Şimdi Ara

X KONSOL BİLKONS ELEKTRONİK SIFIR PS3 XBOX 360 SLIM 4GB RGH Lİ SLIM 250 GB PAL (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
692
Cevap
5
Favori
57.167
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yeni pm ye cevap bekliyorum
  • pm
  • Yakup beye teşekkürler..Bugün kendisinden bir tane sipariş verdim..Yarın elime geçecek
    İki tanede oyun gönderiyor
  • hayırlı ugurlu olsun kargonu çıkardım yarın elinde olur güle güle kullan
  • Geçen hafta bir adet jasper elite aldımkendilerinden , yakup ve muslume ilgilerinden dolayı teşekkürler esnaf ve işi bilen adamlar bi ara uğrıycam dukkana çay içmeye (burak)..
  • bizde dun arkadasa arcade aldık. saolsunlar hepsi cok temiz ilgili ve son derece guvenilir insanlar.kargo secenekleri de varmıs bilmioduk ama sırf onlarla tanısmıs olmak o kadar yola değdi:) bende yurt dısından falcon aldım insallah bozulmaz ama bozulursa ertesi gun bilkonstayım. bole satıcılar lazım ulkeye gercekten. tekrar cok tesekkur ediorum hayırlı işler
  • hayırlı olsun burak güle güle kullan her zaman bekleriz
  • 2 aydır xbox arıyorum. en uygun fiyat ve en ilgili kişileri bu adreste buldum. tecrübeme kulak verin ve bir xbox kapın derim.
    10 numara alışveriş için dogru adres. kaçırmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Canok -- 17 Ekim 2009; 11:18:34 >
  • Ben bugün aldım kargodan cihazı. Ankaraya gönderdiler. Paket filan gayet saglam şekildeydi. Başka şehirdeki arkadaşlarda çekinmeden alabilir
    Teşekkürler Yakup beye..Güzel fiyat, sorunsuz alışveriş...
    Tam göremedim ama bendeki 13/06/2009 üretim olabilir, çok önemli degil

Sormak istediğim diger nokta ise memory.322 MB görünüyor. 512 nin geri kalanını ne yapıyor bu 360 onu anlamadım
  • hayırlı ugurlu olsun güle güle kullan memory.322 MB olayı makina geri kalan hafızayı kendisi kullanıyor
  • bende dün bir tane aldım dürüst esnaflar şüpheniz olmasın
  • Cumartesi günü bende 1 arcade paket aldım, evet yakup bey ilgili samimi bir arkadaş, laptop'unun başında uzun bi süre oyun listesini kurcaladım, 1 tane oyun beğenemedim en sonunda kendi söylediği oyunu aldım şarjlı pil , boş dvd dl , konsol ne ararsan mevcut bu arkadaşlarla, gönül rahatlığı ile alışveriş yapılabilir.
  • valla yurt dısından ps3 slım almak ıcın arkadasa para verdım alacagı gun aradı ps3 bu fıyat xbox 360 elıte bu fıyat dıye bende xbox dedım ama arkadasın fıyat turkıye ıcın bence cok cok ıyı.artık bız xbox ı aldık (daha gelmedı dostumuz ama neyse ) ancak gerı kalan ıkıncı bı kol artı ... leme ıslemı ıcın gıbı durumlarda arkadası rahatsız edecegız gıbı. ya bı de sunu belırteyım bundan 2-3 hafta once kadıkoyde yana yana xbox aradım elıte ı ınannın 750 tl den ucuza bulamadım ben nasıl bulamadım arkadasın yerını ya sımdı o takıldı kafama oyle olsa yurtdısı felan beklemıyorduk sımdı oynuyoduk :) kısmet.
  • hayırlısı olsun
  • Bugün kendisinden bir arcade jasper + ekstralar sipariş verdim.İlgili satıcı teşekkürler
  • hayırlı olsun yigit güle güle kullan kardeşim
  • Saol Yakup Abi . Güvenli , İlgili , Dürüst Satıcı .Teşekkürler Yakup Abi .İstanbul Dışından Alışveriş Yapmak İstiyenler Korkmadan Alışveriş Yapabilirler.İlgin İçin Tekrar Teşekkürler Yakup Abi. Kargoyu Beklemedeyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BayV -- 21 Ekim 2009; 19:08:23 >
  • pm
  • ok
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.