Şimdi Ara

KONICA MINOLTA Z2 ve FOTOĞRAFLARI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
281
Cevap
0
Favori
8.046
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yaklaşık 1 aydan beri, Şu nasıl Bu nasıl, Onumu alsam, Bu bana uyarmı... gibi sorularımla başınızı ağrıttığım için kusura bakmayın. Nihayet yeni makinamı alabildim.
    Ne mi bu makina;

KONİCA MİNOLTA Z2
    10X Optik zoom.
    Full manuel ayar.
    800X600 / 640X480 / 320X240 / 160X120 çözünürlüklerde 30/15 fps sınırsız sesli video kaydı.
    3 CM makro mesafesi.
    30 saniye bulp perde hızı.
    Harici flaş desteği...
    Bunlar belli başlı özellikleri.

Detaylı özellikler linkte...
    http://www.eftas.com.tr/konica/products/cameras/new_z2.html

KONICA MINOLTA Z2 ve FOTOĞRAFLARI

Bu özelliklerine rağmen sadece 545.00 YTL üstelik peşin fiyatına 12 taksit. Neredeyse Canon A520 parasına valla...

Yalnız her makinada olduğu gibi Z2 ninde eksiklikleri var tabi, Gerçi eksiklikte sayılmaz ama olsaydı iyi olurdu diyor insan.
    Ne mi bunlar; 1,5 inch lcd ekran (biraz daha büyük olabilirdi) sarsıntı önleyici sistem ve af assist lamb olmaması.
    Ama 545 YTL gibi bir fiyata barındırdığı özellikler çok bile.
    400-500 Ytl ye canon a510/a520 veya başka bir marka basçek makina alacağınıza bunu alın derim (Tabi boyut sizin için önemli değilse)

Şimdilik bu kadar yeter, Makina sanırım yarın elime geçecek. Ondan sonra yorumlarıma ve örnek fotolarıma burada devam ederim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wilusa -- 13 Temmuz 2005, 1:39:56 >

• Arkadaşım öncelikle hayırlı olsun z20 kullanan biri olarak iyi tercih diyorum.Fakat z3 ile arasındaki fiyat farkı ne kadardı.Onda antishake vardı.
  • Sonunda aldın hee. Güle güle kullan. Merak etme yüzünü kara çıkarmayacaktır hiç bir zaman. Hayırlı olsun diyelim.
  • Z3 ile arasında Yaklaşık 335 Ytl fiyat farkı vardı, Anti shake için bukadar fazla vermeye değmez diye düşündüm... Zaten Z3 le aralarında sadece 2 fark var. 1- Z2 10X Z3 12X optik zoom 2-Z2 de anti shake yok Z3 de var.
    Başka bir farkta Tabi bu fark Z2 lehine, Z2 800X600 video çekebiliyor...

Ayrıca hayırlı olsun dilekleriniz için teşekkürler arkadaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wilusa -- 6 Temmuz 2005, 9:26:03 >
  • ornek foto gonderir misin dostum
  • quote:

Orjinalden alıntı: visor

ornek foto gonderir misin dostum

Memnuniyetle ama makina henüz elime geçmedi, siparişi dün akşam verdim, perşembe günü elime geçeceğini söylediler.
    Makina elime geçsin örnek foto ve izlenimlerimi paylaşırım...

Bir de bu makina hakkında bilgisi olanlar varsa kaç mb a kadar kart desteklediğini yazabilirmi, 1GB kart almayı düşünüyorum acaba kullanabilirmiyim...
  • fiyatına göre özellikleri çok iyi görünüyor...hayırlı olsun
  • Güzel bir seçim tebrikler. Makinen hakkında olumlu yazılar okudum ve güzel fotoğraflar gördüm hep. Yalnız bence dez avantajı biraz fazla büyük olması. Diğer özellikleri zaten gayet iyi. Güle güle kullan. Bol fotoğraf dolu günler.
  • hayırlı olsun iyi çekimler
  • ne olursa olsun, kazasız belasız kullanman dileğiyle :)
  • Makinen hayırlı olsun, çektiğin fotoları görmek istiyoruz
  • hayırlı olsun..
    nerden aldın..
  • Hayırlı olsun dilekleri için herkese teşekkür ederim arkadaşlar...
    Makinayıwww.genpatech.com dan aldım.

Eftaş ı aradım sordum makina 1Gb a kadar hafıza kartını destekliyormuş ama daha önceden biryerlerde okuduğuma göre video çekim kalitesinden dolayı ultra II SD kullanmak gerekiyormuş (hızlı kayıt açısından)

Tam da emin değilim aslında, konu ile ilgili bilgisi olan varmı.
  • iyi günlerde kullanman dileğiyle... bol ve güzel fotoğraflı günler dilerim
  • hayirli olsun arkadaşim...fiyat/özellik açısından gerçekten güzel..bol fotoğrafli günler
  • hayırlı olsun 545 ytlye nerden aldın?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Darbeli_Matkap

Hayırlı olsun dilekleri için herkese teşekkür ederim arkadaşlar...
    Makinayıwww.genpatech.com dan aldım.

Eftaş ı aradım sordum makina 1Gb a kadar hafıza kartını destekliyormuş ama daha önceden biryerlerde okuduğuma göre video çekim kalitesinden dolayı ultra II SD kullanmak gerekiyormuş (hızlı kayıt açısından)

Tam da emin değilim aslında, Konu ile ilgili bilgisi olan varmı.

• matkap hayırlı olsun makinen,bende almayı dusunuyorum.

internette okudugum reviewlarda eger ultra tabir edilen hızlı kartlardan almazsanız en yuksek kalitede video cekemezsiniz yazıyordu,bir alt kalitede veya kısa sureli cekimler yapılabiliyormus sadece.
    sandisk ultra 2 sd kart iyi gider senin makineye,
  • Makina için 1000 YTL bütçe ayırmıştım, fakat Z2 yi 545 YTL ye alınca 455 YTL bana kaldı, Kalan 455 YTL nin 180 YTL si ile 1GB Sandisk Ultra II SD otutturum artık makinaya....

Bu arada kargo takibi yaptım makina bugün elime geçiyor, Artık bu gecemi olur yarınmı olur fotoğraflarını koyarım...
  • slm, aldığın makinanın hafıza kartı 16MB gorunuyo?bununla yaklasık ne kadar foto cekiyo? 256Mb lık kart alsak iyi kalitede n ekadar foto ceker sizce?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.