Şimdi Ara

)))))>Samsung s5230 / Star Firmware Güncelleme<((((( (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
631
Cevap
2
Favori
141.245
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: medicus07

quote:

Orijinalden alıntı: melihcan00

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: freedesign
    S5230MREIL2 bu en son çıkan versiyon denemedim

http://depositfiles.com/en/files/v3zpt9ps5

Bu da en son loader Multiloader v5.60

http://depositfiles.com/en/files/jb229zlvk

Dun yabanci bir forumda bende gordum o versyonu birde modifiyeli olani vardi bu aksam olmadi yarin yuklicem yukleyen olursa detaylari verirse iyi olur.

Yukleyip deneyen varmı

Dün yükledim Türkçe yok gene ama şimdiye kadar kullandıgım en hızlı ve iyi versyon bu :) Gerci benim indirdigim modifiyeliydi.
    Adam dokunmatik hassaiyeti artırmış o telefonla gelen (resim.zilsesleri, oyun) silinemeyen tüm dosyaların kilidini açmış hepsini sildim uyuz oluyordum. yeni bir kaç wid get var ve widget yüklemeye uyumlu yapmış. telefon ayrkısmaında yeni menü var. Kullanmak isteyenler için upload ede bilirim indirdigim site göçmüş çünkü :D

Unutmusum fotağraf zoom olayı düzeltilmiş inanılmaz zoom yapıyor
    Ve telefon fontlarına 4. bir font eklenmiş
    Tabi java oyun yükleme destegi mevcut.
    Bilmek istediginiz baska bir şey varsa sora bilirsiniz :)

Yeni menü ne?

Yeni menu degil dalginligima geldi sanirim :)

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Dun yabanci bir forumda bende gordum o versyonu birde modifiyeli olani vardi bu aksam olmadi yarin yuklicem yukleyen olursa detaylari verirse iyi olur.

Yukleyip deneyen varmı

Dün yükledim Türkçe yok gene ama şimdiye kadar kullandıgım en hızlı ve iyi versyon bu :) Gerci benim indirdigim modifiyeliydi.
    Adam dokunmatik hassaiyeti artırmış o telefonla gelen (resim.zilsesleri, oyun) silinemeyen tüm dosyaların kilidini açmış hepsini sildim uyuz oluyordum. yeni bir kaç wid get var ve widget yüklemeye uyumlu yapmış. telefon ayrkısmaında yeni menü var. Kullanmak isteyenler için upload ede bilirim indirdigim site göçmüş çünkü :D

Yeni menü ne?

dostum türkiyedeki teknik servislerde varmıdır yeni sürüm bi bilgin varmı acaba ?

• öncelikle herkese merhabalar bendeki s5233w yi güncellemeyi düşünüyorum son sorunsuz en stabil sürüm hangisidir bilmiyorum ayrıca dili ingilizcemi olacak birde tam olarak ne gibi değişiklikler olur merak ediyorum, bazı arkadaşlar güncellemeyi yanlış sürüm yüklemişler sanırım wi-fi çaışmıyo gibi birşeyler okudum. Kısa bir bilgi verip yönlendirirseniz sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhan91

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Yukleyip deneyen varmı

Yeni menü ne?

dostum türkiyedeki teknik servislerde varmıdır yeni sürüm bi bilgin varmı acaba ?

hic bir bilgim yok servisede cok sukur gitmem gerekmedi isim geregi firsatim yok bak telefokdan yaziyorum zaten :) ama yukletenlerden duydugu en yuksek versiyon g7 hatta arkadasima wifili olandan aldik ondakide g7 versiyondu.

• quote:

Orijinalden alıntı: wCnr
    öncelikle herkese merhabalar bendeki s5233w yi güncellemeyi düşünüyorum son sorunsuz en stabil sürüm hangisidir bilmiyorum ayrıca dili ingilizcemi olacak birde tam olarak ne gibi değişiklikler olur merak ediyorum, bazı arkadaşlar güncellemeyi yanlış sürüm yüklemişler sanırım wi-fi çaışmıyo gibi birşeyler okudum. Kısa bir bilgi verip yönlendirirseniz sevinirim

Sakin burdaki versiyonlardan yukleme bunlar duz starlar icin ama en dusuk G7 vetryonla gelmistir. versypn atmana cok luzumu yok. Bizim telefonlara bakmasen versyon yalamasi oldu :D
  • quote:

quote:

öncelikle herkese merhabalar bendeki s5233w yi güncellemeyi düşünüyorum son sorunsuz en stabil sürüm hangisidir bilmiyorum ayrıca dili ingilizcemi olacak birde tam olarak ne gibi değişiklikler olur merak ediyorum, bazı arkadaşlar güncellemeyi yanlış sürüm yüklemişler sanırım wi-fi çaışmıyo gibi birşeyler okudum. Kısa bir bilgi verip yönlendirirseniz sevinirim

Sakin burdaki versiyonlardan yukleme bunlar duz starlar icin ama en dusuk G7 vetryonla gelmistir. versypn atmana cok luzumu yok. Bizim telefonlara bakmasen versyon yalamasi oldu :D

tamam tşkler
  • quote:

Wi-fi li aldıysan zaten yüklemene gerek yok en azından bi süre için.Günceldir zaten versiyonun.Burdakiler normal starlar için melihcanında dediği gibi.Yeni bişeyler yakalicam derken eskisindende olma en güzeli öylece kullan çok farklı bişiler çıkarsa veya sorun olursa en temizi serviste yükletmektir.
  • S5230XPIL1 (Türkçe dil seçeneği var) Aralık 2009

http://netload.in/dateiN7PuBIFMNW.htm
  • quote:

S5230XPIL1 (Türkçe dil seçeneği var) Aralık 2009

http://netload.in/dateiN7PuBIFMNW.htm

oy oy nerden buldun bunu yaw java'da yükleniyorsa tadından yenmez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FuXiN -- 17 Ocak 2010; 12:03:37 >
  • ben bu sabah yükledim jar dsyalarını tanımsız dosya olarak görüyor. nerden bulduğuma gelince sağlam kaynak ;)
  • kusura bakmayın ard arda yazıyorum ama cevap alıntı ve değiştir i tıkladığımda forma giriş yapınız çıkıyor. düzenleme yapamıyorum. önemli olan paylaşmak değilmi zaten :D. aslında daha önceki mesajlarımda bu sürümü size söylemiştim ve elinde olan varmı diye sormuştum. ee baktım kimsede tık yok (kimseyi suçlamıyorum zaman ve sabır işi) bende kendim araştırmaya başladım. olay bu kadar aslında ama dediğim gibi çok sağlam kaynak yeni çıkacak olan sürümleri elimden geldiğince burada paylaşmaya çalışacağım
  • sagol kardes senin gibi arkadaslara cok ihtiyacimiz var...malum samsung bizi bu kadar dusunmezken aradan boyle cok durust ve iyi insanlar cikiyor ki hepimize cok iyi geliyor...bir de S8000 jet sitesinde boyle kardeslerimiz olsa cok iyi olacakti ama yine de ugrasanlara bin defa tesekkurler.....simdi...freedesign kardes,sen bu surumu yukledin mi?cunku ustteki mesajda" arastirmaya basladim "demissin.eee arastirdin mi?bu son cikan firmware nasil?onceden tesekkurler....
  • arkadaşlar ben de g2 versiyonu yüklü de klavyedeki türkçe dışındaki diğer karakterler beni biraz rahatsız ediyo açıkçası..türkçe son versiyon yazılımlar var mı/hangileri?bu sorun düzelir mi?biraz bilgi verebilirseniz sevinirim..

teşekkürler..
  • '''freedesign''' kardeş bize bulabiliyorsan Türkiye'de satılan starlar biliyorsun 5233 diye geçiyor.Yani bize orjinal bir sürüm bulabilirmisin telefon açılışta 5233 yazacak şekilde asıl buna çok ihtiyacım var
  • S523AJVIE7 en son original versiyon bu olması lazım S5233 için
  • Tamam doğru S523AJVIE7 versiyon bu fakat bize download edebileceğimiz bir yer lazım yani nerden indirebiliriz.
  • Bu gün işe gitmemiştim gittim bakıköydeki samsung servisine 30 dk'da orjinal yazılım yüklettim IG6 versyon attılar gerçi ben yabancı dil son versyon kullanıyordum ama düşündüm orjinal yazılım kullanmak en mantıklısı. neyse gittim çocuk versyona baktı yabancı versyon dedi evet dedim ben yükledim dedim o zamn versyon atma ücreti alırız dedi tamam alın dedim peki siz orjinal yazılım yükledikten sonra ben yeni versyon attırmak için para vercekmiyim deim yok dedi o zaman almayız dedi peki dedim yüklettim telefon garanti dışı filanda kalmadı.Hatta cocuga dedim forumda okudum yabancı versyon atıp sonradan servise orjinal versyon attıran bazı kişilerin ankartı yanmış filan dedim olabilirmi böyle bir durum dedim yok olmaz dedi deigi bi 30 dk sonra cillop gibi orjin versyonla aldım :) he bundan sonra yabancı versyon atarmıyım bilmiyorum bana belli olmaz dayanamaz atarım

• S523AJVIE7

http://hotfile.com/dl/14263918/095ace8/S523AJVIE7.rar.html

fakat multiloaderle yükleyemezsin :D
  • Neyle yükleyeceğiz
  • quote:

S523AJVIE7

http://hotfile.com/dl/14263918/095ace8/S523AJVIE7.rar.html

fakat multiloaderle yükleyemezsin :D

peki hangi program ile yükleyebiliriz bunu,bilen varmı arkadaşlar
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.