Şimdi Ara

WARCRAFT (2016) | IMDB: [ 7.5 ] (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.768
Cevap
19
Favori
57.580
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • fılmı cekecek yonetmenın fılmlerının hıc bırını ızlemedım yorumda yapamıcam
    keske dıyecegım noktalar var ıllakı herkezın vardır
    boyle bır efsanenın hayal kırıklıgı yaratmamasını umarım
  • Merak ettiğim kimin hikayesini film edicekler? Arthas mı? Medivh mi? Yoksa Night Elflerin sonsuzluk kuyusu hikayesini mi? Wacraft'ın hikayesi çok yönlü 1 filme sığmaz diye düşünüyorum
  • Ejderhanın Günü'nü okumaya başladım , eğer filmde de bu kadar isim verilirse millet hiçbişey anlamaz.O kadar çok isim varki hangileri düşman , hangileri ne karıştırıyor hepsini not alıyorum okurken
  • film olaylardan 1 yıl öncesini konu alıcakmış sanıyorum
    yani arthas daha lich king olmadı (yada az kaldı olmasına)
    illidan serbest (en sevdiğim şey illidanın serbest olması)
    ogrimmar kuruldu kurulucak
    gibi

ayrıca yönetmen bu filmi berbat ederse blizzard gösterime sokmaz filmi kendi alır baştan tekrar yaptırır gibime geliyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: grandcross

film olaylardan 1 yıl öncesini konu alıcakmış sanıyorum
    yani arthas daha lich king olmadı (yada az kaldı olmasına)
    illidan serbest (en sevdiğim şey illidanın serbest olması)
    ogrimmar kuruldu kurulucak
    gibi

ayrıca yönetmen bu filmi berbat ederse blizzard gösterime sokmaz filmi kendi alır baştan tekrar yaptırır gibime geliyo

hikaye reign of chaos ve frozen throne la eş zamanlı ozaman?
  • warcraft 3'un konusu olacak.yalniz ben filmin tamamen animasyon olacagini duymustum ama live action olacak demisler imdb'de.warcraftin cinematicleri cok basariliydi,film yapsalar eminim cok guzel olur ,live action baya riskli bir istir,rezilde olabilir,ayrica 1 filmde kesinlikle yetmez,zaten 1 filmde yapacaklarini zannetmiyorum,anlatacak cok sey var cunku hikayede,ozellikle blizzardin habire expansion cikartan bir firma oldugunu dusunursek filmlerinde cok olacagini soyleyebiliriz,zaten ilk filmde arthas lich olmazsa kesin 2. film olacak demek oluyor,tutarsa en az 3 film yaparlar.
  • Oyunu hiç oynamadım ama anlatanlardan duyduğum kadarıyla filminide merakla bekliyorum
  • yonetmenın dun fılmını ızledım " drag me to hell " ısmınde begendıgımı soyleyemem ortalama bır fılm cekmıs bana gore vasata yakın :((
    warcraftı batırmaz umarım
  • Wc3'ün ilk çıktığı günden beri hayranıyım.Şuan bile oynuyorum.Bana göre bugüne kadar yapılmış en iyi oyundu ve hala da öyle.Yıllardan beri söylenip durmuştum bu oyunun filmi niye yapılmaz diye.Hep hayal etmişimdir filmi.2 yıl önce miydi neydi tarihini tam hatırlayamıyorum.Filminin yapılması kararı alındığını duyduğum zaman tüylerim diken diken oldu.Bu şaheserin batırılması en çok bana koyar sanırım.

Açıkcası 100 milyon $ gibi bir bütçeye sığacak film değil.Umarım bunun çok çok üstüne çıkarlar.Yönetmen konusuna bişey diyemeyeceğim ama Bilizzard bu işi yönetmene bırakmaz.

Hayırlısı bakalım. =)
  • Sam Raimi genel olarak bakıldığında iyi bir yönetmen bence. İlk Yüzüklerin Efendisi'nin filmi çekileceğinde de Peter Jackson'ın bu filmi kaldıramayacağı hatta ne işi var bu kadar iyi bir kitabın filminde bu adamın diyenler bile olmuştu ama sonuç ortada. Peter Jackson'ın Yüzüklerin Efendisinden önce bence öyle muhteşem, süper denilen bir filmi yoktu. Sam Raimi'ye baktığımızda ise geçmişinde çok iyi filmler görebiliriz. Bu yüzden ben filmden umutluyum ve iyi olacağını düşünüyorum. İlk gün gidip izleyeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: radyasyo_N

Arthas'ı Faramir yerine Aragorn daha iyi olurdur sanki.

WARCRAFT (2016) | IMDB: [ 7.5 ]

Adam yaşlandı yav artık eskisi gibi değil ama bencede güzel olurdu
  • Warcraft'ın yapımcı şirketi Legendary Pictures.Warcraft'tan önceki projesini tamamlamış;

CLASH OF THE TİTANS

http://www.youtube.com/watch?v=-l-DkdRxv5M

Hafif Titan Quest havası var filmde güzel olmuş bence.Bu yapımcı şirket sağlam kötü birşey çıkmaz bence.Birde benim bildiğim bu şirketin Diablo isminide aldığıydı..Belki Diablo serisini Warcraft ' tan sonra olabilir...
  • Devil may cry çeksede hayırlı bir iş yapsa şu adam
  • Warcraft II yi ucundan yakalamış, Warcraft III ü ve Warcraft III Frozen Throne u çıktıkları gün bitirmiş ve 4 yıllık dota oyuncusu olarak deliler gibi bekliyorum bu filmi..
  • Sam Raimi bu filmi de Örümcek Adam serisine benzetmese bari
  • Filmin ismini bile görünce heyecanlanırmı bir insan,yeminle bak,çocuğum olacak bu kadar heyecanlanmıyorum.(abarttımmı acaba)
  • quote:

Orijinalden alıntı: _AMADEUS_

Filmin ismini bile görünce heyecanlanırmı bir insan,yeminle bak,çocuğum olacak bu kadar heyecanlanmıyorum.(abarttımmı acaba)

Hanım bu mesajını görürse filmi lzmeye ömrün yetmeyebilir
  • Çocuğun ilk doğum gününü ogrimarda yapıcam herkes davetli,epicler benden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _AMADEUS_

Çocuğun ilk doğum gününü ogrimarda yapıcam herkes davetli,epicler benden.

Elf gacılarda olacay mı?
  • 5-10 yıl oyun dünyasına dalar bunlar, konu kalmadı zira. Starcraft, KKND, Heroes III gibi nostaljileri de bekliyoruz.

Edit: Warcraft II iyiydi yahu..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Macabre -- 13 Şubat 2010; 4:59:08 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.