Şimdi Ara

ıgo ıphone de

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
0
Favori
4.428
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ıgo appstore de
    program 140 dolar ve 1.4 gb
    ülke kapsamını veriyorum
    Countries iGO My way Western Europe: AD, AT, BE, DK, FR, FI, DE, GI, IE, IT, LI, LU, MC, NL, NO, PT, SM, ES, SE, CH, UK, VA

40 countries of Full Europe on iGO My way for iPhone: all WEU + BA, BG, HR, CZ, CY, EE, LV, LT, GR, HU, PL, RO, SK, SI, TR, UA, RS, ME

• henüz araştırmadım ama bu program iyi bişeyse telefonu arabaya sabitleyecek bişeyler lazım...
    kılıf mılıf derken bir de aparat bulmak lazım...
  • Sırf bunun için jb yapılır:-)
  • Bence halen var olan en iyi navigasyon programı :)

Kullanmadığım navigasyon programı kalmadı (Her platform altında) Avrupa ve ülkemizde en iyi performans gösteren program bence halen iGo.Haber için teşekkürler&güle güle WM!
    Not:Touch HD cihazımı geçen hafta satmıştım ve 3G S modelini bekliyordum ama iGo çıkmadan almamaya karar vermiştim.

Fiyatıda fena ayarlamamışlar Avrupa edition : 119.99$ ABD : 79.99$ .

Ek olarak Türkçe dil desteği ve 2010 nun sonuna kadar her çeyrek senede bedava harita güncellemesi de mevcut.Aferin iGo!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vipracing -- 4 Ağustos 2009; 20:52:46 >
  • hele şükür kapsamlı bir gps programı geldi
    helal olsun İGO'ya türkçe dil destekli çıkarmış. yükleyip deneyen varmı?
  • Benimki 2G olmasa hemen satın alıcaktım ama malum çokda anlamlı olmaz
  • Peki bir soru telefona format attık tekrar yuklemek istersek nasıl olacak satın almış aldigimizi nasıl ispat edicez
  • quote:

Orijinalden alıntı: ars287duff

Peki bir soru telefona format attık tekrar yuklemek istersek nasıl olacak satın almış aldigimizi nasıl ispat edicez

a- iTunes hesabınız var oradan
    b- Size gelen mail in yedeğini alarak
    c- iTunes'a ile indirip senkronize ediceğiniz yazılımınızın yedeğini alarak

vb vb
  • jblisi ne zaman gelir?
  • ben Turkcell kontratlı iPhone kullanıyorum bugüne kadar jb yapma iltiyacı hissetmemiştim ama iGo JB ile atılabilirse benimde JB li bir iPhone kullanma zamanım gelmiş demektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ars287duff

Peki bir soru telefona format attık tekrar yuklemek istersek nasıl olacak satın almış aldigimizi nasıl ispat edicez

kullanici adi ve sifren ile tekrar ucretsiz indirebilir, iphone degisse bile tekrar yukleyebilirsin, istedigin kadar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: FrozenFlame

jblisi ne zaman gelir?

var biraz araştırırsan bulursun ben bugun kullandım harika...
  • quote:

Orijinalden alıntı: doganays

quote:

Orijinalden alıntı: FrozenFlame

jblisi ne zaman gelir?

var biraz araştırırsan bulursun ben bugun kullandım harika...

söylede bizde çekip in-diri-ip deniyelim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dix1 -- 5 Ağustos 2009; 13:17:48 >
  • Araba'da kullanıcak kadar kullanışlı mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Seytan Kobra

Araba'da kullanıcak kadar kullanışlı mı?

Yazdığım gibi : Bana/ bir çoklarına göre var olan en iyi çözüm.Evet çok kullanışlı.
  • Indirmek isteyenler için rapid linki:
    http://rapid-share.com/files/263973094/iGO_My_way_v1.0_TR.ipa

Sadece Türkiye haritasını ve türkçe konuşmayı içerir.Boyutu 150mb
    Aradaki -'yi silin
  • ayrıca ingilizanahtarında daha geniş kapsamlı harita şeklinde linkini bulabilirsiniz
    bende indirdim arayuzu guzel
    daha navigasyon yapmadım ama bir kac yol cizdirdim oda guzel gibi
  • olmuyor... calismiyor navigasyon. Birde ustune 50 kusur kontorumu yedi. Uyarmadan tavsiye etmeyin arkadasim boyle programlari! cok kullanisliymis...
  • knt neden gitti onu anlamıs değilim sebekeyi kullanmıyorki program
  • Bu çok güzel bir haber. Doğru düzgün bir nav.programının olmaması önemli bir eksikti. Igo'nun çok iyi olduğunu duydum, ama hiç denemedim, TR haritası Başarsoft mudur, yoksa daha başka birşey mi?
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.