Şimdi Ara

Video: LG'nin dokunmatik ekranlı Chocolate BL40 için hazırladığı tanıtım filmi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
0
Favori
32.481
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • KM900 Arena modeliyle akıllı telefon pazarındaki iddiasını bir kez daha gözler önüne seren LG, büyük başarı kazanan Chocolate serisine tasarım özellikleri ve alışılmışın dışındaki ekranıyla dikkat çeken yeni bir model daha eklemeye hazırlanıyor. İlk detaylarını bir süre önce verdiğimiz Chocolate BL40 modeli için LG tarafından hazırlanan ilk ticari tanıtım filmi de gün ışığına çıktı. 800 x 345 piksel çözünürlüğünü destekleyen 4-inç boyutundaki kapasitif ekranı ile özellike çoklu ortam kullanımı ve video uygulamalarında iddialı olması beklenen telefon, 5 Megapiksel çözünürlüğünde kameraya da sahip.

En önemli silahı sahip olduğu özel ekranı olan Chocolate BL40'ın bu sayede gelişmiş internet deneyimi sunacağı ayrıca geniş ekran ile kullanıcıların eş zamanlı olarak bir yandan elektronik postalarını kontrol ederken öte taraftan internette dolaşabilecekleri ifade ediliyor. Detaylı özellikleri henüz açıklanmış olmasa da son gelen bilgilere göre 7.2Mbps HSDPA, GPS (Küresel Konum Belirleme Sistemi) ve Wi-Fi desteği sunacaği belirtilen dokunmatik ekranlı yeni çikolata, Arena modelini anımsatan kendi özel kullanıcı ara birimine (UI - User Interface) sahip olacak gibi görünüyor.

800 x 435 piksel çözünürlüğünde ve 21:9 formundaki 4-inç ekranıyla öne çıkan LG Chocolate BL40'ın Ağustos ayında çıkması beklenirken, fiyatı hakkında henüz net bir bilgi bulunmuyor.

İşte LG'nin BL40 için hazırladığı ilk ticari tanıtım filmi;

• Allah sahibine bağışlasın. Tanıtımı gerçekten iyidi. Ama 21:9 olması dvix izlerken olumsuz bir etkisi olabilir mi?

Bir çok video 16:9
  • lg bu reklamla pardon bu ürünle çok can yakacak gibi görünüyor :)
  • GÜZEL ALET
  • LGden bu kadar iyisi beklemezdim
  • cihaz güzel olmasına güzelde nasıl taşınır bilmem. ayrıca menüler , copy/paste falan iphone'a benziyor..
  • fiyatı ne kadar olur acaba
  • reklamdan benim anladığım, erkeklerden çok bayanlara hitap eden bir ürün olmuş, bu ekran oranı nereye gidecek bilmiyorum, 4:3,16:9 normal ama 21:9 biraz fazla wide olmuş
  • LG nın tasarımcıları ıyı ısler cıkarmıs,
    ornegın bu camasır makınesı gıbı,http://www.lge.com/us/appliances/washers/LG-WM3001HRA.jsp?cmpid=us_banner_steam09

bu arada eskı chocolate modelı 79 dolar
  • iphone, samsung i900omnia, star, blackberry storm, hiç birine bence tasarım konusunda yaklaşamaz bile, belki teknik olarak en fazla i900le kıyaslanacak bi telefon olabilir.
  • valla ben pek tutmadım açıkçası daha çok bu htc hero aklımı çeldi diyebilirim
  • Secateurs, tamam siz gidin onlarla takılmaya devam edin...

Tanıtım çok başarılı olmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi visceroid -- 2 Ağustos 2009; 16:34:16 >
  • lc nin reklamları çok hoşuma gidiyor örn ku990 reklamı

http://www.youtube.com/watch?v=-fDCv1qt-7Q
  • Amerikan Patent Enstitüsünün Multitouch Patentini tamamen Apple'a Ocak 2009'da verdiğini göz önünde bulundurursak,ilerleyen zamanlarda Apple-LG arasında olabilecek muhemel telif hakkı davaları gözüküyor.
  • vay be, tanıtım videosu dehşet olmuş
  • cep telefonu arkadaş bu cebimize koyacaz. çok büyük yapmışlar sanki
  • büyük ama güzel
  • Bu telefon zaten öyle cepte taşınmak için yapılmış bi telefon değil mantıksız yorumlar yapmayalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: -placebo-

Bu telefon zaten öyle cepte taşınmak için yapılmış bi telefon değil mantıksız yorumlar yapmayalım

Yorumlar mantıksı değil bence sonuçta "telefon".
  • quote:

Orijinalden alıntı: nanİHlal

quote:

Orijinalden alıntı: -placebo-

Bu telefon zaten öyle cepte taşınmak için yapılmış bi telefon değil mantıksız yorumlar yapmayalım

Yorumlar mantıksı değil bence sonuçta "telefon".

tamamda her telefonun bir amacı var sonuçta
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.