Şimdi Ara

Kingston 2133MHz'de çalışan çift kanal DDR3 bellek kitini Eylül ayında duyuracak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
2.120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bellek dünyasının lider isimlerinden Kingston, entegre bellek kontrolcüsü çift kanal DDR3 desteği sunacak Lynnfield kod adlı yeni nesil Intel işlemcileri için özel bir bellek kiti hazırlıyor. Firmanın yüksek performans tutkunları ve hız aşırtma profesyonelleri için HyperX T1 serisi altında hazırladığı çift kanal DDR3 bellek kitinin 2133MHz'de çalıştığı ve 1.65v geriliminde CL8 zamanlamalarıyla geliyor.

Kingston tarafından hazırlanan yeni nesil HyperX belleklerdeki özel soğutucu ile gelmesi beklenen DDR3 bellek kitinin ömür boyu garanti ile Eylül ayında satışa sunulması beklenirken, fiyatı ise henüz açıklanmadı.

• bence bunu alır takarız tak 1800 görür sonra gir biosa falan oo nede olsa hypres kalite demi:D:D evet sizi burdan alalım: ocz,glasial,a-data vs
  • benım bıldıgım 2133 desteleyen anakrt yok pıyasda en fazla 2100 du en son galıba. desteklıcek anakart cıkana kadar almak ısteyenler bıras beklemelı dıye dusunuyorum
  • benim anakart 2400 destekliyor 2100 son falan değil ayrıca bu rami 3 kanallı satarlarsa i7 extreme modellerin 6.4 qpi boşluğunu tam dolduracaktır
  • vallamı yaa ben x58 anakartlarda goruyorumda hep 2100 yazıyor an fazla 2400 u destekleyınını hıc gormedım bı lınk atarmısın bende bakayım merak ettım
  • http://www.gigabyte.com.tr/products/mb/specs/ga-ex58-ud5_10.html

hımm birkaç siteye daha baktım buraya bakarak 2100+ yazmışlar bios güncellemelerini yaptıktan sonra 2400mhz seçeneği açılıyor
  • sagol ustam
  • dusunemıorum artık 2400 de calısan ddr3 ramlerı yanında bıde 5870x2,24"lcd monıtor,ıntel core i7 965 cpu. offff para sen nelere kadırsın offf :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: eneshatipoglu

dusunemıorum artık 2400 de calısan ddr3 ramlerı yanında bıde 5870x2,24"lcd monıtor,ıntel core i7 965 cpu. offff para sen nelere kadırsın offf :)

965 öldü artık 975 var
  • pardon 975 yazıcaktım elım surctu :) bu arada sende benım gıbısın sabaha kadar oturuyorsun herhalde
  • 2133 mhz mı biraz fazla değilmi yaw benim işlemci 2800 mhz :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.