Şimdi Ara

Onkyo optik çıkışlı yeni iPod Dock ünitesini tanıttı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
2.723
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Özellikle ürettiği ev sinema sistemleri ve ses ekipmanlarıyla bilinen Japonyanın tüketici elektroniğinde önde gelen firmalarında Onkyo,iPod ailesine hitap eden ND-S1 dock ünitesini tanıttı. 30 Pinli iPod bağlantı noktasına sahip olmasına rağmen iPhone'ları desteklemeyen ND-S1,üzerinde bulundurduğu dijital optik ve koaksiyel ses çıkışları ile kompozit (karma) ses-video çıkışları sayesinde ev sinema sistemlerine rahatlıkla bağlanabiliyor. 48kHz'e kadar 16bit'lik ses oynatım yeteneğine sahip olan ünite ayrıca kutu içeriğinde gelen kumanda ile iPod'un kontrol edilmesine de izin veriyor. iPod modellerinin ve aksesuarlarının satış patlaması yaptığı tatil döneminden önce piyayasa sürülmesi beklenen cihazın satış fiyatı ise şu anda belli değil.

• coq sık duruyor...
  • Hangi tatil döneminden önce piyasaya sürülmesi bekleniyormuş, tatil bitecek neredeyse
  • Onkyo nun sıradan bir ipod docku olan DS A3 ün bile 400TL civarında satıldığını düşününce bu ürünün TR fiyatını tahmin etmek bile istemiyorum.

DS-A3:
    http://www.forumaudio.com/page.php?act=urunDetay&urunID=426&name=Onkyo_DS-A3_iPod_Dock
  • quote:

Orijinalden alıntı: Av@ng(E3T)r

Hangi tatil döneminden önce piyasaya sürülmesi bekleniyormuş, tatil bitecek neredeyse

Noel'inde içinde bulunduğu kış tatilinden bahsediliyor.Holiday Season-Christmas Holiday-Christmas Season diye geçer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oronra

Onkyo nun sıradan bir ipod docku olan DS A3 ün bile 400TL civarında satıldığını düşününce bu ürünün TR fiyatını tahmin etmek bile istemiyorum.

DS-A3:
    http://www.forumaudio.com/page.php?act=urunDetay&urunID=426&name=Onkyo_DS-A3_iPod_Dock

ipodmu alıyoz yeniden dock bufiyatsa türkiye koşullarında biraz zor gider

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.