Şimdi Ara

BilgeAdam-Web & Grafik Tasarım kursu almak istiyorum?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
1
Favori
43.537
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba Arkadaşlar lise mezunuyum prof olarak basketciyim Web & Grafik Tasarım eğitim almak istiyorum. Fakat BilgeAdam hakkında hiç bi bilgim yok.Giden arkadaşlar varsa yardımcı olurlarsa sevinirim...

Fiyat uygulaması nedır ?
    Ne kadar yararlı bı kurs?

• valla fiyat olarak çok pahalı. giden arkadaşlarım var çok ama çok giriş şeyleri yaptırıyorlar piyasa işi kesinlikle yaptırmıyorlar eğer gerçekten tasarımcı olacaksan ve biraz photoshop , html bilgin filan varsa güzel bir ajansa girip 3-4 ay eğitim amaçlı çalışıp işi öğrendikten sonra normal çalışan olarak kariyerine devam edebilirsin. orada öğretilen photoshop, flash ve dreamweaver derslerini 3 farklı kitap var ondan okuyarak uyguluyorlar. eğer bilgisayar bilgin varsa o kitaplardan kendinde öğrenebilirsin...
  • Kıtap neler arkadasım ? ajans falan bılındık warmı ?
  • arkadaşım medyasoftun kitapları bu iş için çok güzel. onların anlattığı kitaplarda bende vardı medyasoftunda neredeyse tıpa tıp aynılar... bende kitapların e-book verdiyonları olacaktı. pazartesi arşivime bakmam lazım. büyük ihtimalle pazartesi koymuş olurum.
  • cok saol dostum
  • bılgın varmı yoksa 0 danmı baslıycaksın ?
  • Sıfırdan alıcam bılgı PS CS2 kullandım studyoda ama ne kadar bılgı denır bılemem :S
  • Bilge adam bilgisayar bilgisi yeterli olan kişilerin tercih etmesi daha yerinde olacak...
    ama bilgisayar bilgine güveniyor isen git bi iki kitap al.. medyasoft tavsiye edilir onlarla birlikyte yapmaya caliş olmadi girersin
  • 0 dan ogrenceksen kıtap falan sana pek gelmez kurs muhakak sart . 0 dan ogrencegın ıcın kurslada ısın bıtmycek sureklı calısman gerek .
  • Arkadaşım bilge adama gitti gerçekten çok memnunmuş.Öve öve bitiremiyor kursu
  • quote:

Orijinalden alıntı: PaşaTuning

Arkadaşım bilge adama gitti gerçekten çok memnunmuş.Öve öve bitiremiyor kursu

Hava atmıştır o size
  • valla öyle daldan düşer gibi gitme yinedehttp://forum.donanimhaber.com/m_33491039/tm.htm burada ki kitap gerçekten flashı herşeyiyle anlatıyor. menülerinden inceliklerine gerçekten çok güzel bence bu gibi kitaplarla temeli öğrenip sonra yaptıkça geliştirebilirsin . oralara gidip 6-7 milyar para vermek birşey katmaz bana göre
  • Dostum bende bilge adama yeni yazıldım. İlk başta senin gibi web ve grafik tasarım dusunuyordum. Fakat benim farkım iyi bi şekilde flash kullanabilmemdi. O yüzden gereksiz gordum. Şimdi kariyer adına yazılım ve veritabanına yazıldım. Eger 4.5 ay bekleyebilirsen paranın karsılıgını alabiliyormusun alamıyormusun sana soleyebilirim =)
  • bende bilgeadamın eğitim kartı var. Nakit değerinde alınması gereken kursu almadığınızda kura devam etmediğinizde veriyorlar. 2581tl değerinde pazarlığınızı yapın fiyatı anlaşın ben kartı size 2000 e satiim hangi şubeyse gelip dilekçe yazıp imza atıcam sadece devrettiğime dair. 581 tl indirim işte girmeye kararlı olan varsa bana ulaşsın. ben web tasarım ve e-iş proglamlamayı bitirdim. Memnunum bilgeadamdan. ama işlerimden dolayı bi daha zor katılırım herhangi bi kursuna. 0506 500 00 06 numaradan ulaşabilirsiniz bana veya tahaosman@msn.com dan.
  • üniversitlerin kurslarına bakın arkadaslar akademik kariyeri olan bir yer hiç degilse hem daha makul web tasarım kursundada medyasoft un kitaplarını verirler size hocada ondan anlatır kitabı anlatsın adam bize die o kadar para vermeyin derim ben ama sunu da es geçmemek lazım bazı şeylerde ufak ip ucları kısayolları olaya grafiker gözüyle bakabilme kursta kazanılabilir yada kazanmanıza yardımcı olunur bunu kimse inkar edemez ama o kadarda para wermeye gerek yok bence adam bana medyasoftun kitabından anlatsın diye üniversilerin kursları var hiç degilse akademik kariyeri olan kişiler ders veriyor

bide sunu anlamıyorum bu kurslara önüne geleni kayıt yapıyolar neden bi göz doktorundan renk körü degildir diye rapor istemezler kursta renk körüyle renk körü olmayan arasında baya bi fark wardır tasarımda sonucta renklerle oynuyorsun sahsen grafikle ilgili bi sektörde yönetici olsam grafikerlerden renk körü olmadına dair rapor isterim :) ama bazı kişilerdede dogustan yetenek olabiliyo o ayrı tabi
    kısaca üniversitelerin cok güzel kursları war diger kurumlara tonla para wermeye gerek yok

• valla bende katılıyorum en kral kursada gitseniz forumda bu paylaştığım dreamweaver, flash kitabını alacak adam orada adım adım yazan şeyleri yaptıracak çıkacak gidecek. indirin kitapları ve uygulama cd lerini evinizde bir hafta yoğun bir programla temeli kaparsınız. hem zamandan kazanırsınız hemde milyarlarınız cebinizde kalır...
  • Şöle bısey de var arkadaslar oraya gıttın mı 5-7 ay berabersın arkadaslarınla sohbetın falan olucak cevre edıncen goruse bılcegın arkadaslarında cıkıcak belkı işe gırıcen belkı o arkadasın sayesınde...Onu bıraktım bılgı paylasımı olucak o sana bunu anlatıcak bende baska bısey denıye denıye bısıler ogrenılcek...
  • İlk zamanlarda bende kursa yazılarak başlangıç yapmak istedim.Sonra kendim neler yapabilirim diye araştırdım o kadar çok döküman varkı indirdim kendi kendime öğrenmeye çalışıyorum olmadı kursa gitsem bile en azından temel atmış oluruz
  • Upp..
  • üniversitelere bakın diyorum tonla para wermeye gerek yok illa gidicem diyorsanız
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.