Şimdi Ara

Tatile gitmek istiyorlar!.. :)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
1.485
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bodrum'a tatile gitmek isteyen üç çılgın üniversite öğrencisi, ailelerinden maddi destek bulamayınca, kendileri bir şeyler başarmak istemişler.

Tatile Gitmek İstiyoruz'u açmışlar ve kendilerine yapılacak bağışlarla tatile gidip, dönüşte fotoğraflarını bizle paylaşmaya söz vermişler!

Bu gençlerin cesur girişimine el vermek isteyenlere duyrulur! :)

Kaynak:http://www.irazca.com/2009/07/tatile-gitmek-istiyoruz-uc-universiteli.html
    Site: http://tatilegitmekistiyoruz.blogspot.com

• Param olsa kendim giderim..

Arkadaşlara davasında başarılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi V_lkan -- 3 Ağustos 2009; 17:16:59 >
  • Paraya çok daha fazla ihtiyacı olan insanlar varken, tatile gitmek isteyenlere bağış yapmak...

Şunun gibi olmuş, maddi durumumuz yok eve jakuzi yaptırmak istiyorum, bağışlarınızı esirgemeyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dovahkiin -- 3 Ağustos 2009; 19:42:39 >
  • yeni nesil dilencilik iyimiş
  • Bunlara bağış yapan kişi (olursa tabi) salağın önde gidenidir. Ki 150 TL yapılmış yanlış görmediysem.
  • Saçmalamışlar kim para verir be. 1 TL bile vermem
  • Bizde milyarderiz. Babamla kavga ettim kredi kartlarımı iptal etti. Site açayım bende bana para yardımı yapın. Günde 5 bin lira harcıyorum.

tamamen hayal ürünüdür
  • Benim hoşuma gitti. 150 lira toplamışlar bile ayrıca bu bir cesaret işi herkes 5 tl gönderse hiçkmse için kayıp olmaz ama o beş liralar birleşirse çocuklar başarılı olur. Ben üniversitedeyken tatile gitmek isteseydim ve param olmasaydı böyle bir işe kalkışacak cesareti bulamazdım. O yüzden yarın ben bu çocuklara para göndermeyi düşünüyorum. Tabii ki herkesin kendi görüşü. Ben ilginç ve desteklenebilir buldum.
  • Bırak şimdi bu çocuklar diyosun aslında o çocuklardan birisin siteyede donanımhaberde biz diye bu konuyu eklemişsin kimi kandırıyosun.
  • Bende istiyorum banada 800-900 TL yeter. Yardımlarınızı bekliyorum
  • Hayır ne alakası var ben ırazca'dan alıntıladım haberi
  • geçin bunları o kadar aç insan varken tatilde turist peşinde koşacak insanlara mı yardım etcem
  • quote:

Orijinalden alıntı: bruft_

geçin bunları o kadar aç insan varken tatilde turist peşinde koşacak insanlara mı yardım etcem

aç insanlara yardım ediyor musun ?
  • bunlar tvyede çıkmıştı sanırım
  • Bende işlemci alacağım ama cepte para yok dh hadi bakalım pamuk eller cebe
  • Sanki 2 ekmek 1 maltepe istiyo
  • "Bu Ne Be !" 0,1 kuruş bile vermem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Onur.SP

"Bu Ne Be !" 0,1 kuruş bile vermem.

• yüzsüz herifler... millet aclıktan geberiyo bunların istediğine bak...
    zengindirler de hatta bence...
    para gönderen olursa da ''muhaha mal herife bak'' falan diyip kafa bulmak için yapıyolar bence
  • Sitenin sağ altında donanim haberde biz var tıklayınca burası açılıyo
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.