Şimdi Ara

WARCRAFT (2016) | IMDB: [ 7.5 ] (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.768
Cevap
19
Favori
57.594
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Jackho

2016 !

O kadar bekleyen 3 ay daha bekler be hocam
  • Konu yanlış yerde değil mi
  • 11 Mart 2016`ya ertelenmiş. 3 ay daha beklenir mi yahu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merak etmeyin 1 sene sonra bu saatlerde internete düşmüş olur film
  • Blizzard zaten bir şeyi zamanında çıkarsa şaşarım bu ne yahu erteleyipde ertelediler.İptal ettik deselerde kurtulsak şu olaydan.
  • İlk 6 aktörün adı açıklandı ;

WARCRAFT (2016) | IMDB: [ 7.5 ]
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zaraki Kenpache

İlk 6 aktörün adı açıklandı ;

WARCRAFT (2016) | IMDB: [ 7.5 ]

Ragnar

• hobbitin bulundugu sayfada bu fılmıde guncellesek ıyı olur. bılmeyenler ogrenmıs olur. yuzuklerın efendısı tarzı bekleyenler warcraftı beklesın.
  • Filme pek sıcak bakmıyordum taki Travisin baş rol olduğunu görünceye kadar.Bu adam hakikaten mükemmel rol yapan ve savaş hissi uyandıran sayılı aktörlerden.
  • Warcraft'la ilgili yeni haber:

Duncan Jones Yönetimindeki Warcraft'ı 11 Mart 2016'dan önce göremeyeceğiz.
    Yapımcı Thomas Tull (Legendary Pictures CEO'su) buna sebep olarak filmin son-prodüksiyon aşamasında çok büyük şeylerin planlanması olarak gösteriyor

Tull: "Farkettiğiniz gibi gelecek iki yılda büyük filmler yapıyor olacağız. Doğru işler yaptığımıza emin olmak istiyoruz. "
    Birçok yeni jenerasyon teknoloji kullandıkları ve kullanacaklarını belirtmiş.

Umarım FOS çıkmaz...
  • Serefsiz arthas babasini da sevmezdin zaten gercek lich king illidan

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Peter Jackson isteyen olmuşta hobbit rezaletinden sonra Peter Jackson gitsin kumda oynasın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lokomatif Portakal

Peter Jackson isteyen olmuşta hobbit rezaletinden sonra Peter Jackson gitsin kumda oynasın.

katılıyorum
  • Ragnar reyiz beni çok heyecanlandırıyor
  • quote:

Peter Jackson isteyen olmuşta hobbit rezaletinden sonra Peter Jackson gitsin kumda oynasın.

+sonsuz
  • Lotr'de bir reyiz vardi hatta Arthas'in yuzu bu adama uyuyordu. Ona rol versinler demisti. Acaba kadroya dahil edilir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Tormintor

quote:

+sonsuz

Aynen

• WARCRAFT'TAN HABERLER

Filmin sahne çekimleri geçen hafta tamamlanmış bulunuyor.
    Ancak vizyon tarihine 2 yıl var bunun sebebi görsel efektlerde titizlikle çalışılacak olması.

Filmde Ben Foster'ın rol vereceği karakter belli olmuş.

Medivh
    http://www.wowwiki.com/Medivh

Medivh , The Last Guardian, The Prophet, The Oracle, The Accursed diye de bilinir.

Ayrıca filmin ana konusunun İnsan Orc savaşları olabileceği yazılmış haberin kaynağında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Intruder -- 31 Mayıs 2014; 22:54:12 >
  • Gelen haberlere bakılacak olursa kaliteli bir yapım geliyor.Tanıdık oyuncuların da olması filme olan merakımı arttırıyor.
  • Oyuncular ilgimi çekti Travis Fimmel (Ragnar Reyiz) , Dominic Cooper , Clancy Brown iyi kadro filmin konusu ne ile ilgili olucak merak ediyorum.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.