Şimdi Ara

Topower 1200 Watt'lık yeni güç kaynağını kullanıma sunuyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
2.089
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Tayvan merkezli komponent üreticisi Topower, 1200 Watt'lık yeni güç kaynağını duyurdu. Firmanın modüler kablo tasarımına sahip olan yeni güç kaynağı özellikle çoklu ekran kartı kurulumuna sahip yüksek performans sistemlerini hedef alıyor ve Nvidia SLI sertifikasını da beraberinde getiriyor.

REMI kablo kaplaması ile özellikle diğer donanımlar için EMI ara birimine yönelik koruma sağlayan güç kaynağının %80'nin üzerinde verimlilik sağlayabilidği belirtiliyor. Her biri 20A kapasiteli 6 adet 12V rail hattına sahip olan 1200 Watt'lık güç kaynağının soğutulmasından ise 120mm'lik termal kontrollü özel fan sorumlu.

Daha yüksek stabilite için anahtar yardımıyla rail tasarımının tek kanal olarak kullanılabileceği belirtilen Topower'ın 1200 Watt'lık yeni güç kaynağı yaklaşık 200$'lık etiket fiyatına sahip.

• 1200watt ve 200$ ilginç, fiyatı kalitesiz imajı oluşturdu bende
  • 200USD
    quote:

REMI kablo kaplaması ile özellikle diğer donanımlar için EMI ara birimine yönelik koruma sağlayan güç kaynağının %80'nin üzerinde verimlilik sağlayabilidği belirtiliyor. Her biri 20A kapasiteli 6 adet 12V rail hattına sahip olan 1200 Watt'lık güç kaynağının soğutulmasından ise 120mm'lik termal kontrollü özel fan sorumlu.

bu özelliklere sahip bir psu için çok iyi fiyat
  • evet paraçalara güç yetmiyor piyasadaki voltajlılara göre çok iyi fiyat...
  • ilginc, DH incelemesi dilegiyle yakinda not alinsin lutfen :)
  • evet inceleme bekliyorz
  • quote:

Orijinalden alıntı: XenonMan58

evet paraçalara güç yetmiyor piyasadaki voltajlılara göre çok iyi fiyat...

1.2 kw güce kolay kolay ihtiyaç duyulmaz
  • çok pahalı. 100 dolar seviyesinde 600wlık 80plus sertifikasına sahip güç kynakları var iken. 200 dolar çok çok fazla bence ederi 150 dolar.aslında 50 dolara bile imal edilebilecek birşey bu..
  • quote:

Orijinalden alıntı: alcon11

çok pahalı. 100 dolar seviyesinde 600wlık 80plus sertifikasına sahip güç kynakları var iken. 200 dolar çok çok fazla bence ederi 150 dolar.aslında 50 dolara bile imal edilebilecek birşey bu..

• Bence fiyat çok iyi dostum.
  • Tek rail olarakta kullanılabilmesi çok iyi olmuş.
  • fiyatı guzel turkiye ye gore ama bu fiyata satmazlar burda bizim kazıkcı italatcılar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: F.@.T.İ.H

fiyatı guzel turkiye ye gore ama bu fiyata satmazlar burda bizim kazıkcı italatcılar...

Katılmamak elde degil bu düşünceye...
    EDIT: İmla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eşref_37 -- 2 Ağustos 2009; 22:24:25 >
  • fiyatı çok şeker, performans testi bekliyoruz o da temiz çıkarsa tadından yenmez bu.
  • kaliteli bişeye benziyor.

fiyatıda 200 olursa tr de hemen bitane kaparım
  • quote:

Orijinalden alıntı: @nano@

evet inceleme bekliyorz

Malesef butip çihazların dayanıklılığını anlık yapılan testler değil zaman gösteriyor.

Benim Tagan marka 700 w. lık psu 8 ay düzgün çalıştıktan sonra kapasitörleri şişti, aldığım yere götürdüğümde o seride sorun olduğunu söylediler hemen BZ serisinden yeni bir tane verdiler, sağolsun tagan zorluk çıkarmadı, fakat arıza çıkınca soğuduğum için BZ yi satıp XILENCE marka 850 w. aldım, 1.5 yıldır kullanıyorum.
  • Fiyatı aşırı iyi, tırstım bu üründen
  • Umarım Türkiye' ye gelir de bir tane de ben alırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KanKoKan

quote:

Orijinalden alıntı: @nano@

evet inceleme bekliyorz

Malesef butip çihazların dayanıklılığını anlık yapılan testler değil zaman gösteriyor.

Benim Tagan marka 700 w. lık psu 8 ay düzgün çalıştıktan sonra kapasitörleri şişti, aldığım yere götürdüğümde o seride sorun olduğunu söylediler hemen BZ serisinden yeni bir tane verdiler, sağolsun tagan zorluk çıkarmadı, fakat arıza çıkınca soğuduğum için BZ yi satıp XILENCE marka 850 w. aldım, 1.5 yıldır kullanıyorum.

Tagan II Force 700 watt?
    arıorum hemen evi yerindemı makıne

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.