhaba
Herhangi bir denizcilik lisesinden değil Anadolu Lisesinden oraya gidiyorum.(Hangi Lise olduğunu bir önceki sayfada yazdım.) Bölüm Yüksekokul ve 4+1 yıllık. 1 yıl ingilizce hazırlık var merkezde sanırım.
Bahsettiğim bölüm makine-güverte değil Denizcilik İşletmeleri Yönetimi'dir.
@Nightmare_2, verdiğin bilgiler için teşekkürler.

3699 Mesaj
7 Ağustos 2009; 0:58:21 

Gölcük tarafına yolun düşerse görüşelim hocam

Karamürselde eskiden güzel balık yapıyorlardı ama nezamandır gitmiyorum güzeldir bence sıkılmazsın.

"Türkiye Cumhuriyetinin, özellikle bugünkü gençliğine ve yetişmekte olan çocuklarına hitap ediyorum: Batı senden, Türk'ten çok geriydi. Manada, fikirde, tarihte bu böyleydi. Eğer bugün batı teknikte bir üstünlük gösteriyorsa, ey Türk Çocuğu, o kabahat da senin değil, senden öncekilerin affedilmez ihmalinin bir sonucudur. Şunu da söyleyeyim ki, çok zekisin! .. Bu belli. Fakat zekânı unut! .. Daima çalışkan ol..."
Mustafa Kemal ATATÜRK

0 Mesaj
7 Ağustos 2009; 1:01:34 

bütün akrabalarım karamürselde cok gzl bir yer sahili fln var carsısı gzl ispirli hasanın yerine git casy bhacesi ben takılıorm orda ama istanbulda turuorm cok gittim karamrsele

T.r.k

459 Mesaj
7 Ağustos 2009; 1:10:35 

quote:

Orijinalden alıntı: AnotheRDie

Gölcük tarafına yolun düşerse görüşelim hocam

Karamürselde eskiden güzel balık yapıyorlardı ama nezamandır gitmiyorum güzeldir bence sıkılmazsın.

4 yıl oradayım görüşmediğim kişi kalmaz. Zaten hazırlık okursan umuttepedeyiz sanırım

3699 Mesaj
7 Ağustos 2009; 1:14:29 

quote:

4 yıl oradayım görüşmediğim kişi kalmaz. Zaten hazırlık okursan umuttepedeyiz sanırım

Huu benimde kocaeli tutma ihtimali var iyimiş

"Türkiye Cumhuriyetinin, özellikle bugünkü gençliğine ve yetişmekte olan çocuklarına hitap ediyorum: Batı senden, Türk'ten çok geriydi. Manada, fikirde, tarihte bu böyleydi. Eğer bugün batı teknikte bir üstünlük gösteriyorsa, ey Türk Çocuğu, o kabahat da senin değil, senden öncekilerin affedilmez ihmalinin bir sonucudur. Şunu da söyleyeyim ki, çok zekisin! .. Bu belli. Fakat zekânı unut! .. Daima çalışkan ol..."
Mustafa Kemal ATATÜRK

459 Mesaj
8 Ağustos 2009; 16:37:16 

Karamürsel Gençliği nerdesiniz

311 Mesaj
8 Ağustos 2009; 22:25:58 

Bende oralarda olucam allah nasip ederse ;) Gemi İnşa bölümü

1342 Mesaj
8 Ağustos 2009; 22:36:22 

Kocaeli/Gölcük D.dere'de oturuyorum.Akrabalarım K.Mürselde oturur heryerini bilirim.Arkadaşlar demiş insanları tutucu diye,artık eskisi gibi değil.Üniversite açılması ile gençlerde dolamaya başladı =).Sadece K.Mürsele bağlı kalmazsın,İzmit var karşı tarafta ileride Yalova var mis gibi,olmadı D.dere var en azından mesela.Gölcük desen gidip,gezilecek yer değil depremden sonra çok değişti tavsiye etmem.

"357.Dönem (Kasım 2014) Kısa Dönem - Yedek Subay Adayları"
357. Dönem Liste Kayıt - 357. Dönem Liste Görüntüle
_

82 Mesaj
8 Ağustos 2009; 23:10:29 

Karamürsel'da oturuyorum... Bence gayet güzel bir yer ...

İzmit - Yalova ve İstanbul'a rahat şekilde gidebilirsin... Çok merkezi bir konumu vardır...

Spor yapmak istersen sentetik çim futbol sahası mevcuttur... Dilediğin saat gidip oynayabilirsin... Lisansın varsa 3-5 kuruş buradaki klüplerden para bile kazanbilirsin...

Kalıcı konutlarda şiir kafe var orası tutucu değildir... Aslında ben pek tutucu olduğunu düşünmüyorum sahilden bir gidersen her bankta bir çifti görebilrisin

Ev kiralarına gelince 200 - 750 arası ev bulabilirsin... Eve göre değişir...

Okulunuz güzel bir yerde bence tadını çıkartabilirsiniz... Gereksiz ama bir kere evimizi 3 Denizcilik öğrencisine kiralamıştık ama şerefsizler takıp kaçtılar üstelik paraları yok diye 3 ay kira almamıza rağmen evi talan edip elektrik ve suyu ödemeden kaçtı şerefsizler... Arkadaşlarını iyi seç !!!

Kızlarına gelince bence burada biraz dikkatli ol kafanı kırmasınlar !!!

Bir Yelken kulübü, Bir body - fitness salonu, bir çok cafe, bir çok pastane, playstation cafe, 2 halısaha, 1 Futbol sahası ve bir sürü aktivite merkezi bulabilrisin...

Meraklının köşesinde 657'ye tabi bir çok arkadaşıda her gün aynı yerde dikilirken bulabilrisin. Takıldığın yerde sor yardımcı olurlar :):)

Yazın vekışın iklimi gayet hoştur bence bir öğrenci için gayet hoş bir ilçedir...

Sıkıldığın yerde ister İzmit'e ister Çınarçık'a istersen İstanbul'a discolara gitme şansın var ...

Takılınca yaz ... Efendi ve adam gibi adam olursan çevren iyi olur çevren iyi olursada Karamürsel'de yapacak çok şeyin olur ...

Sana bol şanslar ...

Bilgi Paylaşarak Çoğalır!!! -- adriano10 --
dh-kemalistler birliği

1039 Mesaj
25 Şubat 2011; 10:46:32 

quote:

Orijinalden alıntı: adriano10

Karamürsel'da oturuyorum... Bence gayet güzel bir yer ...

İzmit - Yalova ve İstanbul'a rahat şekilde gidebilirsin... Çok merkezi bir konumu vardır...

Spor yapmak istersen sentetik çim futbol sahası mevcuttur... Dilediğin saat gidip oynayabilirsin... Lisansın varsa 3-5 kuruş buradaki klüplerden para bile kazanbilirsin...

Kalıcı konutlarda şiir kafe var orası tutucu değildir... Aslında ben pek tutucu olduğunu düşünmüyorum sahilden bir gidersen her bankta bir çifti görebilrisin

Ev kiralarına gelince 200 - 750 arası ev bulabilirsin... Eve göre değişir...

Okulunuz güzel bir yerde bence tadını çıkartabilirsiniz... Gereksiz ama bir kere evimizi 3 Denizcilik öğrencisine kiralamıştık ama şerefsizler takıp kaçtılar üstelik paraları yok diye 3 ay kira almamıza rağmen evi talan edip elektrik ve suyu ödemeden kaçtı şerefsizler... Arkadaşlarını iyi seç !!!

Kızlarına gelince bence burada biraz dikkatli ol kafanı kırmasınlar !!!

Bir Yelken kulübü, Bir body - fitness salonu, bir çok cafe, bir çok pastane, playstation cafe, 2 halısaha, 1 Futbol sahası ve bir sürü aktivite merkezi bulabilrisin...

Meraklının köşesinde 657'ye tabi bir çok arkadaşıda her gün aynı yerde dikilirken bulabilrisin. Takıldığın yerde sor yardımcı olurlar :):)

Yazın vekışın iklimi gayet hoştur bence bir öğrenci için gayet hoş bir ilçedir...

Sıkıldığın yerde ister İzmit'e ister Çınarçık'a istersen İstanbul'a discolara gitme şansın var ...

Takılınca yaz ... Efendi ve adam gibi adam olursan çevren iyi olur çevren iyi olursada Karamürsel'de yapacak çok şeyin olur ...

Sana bol şanslar ...

Çok beğendiğim bir ilçe. Her ne kadar orada birgün bile geçirmemiş olsam da, Gelip geçerken gördüğüm kadarıyla çok ufak ve nezih bir yer. Hele bir de körfezi gören bir tepeden bir yer bulursan oh değme keyfine.

Bizim sürdüğümüz hayatın geri vitesi yok... Arkamızda kalanları dikiz aynamızdan izliyoruz...

5888 Mesaj
4 Mayıs 2013; 15:46:13 

beyler orada deniz lojmanlarına taşıncaz sanırım İzmir'den bizde bu sene kessem mi kendimi yoksa pozitif mi olayım. yaşam standartlarım çok değişir mi?

PSN ID:KnGrkM

Chevrolet Trax 1.6LT . Suzuki intruder M800

1900 Mesaj
4 Mayıs 2013; 15:49:23 

quote:

Orijinalden alıntı: KinGoRkeM35

beyler orada deniz lojmanlarına taşıncaz sanırım İzmir'den bizde bu sene kessem mi kendimi yoksa pozitif mi olayım. yaşam standartlarım çok değişir mi?

kendini intaar et

5888 Mesaj
4 Mayıs 2013; 15:52:39 

quote:

Orijinalden alıntı: bilgeolun

kendini intaar et

öyle düşünüyorum çok kötüyüm hocam ya

PSN ID:KnGrkM

Chevrolet Trax 1.6LT . Suzuki intruder M800

1039 Mesaj
4 Mayıs 2013; 16:53:35 

İzmirden başkası yalan...

Bizim sürdüğümüz hayatın geri vitesi yok... Arkamızda kalanları dikiz aynamızdan izliyoruz...
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » Karamürsel nasıl biryer? Oturanlar-Gidenler...
Sayfa: [1]
For