Şimdi Ara

SW ler çarpışıyor (Megane3 SW, Pegeout 308 SW, Kia Cee'd SW) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
198
Cevap
2
Favori
44.322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
Giriş

Ne yaptınız aldınız mı aracı , bizimde bu aralar şirkete sw araç alma planımız var.

aldıysanız yorum yaparsanız sevinirim.
  • İ30 Cw nin fiyatları diğerlerine göre çok uygun düzeye gelmiş İ30 CW Benzinli 1.6 CVVT MODE ESP 35.393, İ30 CW dizel
    1.6 CRDi 115 PS MODE ESP 38.587 . Tüketim değerleri benzinli ve dizel için; Şehir İçi 8.0 5.9 Şehir Dışı 5.2 4.3 Ortalama 6.2 4.9 Benzinlinin tüketim değerleri ve motor gücü de piyasadaki birçok Sw nin çok daha ilerisinde. İ30 Cw, Sw düşünenler için fiyat ve donanım olarak ilk tercih olabilecek bir araç haline gelmiş.
  • bende bu tip bir araba bakıyorum bir süredir.
    bende caddy,connekt,kango tipi ticarileri eledim.
    şimdi kafama takılan soru şu?
    acaba sw mi? yoksa mpv mi?
    sanırım 1.6 benzinli baz model megane sw 38bin civarı.
    birde 1.5dci baz model scenic var, o da 42bin civarı. fark fazla yok bence,ama scenic tam bir canavar, hele yeni çıkanı görmelisiniz.

benim fikrim siz sw yerine mpv bakın....
    c-max , scenic, verso , picasso bence bakmadan denemeden almamanız gereken arabalar.
    hem yüksek, ferah,fonksiyonel,donanımlı....

sw lar neticede sedanların içiyle aynı, arka koltuk 3 kişi ile pek ferah ve rahat olmaz, hele uzun yolda.
    ama mpv lerde omuz mesafesi diz mesafesi müthiş...
  • Kia cee'd Sportywagon, 32,900 YTL'den başlayan özel lansman fiyatıyla satışa sunuluyor
    KIA cee’d SW, cee’d’in bütün özelliklerini barındırırken, üzerine çok
    yönlülüğü ve pratikliği de ekliyor KIA cee’d SW, özellikle genç
    müşteri kitlesinin modern, dinamik, spor görünüşlü, performanslı ama bir o kadar da işlevsel bir otomobil beklentilerinin tümünü karşılayacak özelliklere sahip

Kia cee’d SW, 16 lt CRDi 90 HP ve 16 lt CRDi 115 HP olmak üzere iki
    farklı dizel motor seçeneği, Cool, Motion ve Concept adıyla 3 farklı
    donanım paketi, düz ya da otomatik vites seçeneği ile Türk
    tüketicilerinin beğenisine sunuluyor

Cool donanım paketi içinde standart olarak ön, yan ve perde hava
    yastıkları, EBD ile desteklenmiş ABS, hıza-duyarlı otomatik kapı
    kilitleri, beş yolcu için kafalıklar ve üç noktalı emniyet kemerleri,
    merkezi kilit, elektrikli ön camlar, dört hoparlörlü müzik sistemi,
    direksiyondan kumandalı radyo, CD&MP3 çalar, USB&AUX&Ipod
    girişi ve yol bilgisayarı bulunuyor

Motion donanım paketinde, bu ekipmanlara ilave olarak gövde rengi kapı
    kolları, ön sis farları, sürücü ve ön yolcu koltuğunda aktif
    kafalıklar, cruise kontrol, elektrikli arka camlar standart olarak
    sunulan özelliklerden bazıları

Kia cee’d SW’nun üçüncü donanım paketi olan Consept donanım paketinde
    ise, Motion donanım paketinde yer alan özelliklere ek olarak 16”çelik
    jant, otomatik klima, hava kalite kontrol sistemi, deri direksiyon
    simidi, deri vites topuzu, deri el freni ve EPS bulunuyor

KIA cee’d SW, İngiltere’de Motors North tarafından Best Estate Car ( En
    iyi Stationwagon Otomobil ), yine İngiltere’de What Car Dergisi
    tarafından 2008 Estate Car of the Year ( 2008 Yılının Stationwagon
    Otomobili), Avusturya’da ise B2B Dergisi tarafından Fleet Car of the
    Year 2008 ( 2008 Yılının En İyi Filo Aracı ) ödüllerini almıştı

4,5 m’lik uzunluğuyla sıradışı bir dingil mesafesine sahip olan cee’d
    SW, sınıf ortalamalarının üzerinde bir yolcu ve bagaj kapasitesi
    sunuyor 4,5 m uzunluğu ile hatchback kardeşinden toplam 235 mm daha
    uzun olan cee’d SW’nun yüksekliği ise 1,490 m Hatchback versiyonundan
    ortalama 10 cm daha uzun ve böylece çok uzun boylu yolculara bile çok
    rahat bir baş ve diz mesefesi sunabiliyor
    Hem şehir içi hem de şehir dışında son derece rahat ve konforlu olan
    cee’d SW, geniş bir bagaj hacmi sunuyor Otomobilde minimum 534 lt
    bagaj hacmi değişken arka koltuk tasarımları ile maksimum 1664 lt’ye
    kadar çıkabiliyor 2/3, 1/3 şeklinde bölünebilen arka kanepenin
    indirilmesi ile bagajda düz bir zemin elde edilebiliyor
    Sınırsız özgürlüğü arayanların otomobili cee’d SW’nun arka kısmı da
    hatchback kardeşinden oldukça farklı dizayn edilmiş İlk olarak, son
    derece alçak yükleme eşiği, otomobile her türlü malzemenin yükleme ve
    boşaltılmasını son derece kolay hale getiriyor
    Tamamen yeni cee’d için KIA, özellikle Avrupa’da dizayn edilen ve
    üretilen yeni ve çabuk tepki veren 16 lt dizel motor seçeneği
    sunuyor KIA’nın Slovakya’da bulunan yeni fabrikasında üretilen,
    tamamen yeni 16 lt CRDi dört silindirli 16-subaplı dizel motor, çelik
    alaşım blok ve alüminyum silindir kapağı ile ikinci-nesil yüksek
    basınçlı common-rail yakıt enjeksiyon sistemini barındırıyor Etkili
    performans ve temiz emisyon için elektrik kumandalı gelişmiş değişken
    geometrili turboşarj (VGT) ile donatılmıştır 1582 cm3 silindir
    hacminde olan bu motor, 90 PS ve 115 PS güç seviyesi ile satışa
    sunuluyor 4000 dev/dak'da 115 ps maksimum güç üretim kapasitesine
    sahip olan bu motor, 1900 dev/dak'da 26 kgm tork üretiyor

test sürüşüde yaptım gerçekten mükemmel bir araç kalkış hızlanma yol tutuşu ses sistemi iç genişliğ ile süper 5 yılda garantili satılıyor avrupadaki çarpışma testlerindende 5 yıldız almış alacak arkadaşlara yardımcı olmuşumdur umarım

• merhabalar.

nerdeyse 3 aydır sw bir araç bakıyorum sıfır km olarak alıcam

megane sw, grand scenic,hyundai i30 sw,kia ceed sw baktım

ama hepsibe binmeme rağmen en rahat ettiğim araç KİA CEED SW oldu.aracın bir kere arka diz mesafesi ve bagajı tek kelime ile süper.

iç malzeme kalitesi gayet iyi.ancak kia cerato kullanıcısı olarak biliyorumki bu arabadada iç dikiz aynası ve sileceklerin altındaki plastik malzeme 10 bin km den sonra tıkırtı yapmaya başlıyor.ancak neyseki çelik motor bu konuda çok iyi niyetli ve hemen garantiden değştiriyor.

onun dışında sw nun olsa olsa en büyük sorunu bagaj açık olduğu için bagajdan gelebilecek sesler.çünkü gizli bölmeler bir hayli fazla ve de çok kullanışlı.

grand scenic ile çok arada kaldım ancak aacın ağırlığı 1450 kg filan ve motor zayıf bu çok -net bariz.test sürüşünde bunu gördüm.
    ontrol paneli,cruise control yeri ve el freninn yeri inanın çok absürt olmuş.

ancak ceed de hem konfor hemde sürat hemde kalite mevcut

bursa kia bayisine concept modeli 6 ileri düz vitesi bana özel sipariş ile getirebilirmsin diye sordum ve olumlu cevap geldi bugün çelik motordan.

en geç 3 hafta içinde temin edebilriiz demişler.

hemde resimdekinin aynısı olarak.türkiyedekinden farklı olarak jant tasarımı, sinyalli dış dikiz aynalar ve 6 ileri düz vites (concept modelinden farklı olarak)

fiyat en fazla 1 milyar oynar abi dediler.bakalım bir kaç haftaya kadar kararımı vericem.

SW ler çarpışıyor (Megane3 SW, Pegeout 308 SW, Kia Cee'd SW)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drangelman -- 14 Haziran 2010; 14:48:18 >

• @drangelman;Abi şimdiden hayırlı olsun aracınız.ÇM değişime gidiyor galiba,siparişle araç getirme vs...Biz de bir görüşelim galeriyle bakalım ne diyecekler sipariş olayına
  • asisforte arkadaşım inanki bende şaşırdım tavırlarına.

dedim bunlar bizim çelik motor elemanları ya dedim.ama sebebini sonradan söylediler.kia nın genel müdürü değişmi ve adam yapı itibari ile piyasada çok agresif gidecekmiş.yani araç satmak için ellinden geleni yapacak bir adam diyorlar.bu eleman yani şimdiki genel müdür kianın ilk sorentoları getirdiği zamanki türkiye piyasasındaki patlatmayı yapan genel müdürmüş.

başka bir örnek vereyim sana.yeni cerato içinde konuştum.dedimki ben cerato concept almak istiyorum ancak alacağım araçta sunroof ve cruise control istiyorum dedim.bugün telefonla geri döndüler.eylül ayında aracı teslim edebileceklerini ve cruise controlunde sonradan değil direkt fabrikada takılıp gönderileceğini, direksiyonda kontrol düğmelerinin olacağını söylediler.ha bu aracı benim için özel yapmayacaklar tabiki yada ceed sw yi.

adamlar avrupa pazarına araç çıkartan banttan bi tanesini alıp türkiyeye gelecek siparişlerin arasına koyacaklar o kadar.

ama artık şunu anlamış olmalılar.müşteri her şeyden önce gelir.

ne kadar müşteri memnuniyeti o kadar para demektir.gözüme girdiler tekrardan.KOSKOCA Bİ AFERİN ÇELİK MOTORA.

• Paylaşmak istedim

• buda güzel tabiki ancak türkiyede olmadıktan sonra işimize yaramaz.

passat tourer ayarı bir araç.
  • güncel
  • http://www.vidivodo.com/369185/renault-megane-sport-tourer-_-reklam-video

ya hayatımda yemin ediyorum bu kadar şık bir araç görmedim çoook çok yakışıklı bir araba yaaa zaten bu reklamda verilmeye çalışılan mesaj da hayranlık uyandıracak derecede şık tasarımlı bir araba çok güzellllll ama 55 bin
  • sw araç alacak olanlara benden de tavsiye kia cee'd sw.. özellikle dizel tam otomatik arıyorsanız zaten başka alternatifiniz yok gibi, olan bir kaç alternatifte otomatik şanzımanda sınıfta kalır. kia cee'd sw tam otomatik dizel'de çok başarılı. ayrıca arabanın içinden dışından kalite akıyor. gidin inceleyin diğerlerinden vazgeçeceksiniz.
  • Megane SW'de artık EDC yani çift kavramalı otomatik şanzıman mevcut 1.5 dci 110 beygirlik motorla beraber.

Bence şuan için megane sw sınıfındaki en yakışıklı araç.Donanımı çok güzel ayrıca hala ithal üretim olarak geliyor ve kaliteside yerlilere göre çok daha iyi zaten bayide inceleyen herkes bunu anlar.

Sessizliği,motoru,şanzımanıyla,görünüşüyle megane sw gerçekten tercih edilesi.
  • Sw araç almak bagaj açısından mantıklı başka bir avantajı ben göremedim.7 kişilik mpv'lere yönelmek bence daha mantıklı
  •  SW ler çarpışıyor (Megane3 SW, Pegeout 308 SW, Kia Cee'd SW)
  • Sw'ler aşırı derece pahalı piyasada ben başka altenatiflere bakın derim, 7 kişilik mpv yada Kangoo,Partner Tepe tipi, araçlara yönelmek daha mantıklı diye düşünüyorum artık yeni ticariler sw aratmayacak kadar hızlı ve güvenli tabi sw daha güvenlidir o konuda süphem yok ama sonuçta değerlerini karşılastırınca mantıklı gelmiyor tabikide renkler ve tercihler tartırsırmaz önerim o sekilde olurdu.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.