Satılık Bisiklet - Giant XTC 1 - Modifiyeli
8 Cevap6521 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Konunun Etiketleri
Sayfa: [1]
Giriş

85 Mesaj
Katılım Zamanı:
10 Temmuz 2006;
Durum:
Forumda değil
5 Ağustos 2009; 11:50:23 

Merhabalar,

Yaklaşık 1,5 - 2 ay olmadı bisikleti alalı. Sıfır olarak Kadıköy'deki Kaçkar Bisiklet'ten aldım. Ancak aldıktan sonra yapmış olduğum hatayı farkettim. Profesonel olmadan bir bisiklete bu kadar para verilmemesi gerektiğini anladım. Çünkü bisikleti aldığımdan beri toplam 5-6 kere bindim. Ayrıca oturduğum ev bana ait olmadığından bisikleti eve alamıyorum ve pahalı bir bisiklet olduğundan apartmana da bırakmadığımdan sürekli arabamın arka kolduğunda tekerlek de bagajda durup yer işgal ediyor :(

Kesinlikle mükemmel bir bisiklet. Zaten alırken mükemmel olması için de her şeyi yaptım. Ancak yoğun kullanmadığımı ve bir anlık bir hevesle düştüğüm hatayı anladım ve çok geçmeden bisikleti satmaya karar verdim.

Bisikletin orjinal modelini düşünebilirsiniz. Giant XTC 1.

Modifikasyonlar ise şöyle:

Kadro Boyu M (18")

Ön ve arka vites XTR
Vites kolları XTR
Fren Sistemi Avid Juicy 7
Ruble XT
Aynakol XT
Jantlar Crossride set olarak değişti.
Lastikler de Continental Race King 2.2

Bunun dışında suluğu olsun, pompası olsun, Blackburn kilometre saati olsun, kilidi olsun hepsini ücretsiz olarak vereceğim.

Resimlerinin linki:

http://img190.imageshack.us/img190/8199/mg3807.jpg
http://img190.imageshack.us/img190/3500/mg3803.jpg
http://img190.imageshack.us/img190/7008/mg3805.jpg
http://img190.imageshack.us/img190/986/mg3806.jpg

Arkadaşlar açık açık aldığım fiyat 2.000 Euro artı ekstra suluk pompa, km saati çanta vs...

Bisikletin XTC 1 orjinali zaten 1.500 Euro.

Ben 3.000 TL'ye vereceğim. Bu fiyat son fiyatımdır. Gerçekten bisiklete merakı olan ve iyi bir bisiklet almayı düşünen birisi kesinlikle kaçırmasın. Göztepe'de oturuyorum. İşyerim Gayrettepe'de. Bisiklet hep arabamda olduğu için istenildiği zaman gösterebilirim beraber kurarız 1 dakikada bisikleti...

Görüşmek üzere...

Kaan
Cep no: 0532-6719603
Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dwain -- 5 Ağustos 2009; 17:41:36 >

85 Mesaj
Katılım Zamanı:
10 Temmuz 2006;
Durum:
Forumda değil
5 Ağustos 2009; 14:13:30 

Teşekkür ederim. Bisiklet mükemmel gerçekten. Aslında satmaktan bir ara vazgeçeçecektim ama gerçekten kullanmıyorum. Eh sokağa atılmış olmasın sonuçta para ve gerçekten hakkını verecek bir insan binsin. Ayrıca bu fiyata imkansız bu donanımı hiçkimse hiçbir yerde bulamayacaktır. Ben gerçekten çok ama çok altında bir fiyata veriyorum.

857 Mesaj
Referanslar: 5

Katılım Zamanı:
28 Şubat 2003;
Durum:
Forumda değil

Bu kullanıcının bu kategori altındaki dukkan mesajlarına git Bu kullanıcının DH Dukkan sayfasina git
5 Ağustos 2009; 16:10:35 

bende bisiklet severim , trek bisikletim var

bisikletiniz çok güzel , ama bu forumda satılabileceğini hiç sanmıyorum . bisikletforum.com 'da ilan açarsanız bisikletiniz için müşteri bulma ihtimaliniz çok yüksek olur .

hayırlı satışlar dilerim.

Allianz Sigorta Acentesi

78 Mesaj
Katılım Zamanı:
27 Aralık 2007;
Durum:
Forumda değil
5 Ağustos 2009; 16:48:54 

aynı bisikletten ben de kullanıyorum. gerçekten harika bir bisiklet. yalnız kadro boyunu da belirtirseniz daha iyi olur.

85 Mesaj
Katılım Zamanı:
10 Temmuz 2006;
Durum:
Forumda değil
5 Ağustos 2009; 17:41:21 

quote:

Orijinalden alıntı: jesabel78

aynı bisikletten ben de kullanıyorum. gerçekten harika bir bisiklet. yalnız kadro boyunu da belirtirseniz daha iyi olur.

Haklısınız. Kadro boyu M. 18".

İlanda da düzeltiyorum.

5 Mesaj
Katılım Zamanı:
20 Kasım 2007;
Durum:
Forumda değil
6 Ağustos 2009; 8:44:13 

Bisiklet Forumda bisikleti ilk aldığınız zaman açtığınız konuyu okudum. Satmanıza çok üzüldüm , çok hevesli almışsınız.
Euro'nun düşmeside size dezavantaj olmuş bana maliyeti 2000€ yazmışsınız. şu an € neredeyse 2 TL. Ödediğiniz KDV'yi çıkarırsanız.
Neredeyse istediğiniz fiata yakın birşey oluyor. Umarım satmaktan vazgeçip keyifle kullanırsınız.

85 Mesaj
Katılım Zamanı:
10 Temmuz 2006;
Durum:
Forumda değil
6 Ağustos 2009; 13:07:54 

Merhaba,

Ben de üzülerek satıyorum ancak şöyle de bir durum var. Ben bu bisikletin taksitlerini hala ödüyorum. Her bir ay geçmesiyle gittikçe satma ihtiyacım azalıyor çünkü borcunu tamamen ödemiş olacağım.

KDV konusunu bilmiyorum. Ben TL olarak 4.250 TL ödedim. Euro üzerinden bir hesaplama yapmaya gerek yok. Her koşulda zaten modifiyesiz halini almak isteyen birisi benim şu anda istediğim fiyattan 50-100 TL daha fazla ödeyecektir. Bu kadar avantajlı herhalde kimse bulamazdı. Bugün beni yurtdışından aradılar bisikleti almak isteyen birisi... O derece avantajlı fiyat olduğu oradaki kişi tarafından da iletildi.

Neyse zaten kısa süre içerisinde satılmazsa benim de satmaya ihtiyacım kalmayacak. Bir süre sonra zaten tatil ve izne de çıkıyorum. O sırada satış işlemini zaten yapamam talep olursa da... 2 hafta içinde satılırsa satılır yoksa artık herhalde vazgeçmiş olacağım.

İlginize teşekkürler...

Belki de satılmaz ve dediğiniz gibi keyifle kullanmaya devam ederim.

769 Mesaj
Referanslar: 12

Katılım Zamanı:
9 Ekim 2003;
Durum:
Forumda değil

Bu kullanıcının bu kategori altındaki dukkan mesajlarına git Bu kullanıcının DH Dukkan sayfasina git
29 Ağustos 2009; 2:06:29 

bisikletforum.com da ilan veriniz daha çok ilgilenen olacaktır

Sayfa:   [1]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.297