Şimdi Ara

3g kalan gb öğrenme (kota) nasıl

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
63.474
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • online işlemlerden mi nereden öğreniriz
    anında mı yoksa ttnet gibi güncellenmesini mi beklemeliyiz

• quote:

Orijinalden alıntı: k-s-r-g
    Avealıyım. "Size özel tarifesinden" 250Mb internet almıştım. Yukarıdaki bilgiler ışığında az önce şunu yaptım: "KULLAN" yazıp 9495'e gönderdim. Gelen mesaj şu:
    " Kalan İnternet 22/05/2011: 250Mb "
    Zaten çok az kullanmıştım interneti. Ama kotamın hiç eksilmemesi garibime gitti. İnşallah fatura da farklı birşeyle karşılaşmam.
    Mesajı "KALAN" olarak da gönderdim, yine aynı cevap geldi.

bu konuyu bi ineceleyin derimm ;) ;) ,

-------------------------------------

http://forum.donanimhaber.com/m_48443183/mpage_2/key_/tm.htm

---------------------------------------

quote:

Orijinalden alıntı: archi_hawk

hocam aynı sorun bende de var.
    bende 230 mb kullanmama rağmen 120 mb kalan görünüyor.
    müşteri hizmetlerini falan aradın mı? bi bilgi verdiler mi?

quote:

Orijinalden alıntı: Tabip

bende de 250mb lik ikiz paket var. 200mb kadar kullanmama rağmen, 100mb daha paketim görünüyor. Telefonu modem olarak tanıtarak internete girmiştim, acaba bilgisayardan girince paketten düşmüyo mu?? Bilgisi olan var mi

quote:

Orijinalden alıntı: Tabip

bende de 250mb lik ikiz paket var. 200mb kadar kullanmama rağmen, 100mb daha paketim görünüyor. Telefonu modem olarak tanıtarak internete girmiştim, acaba bilgisayardan girince paketten düşmüyo mu?? Bilgisi olan var mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi target4u -- 18 Mayıs 2011; 16:48:19 >
  • Arkadaşlar hala ilgilenen varsa ben ilaç gibi bir program tespit ettim aramalrım sonucunda. Tabi bu programı kullanırken önemli bişeyi atlamayalım modemi tek bir bilgisayarda kullanıyorsanız ve tarih ayarlarıyla falan uğraşmıyorsanız doğru sonuç elde edebilirsiniz.

Programın adı
    ;"NETWORX"

Ben şuan kullanıyorum ve avea nın kendi programından daha iyi üstelik anlık sonuç elde ediyorsunuz ayrıca tarihler arası kullanımıda görebiliyorsunuz.

Detaylı bilgi ve program

http://download.chip.eu/tr/NetWorx_4455461.html
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.