Şimdi Ara

Kensington'dan yeni iPod/iPhone şarj ünitesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
2.635
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Elektronik cihazlara ürettiği aksesuarlar ve kendi adını taşıyan güvenlik bağlantısı ile bilinen Kensington,iPod ve iPhone'a ailesine yönelik yeni dock-şarj ünitesini tanıttı.

Kensington'ın bu yeni ünitesi,klasik bir şarj-dock ünitesi olmasının yanında kutu içeriğinde gelen ve ünite üzerinden dolumu da yapılan mini batarya ile iPhone/iPod'lara ekstra 30 saat kesintisiz ses oynatımına, 6 saat internet kullanımına ve 3 saatte konuşma süresine olanak tanıyor. Aynı anda hem mini batarya hemde iPod/iPhone'a güç sağlayan şarj-dock ünitesi model kısıtlaması getirmeden iPod bağlantı noktasına sahip her cihazla çalışmasıyla da dikkat çekiyor.

Yurtdışı satış fiyatınının 70 dolar olarak belirlendiği Kensington Şarj-Dock ünitesinin ön satışı bugünden başlarken,cihazın kullanıcıyla Ekim ayı içersinde buluşması bekleniyor.

• biran kinghstone sandım ne işi var şarj ünitesiyle diycektim nasıl firma ismi öle okunuşunu yazmışlar kingstonun
  • Güzel ama fiyatı biraz abartı olmuş sanki
  • hem mini batarya hemde iPod/iPhone'a güç sağlaması iyimiş
  • Iphone nin standart sarj cihazı isteklerimi karşılıyor.Bence fiyatıyla gereksiz bir ürün olmuş gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: MiLoKa

Güzel ama fiyatı biraz abartı olmuş sanki

Türkiye'de sadece şarj kablosu 60-70 tl olan bir ürün için ucuz bile.
  • ben şundan kullanıyorum kendi orijinal kablomla. gayet memnunum

Kensington'dan yeni iPod/iPhone şarj ünitesi

http://urun.gittigidiyor.com/iPHONE-3G-Masaustu-Sarj-Dock-KiTi-S-VIDEO_W0QQidZZ18789741

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi febahadir -- 4 Ağustos 2009; 16:14:45 >

• @ febahadir

Senin gösterdiğin sadece dock.
    Bu ürün hem dock hem ekstra pil
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.