Şimdi Ara

WARCRAFT (2016) | IMDB: [ 7.5 ] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.768
Cevap
19
Favori
57.600
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 100 milyon $ bütçe Warcraft'a çok az. Lotr üçlemesinden daha geniş konuya sahiptir W3.

Lotr ne kadar maliyetle çekildi bilmiyorum ama 100m dolardan fazladır.. O yüzden kesinlikle arttırılması lazım.

Tutarmı? Dünyada milyarlarca dota-dota2-wow fanı var. Tutmaması olası değil.

Followers of Arthas
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Blonde

Merak ettiğim kimin hikayesini film edicekler? Arthas mı? Medivh mi? Yoksa Night Elflerin sonsuzluk kuyusu hikayesini mi? Wacraft'ın hikayesi çok yönlü 1 filme sığmaz diye düşünüyorum

eğer kitaplaraa sadık kalirlarsa thrallin nasil orc krali oldugunu anlatirlar (ki 3 seride benim favorim buydu). Tabi eger seri düşünüyolarsa ki olede dusunmeleri lazım bence.

Benim başka sorum var yıl olmus 2013 bu filmin çekimlerine başladilar mi yoksa yine geçiştiriyolar mı?? ben cok iyi hatirliyorum 2005 yada 2006 yilinda yine çikçak denmişti arasından 7-8 yıl geçti hala başlamadilarsa ztn o film yalan olur artik çekmezler
  • Kaç yıldır işin somutlaşmasını bekliyoruz hep söylentiden öteye geçmemişti.
    Warcraft tarihi üçlemeye bile zor sığar. Bence alliance ve horde savaşını boşverip lich kingi anlatsınlar en çok o tutar.Çokta sağlam olur.
    Arthasın gençliği, uther, yetişme dönemi, sonra scourge un yükselişi, arthasın ihaneti ve lichking in dönemi en sonda lichking in düşüşü. Çok güzel üçleme olur.

Arthas ı aragorn oynasın demişlerde, aragorn arthas rolü için fazla yaşlı kalır babasını 25 yaş civarı öldürüyor.Aragornu oynayan adam 50yi geçik. Daha genç biri lazım. Aragorn uther i oynasın yada tirionu.
    Aslında lotr kadrosundan kimse oynamasın mümkünse.
  • Şimdi de 2015'e mi ertelemişler. İyice yılan hikayesine döndü bu da.
  • Çıkmaz bu
  • Legendary Entertainment ise kesin dandik bir film olacak.
  • Trailerları izleyince wow oynayasım geldi ama pc'den silmek zorunda kaldım çok fazla başında zaman geçiriyorum diye, dotayla idare edecez artık :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Filmin kadrosu kuruldu mu? Bence sinema filmi beklentilerimizin altında kalabilir görüntü ve efektlerle, bence sinematik tarzı olabilirdi hiç değilse bu kadar fazla beklemek zorunda kalmazdık.
  • O kadar zaman Dota oynadık beklemedeyiz
  • son hava bükücü gibi olmasında
  • Bu filmde yaptıkları ilk hata animasyon olmaması . Herşeyi CGI efektlerle halletmeleri lazımdı ozaman müthiş olurdu
  • 2015
  • Var ya şu warcraft hikayesini Peter jackson a vereceksin bütçeyide avatar kadar bütçe yapacaksın.Dünyanın gelmiş geçmiş en iyi filmi olmassa adam deilim blizzard neden bunu yapmıyor yapsana birader yap zevk alabileceğimiz bir film gelsin.
  • Filme dönüşmesi en çok istenen
    serilerden Warcraft, en nihayetinde bir
    filme kavuşuyor. Serinin hayranlarının
    istekleri, 2014 itibariyle
    gerçekleşeceğe benziyor.
    Yapılan açıklamalara göre Warcraft
    filmlerinin çekimleri, 2014'ün ilk
    çeyreği itibariyle başlayacak. Yaptığı
    açıklamalarda filmin yapımcısı Charles
    Roven, çıkış için 2015 senesini öngördü .
    Warcraft filminin yönetmenliğini Duncan
    Jones yapacak.

• Warcraft'ı wowdan ibaret sananlar
    ve bağnaz blizzard fanatikleri ele geçirmiş konuyu nerden geldim ben buraya.

• www.youtube.com/watch?v=AanUow3AMj4
  • üh 2015 e mi ertelenmiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Barbar

Allah kahretsin sam raimi nin ne işi var o yönetmen koltuğunda.. Ben bu filmi 15 senedir bekliyorum bumuydu yani.. lanet olsun gerçekten eğer bu filmi sam raimi çekerse yıllardır bu filmin yolunu gözleyen milyonlarca Warcraft fanını büyük bir hayal kırıklığı bekliyor demektir... En büyük hayalim şu filmi Peter Jackson un çekmesiydi... KAhretsin...

haklisin kardeş.

• Casting haberleri dolaşmaya başladı yavaş yavaş başlıyor çalışmalar gibi gözüküyor.

Colin Farrell, Paula Patton, Anton Yelchin, Paul Dano, Travis Fimmel, Anson Mount

Deadline Hollywood'un habierne göre çekimler Ocak ayında başlayacak.
    Colin Farrell'ın rol için kararsız olduğu belirtiliyor.
    Karakterler için birçok oyuncunun adı geçtiği belirtilmiş.

Charles Leavitt, Chris Metzen'in (Diablo'nun yaratıcılarından) hikayesini senaryolaştıracak kişi olarak belirlenmiş.
    Film Duncan Jones tarafından yönetilecek.
    Warner Bros., Blizzard Entertainment, Universal Pictures, Atlas Entertainment ve Legendary Pictures'ın ortaklaşa olarak yürütüleceği prodüksiyon 2015'te seyirciyle buluaşacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Intruder -- 23 Eylül 2013; 22:33:26 >
  • o değil de harbi wow izlemeyen oynayan adamlar bunu yapar veya oynarsa filmin lord of the ringten bi farkı kalmaz
    öle lotr kıvamında izler çıkarız
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.