Şimdi Ara

WARCRAFT (2016) | IMDB: [ 7.5 ] (43. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.767
Cevap
19
Favori
57.600
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bırakın şu sözde eleştirmenler topluluğunun kendi reklamlarını yaptığı dandik siteleri. benim neyi beğeneceğime onlar mı karar verecek? istedikleri kadar eleştirsinler. bu şekilde tek yapabilecekleri onların ağzına bakıp söyleyecekleri doğrultusunda hareket eden sürülerin filme gitmemesini sağlayıp hasılatın olması gerekenden düşük olmasını sağlamaktır. ha buna rağmen sonraki filmler için yeterli hasılat oluşur her şeye rağmen. kısaca siz de sinemada izleyin ve kendiniz karar verin. ya da beğenisine gerçekten inandığınız bir arkadaşınız falan varsa onun yorumuna bakın. başka türlüsü sağlıklı değil kesinlikle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: METMETALLICA

HARİKA! HERKES ŞUNU İZLESİN

https://twitter.com/Millenium/status/735185569760743424

Fransa gösteriminden,filmin sonundan bir kare.Herkes naısl çığlık atıyor,alkışlıyor.İnanılmaz jype olmuş ve film insanları etkilemiş.Sabırsızlanıyorum

Duncan Jones'un yükselişi devam ediyor o zaman. Bu adam acil bir Flash ya da Green Lantern filmi çekmeli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İlk puanlar çok kötü.Bu kadar kötüyse film büyük hayranlar büyük hayal kırıklığına uğrar.
  • Abi yüzde doksan bu nete düşer sinema çekimi, bu tarihten itibaren avrupa da gösterime giriyor dalga dalga.... eee ben meraktan çatlarım (sinema da izleyeceğim zaten) bulan olursa posta kutumda ufaktan görünsün
  • https://youtu.be/kJyl9LCoZ9s
    Ben size birşey diyeyim mi? Film varya gerçekten güzel geliyor şu videoyu izledikten sonra iyice emin oldum, salak saçma yorumlara aldırmayın. Süper bir film geliyor.

• Bence de film beklentileri büyük oranda karşılayacak. Trailer ve fragmanları defalarca izledim. Zaten çok sayıda video çıktı. Hemen hemen nasıl bir kaliteye sahip olduğu anlaşılıyor. Mutlaka eksik, hatalı veya beklediğimizden farklı tarafları olacaktır. Her filmde olur bunlar. Bazı dikkatli gözlerden hatalar kaçmaz. Mükemmel film yoktur. Önemli olan filmin güzel yönlerini de görüp buna göre değerlendirme yapmak. Ben başarılı olacağına inanıyorum. Milyar dolarlık filmler arasına bile girebilir. Zaten sadece Blizzard hayranları birer kez izlese maliyetini çıkarır. Hadi selametle.

• Henry Cavill hemen galaya gelmiş. Hiç kaçırır mı Warcraft olunca?

3 haziran gelsede bizde gitsek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aschil

istanbul avrupa yakasında en iyi nerede izlenir ?

Istinyede

• Fransada yayınlandıktan sonra 5 puan geriledi. 8,5 e düştü

• Psikotrex kullanıcısına yanıt
    Valla bende anlamadım, izleyeci yorumları çok iyi herkes 10 vermiş ama ilginç bir şekilde puanı düşüyor anlamadım birşey

• ne kadar kötü de olsa severek izleyeceğim hatta dvd sini alıp wow oyun kutularımın arasına koyarım
  • Şaşırtıyor puan düşmesi kendim gözümle izlemedikden sonra isterse 1 puan olsun sonuçta o warcraft filmi !!!
  • imbd kullanıcı yorumları super olduğu yönünde. Puanın düşmesi ise ilginç. Bu yorumlara göre artması gerekir. Dur bakalım az kaldı göreceğiz yakında. Yıllardır beklediğim film inşallah hayal kırıklığı yaratmaz. Ama bi hayalim var. Keske filmde stormind i gösterirken oyundaki stormind müziği girse. Yada orclar azerota geldiğinde bi song of elune patlatsalar.:D Bunun müziklerini jason hayes abimiz yapmalıydı.
  • Ne hikmetse eleştirmenler itin poposuna sokmuşken film'i izleyenler çok beğenmiş . BvS'de ki gibi bir olay var galiba

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Noluyor ya abi çıldırıcam, yorumlar süper herkes 10-10-10 basmış, puan 8.4 e düştü offff

• quote:

Orijinalden alıntı: IllidanStormrage

Noluyor ya abi çıldırıcam, yorumlar süper herkes 10-10-10 basmış, puan 8.4 e düştü offff

önemli olan izleyici yorumları,o saçma puanların gerçeği yansıtmadığını herkes biliyor.Örneğin The Revenant ı sinemada ilk gün izledim.Salon tıklım tıklım doluydu,filmde sıkılmayan kimse görmedim,sonlarına doğru esniyordu herkes.Ama bu film oscar aldı,kritikler süperdi film için.Ama izleyiciler için çoğu sahnesi ızdıraptı.İzleyici yorumlarıda çok iyi değildi.Ben bu puanlamalara inanmıyorum.
  • Cidden 9 dan nasıl 8.4 oldu birden?

• film türkiyede ne zaman giriyor vizyona
  • Furkan-Art F kullanıcısına yanıt
    3 Haziran da google a yazmak zor olmasa gerek arkadaşım 😒

• 10 hazıran yazıyordu değiştiğini bilmiyordum böyle tepki alıcağımı bilsem yazmazdım kusuruma bakmayın
  • 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.