- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
Askeri, Dağcilik ve Motosiklet için süpper BOT!
42 Cevap19851 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

536 Mesaj
31 Temmuz 2009; 13:43:35 

Arkadaşlar ben motosiklet kullanırken giymek için aldım, dün siparişini verdim bugün elime ulaştı, gerçekten ürünlerin kalitesi çok çok iyi. Beklediğimden çok daha iyi çıktı. Sadece 99 liraya harika bir bot aldım, 79 liradan başlayan fiyatlarla nefis botlar var, sizlerle de paylaşmak istedim.

http://www.ydsshop.com/default.asp

Bu Yakupoğulları Deri Sanayi çok bilinmeyen bir firma ama aslında tüm askeriye ve polisin bot ihtiyacını bunlar karşılıyor. Hatta biçok ülkeyede ihracatları var, çok orjinal mallar üretiyorlar.
Siteye bi göz atıni bot ihtiyacınız varsa kış gelmeden hazır fiyatlar ucuzken alın derim.

0

Ekteki dosya (1)

1600 Mesaj
31 Temmuz 2009; 14:18:47 

unnecessary advert

536 Mesaj
31 Temmuz 2009; 15:19:37 

quote:

Orijinalden alıntı: gprs78

unnecessary advert

Benim bu firmayla alakam yokki reklamını yapayım. Biraz bakmış olsaydın bu firmanın direkt askeriye ve polise mal üreten bir firma olduğunu benim pek alakam olamayacağını anlardın.

unnecesary comments

1295 Mesaj
31 Temmuz 2009; 16:22:58 

Bu botları giyen adam kesin askerlik yapmamıştır derim Askerde giydiğim botlardan sa terlikle gezmeyi tercih ederim

Hayallerini gerçekleştirmek istiyorsan önce uyanmalısın.

1138 Mesaj
31 Temmuz 2009; 16:26:09 

Bence çok güzel fiyatları var. Botum olmasaydı bugün almıştım. Çok teşekkürler haber veren arkadaşa.

26 Mesaj
31 Temmuz 2009; 16:31:43 

Bence de güzel botlar var, trakking yapmak için almayı düşünüyordum, sonbaharda işime yarayacak

Bazılarıda her zaman olduğu gibi maydanoz olmuş yine..

607 Mesaj
31 Temmuz 2009; 16:59:00 

trekking için alacaksan membranlı bir bot tavsiye ederim, bu bota dikiş yerinden su girer, uzun süre sonra da ayağı acıtır.

407 Mesaj
31 Temmuz 2009; 17:50:49 

bende de bir adet yds bot var. goretexli ve askerlikte giydikerinizle alakası yok. doğruya doğru adamlar bayaa yol katetmişler. bir kaç kerede tv de gördüm yabancı ordulara da bot üretiyorlar. hatta -40 botlarını tanıtmışlardı bir haberde.

ankara acity outlet de mağazaları var ama pek ucuz değil. kaliteli malzeme ve iyi işçilik sonucu emsalleriyle aynı fiyata hatta daha pahalıya satıyorlar ürünlerini.

Dükkanımı; ziyaret edin

721 Mesaj
31 Temmuz 2009; 18:11:15 

@thunderace
Askeriyenin aldığı genelde ucuz olduğu için kalitesiz mallar. Aynı modelin kalitelilerini giyip görseniz eminim farklı düşünürsünüz
(Normalde giydiğiniz ayakkabı / botun ayağınızın şeklini alması gerekir ama askeriyede olan şey ayağınızın giydiğiniz botun şeklini almasıdır

Kapitalistlerin genel kuralıdır, bir sistem işlerine gelmiyorsa, sistemi tıkayıp halka acı çektirip, sistemden şikayet ettirirler. Sonra da sizin için sistemi değiştirdik deyip, hem halkı kazıklarlar hem de alkış alırlar.
Bkz. Sağlık sistemi : 1 2

42 Mesaj
31 Temmuz 2009; 19:50:03 

arkadaşlar bot olarak outdoor için ben
www.okyanusmarket.com un distributoru oldugu lemigo botları tavsiye ederim
av çin birebir kuş gibi hafif
ve acaip bir malzemesi var içerisinde -30 dereceye kadar soguk geçirmiyor
fiyatlarıda gayet iyiy idi
bence bot olarak düşünüyorsanız öneririm
diğer türlü
Savage diye kendi markaları var ama onlar kışlık botlar gibi
Lemigo cok ayrı bir bot çok hafif ve işe yarar
Bence onu bir inceleyin

life goes on

1947 Mesaj
31 Temmuz 2009; 21:24:08 

arkadaşlar yds söylediğiniz gibi askeriyeye bot üreten bir firma fakat atlamamanız gereken bir detay var.
Bu botlar normal er ve erbaşa değil muvazzaf astsubay ve subaylara üretiliyor.
bu yüzden askerde giydiğimiz botlarla aynı kalite değil

HP Helios Z820 - Nvidia Quadro 6000 - HP ZR30w - 3D connexion Space Navigator
Dell Precision M6700
Iphone 5 - Blackcurse 9900 - HTC windowsphone
Giant Roam 1

453 Mesaj
1 Ağustos 2009; 9:41:00 

İstanbulda outlet yokmu?

432 Mesaj
1 Ağustos 2009; 10:40:08 

askerde bende giydim bunlardan..goratex olanından..gerçekten sağlam bot ama çoğu arkadaş terlik istiraati almıştı bu bot yüzünden..

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

447 Mesaj
1 Ağustos 2009; 12:15:15 

Arkadaşlar bende deri mühendisyim, harbiden adamlar sağlam botlar ve iş ayakkabıları yapıyorlar. Fabrikada çalışırken her ay bir ayakkabı harcarken, tds nin iş ayakkabılarından kullanınca 6 aya yakın dayanıyordu. Tabi haliyle tek problemleri birazcık ağır olmaları ama 200-300kg luk ağırlık bile ayağınıza 15-20cm den düşse ayağınız ezilmiyor+ bu aletlerin geneli deri ve su geçirmiyor. Ordunu ve polislerin tercih etme sebeplerinden birkaçıda bu.

İnanıyorsanız Kazanacaksanız.

887 Mesaj
1 Ağustos 2009; 12:19:45 

bir tanıdık ankara çubuk yolundaki fabrikasında çalışıyordu onun yanına gidip hem bilgi hem de bir tane de trekking ayakkabısı almıştım. toplam kullanmam 10 günü geçmedi ama diğer yerlere baktığım markalardan hem fiyat hem de anladığım kadarıyla kalite olarak da iyiydi.
alırken bir de gururla alıyorsunuz dünyanın 30 küsur ordusunun subaylarını/komutanlarını giydiren bir türk markası olması da takdir edilmeli...
tabi onlara trekking botlarını vermiyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umityasar -- 1 Ağustos 2009; 12:21:51 >

http://www.umityasaroztoprak.com

2363 Mesaj
1 Ağustos 2009; 13:21:51 

ben iş yerinde giyiyorum gerçekten çok sağlam hatta bu sene verdiklerini kullanmadım bile, adamların üretimleri daha çok polis asker ve sanayi tipi ama kalite olarak gerçekten çok iyi, ayrıca acity deki mağazasında çok güzel tasarımlı botlarda var tavsiye ederim

3296 Mesaj
1 Ağustos 2009; 13:37:40 

Yukarıdaki foto daki bot kışlık çevik kuvvet botu,
ama askeriyedeki YDS ler ile karıştırmamak lazım,
geçen aralık'ta askere gittim, zaten sadece YDS değil, DEMA vs bir kaç marka daha veriyorlar karışık kuruşuk,
ve de inanılmaz derecede rahatsız edici botlar, ben kendi çevik kuvvet botumu giymiştim askerlik boyu ve inanılmaz rahat ettim diğer arkadaşlara göre

........ (-_-) Satılık Ürünlerim İçin Dükkanıma Tıklayınız (-_-) ........

........ (-_-) Satılık Ürünlerim İçin Dükkanıma Tıklayınız (-_-) ........

1530 Mesaj
1 Ağustos 2009; 15:07:38 

hava sıcak olunca insanın bakası gelmiyor :)

EDEP YA HUU

502 Mesaj
2 Ağustos 2009; 11:30:06 

arkadaşlar YDS çok ii bir markadadır.
Gerçi yurdum insanı kazıklanmaya alıştığı için ucuz malın kaliteli olabileceğini hiç düşünmüyor.

Aslında ucuzlukta göreceli. kaliteli diye talebi çok olan diğer markalar aynı tarz botu fahiş fiyatla millete kakaladığı için (yurt dışındaki fiyatlara göre) YDS nin fiyatı ucuz gibi (bence değil) geliyor ve kaliteden insanlar şüphe ediyor.

Ankarada havaalanı yolu üstünde YDS nin fabrikası ve satış mağazası var. Ankaradaki arkadaşlar oradan da daha uygun fiyata botlara bakabilir.

Bundan sonra imza falan yok...

536 Mesaj
9 Aralık 2009; 14:31:27 

Kış geldi, Yds botlarımla ayaklarım bayram ediyor :)

Nikon D5100
Panasonic FT4
Hp Ultrabook Win8 64
Acer 752H Netbook

2086 Mesaj
9 Aralık 2009; 14:43:26 

YDS

1071'den BUGÜNE BU TOPRAKLAR BİZİM.. DÜN, BUGÜN, YARIN VE DAİMA!..

765 Mesaj
9 Aralık 2009; 15:47:15 

Ben sahada yds'nin botunu kullanıyorum. Kesinlikle su filan almıyor, ayrıca çelik burun olmasına rağmen çok rahat. Tavsiye ederim.

606 Mesaj
9 Aralık 2009; 16:04:43 

Helaal olsun cevap içinde kalmasın diye bu kadar bekleyip konuyu hortlatmışsın
quote:

Orijinalden alıntı: Sunbred

Kış geldi, Yds botlarımla ayaklarım bayram ediyor :)

Bir şeyden hoşlanmıyorsan, onu değiştir; değiştiremiyorsan da, ona bakış açını değiştir..

Mary Engelbreit

828 Mesaj
9 Aralık 2009; 19:12:06 

çok güzel de begendıgım modelde 43 no var benım paletler 47 napıcaz sımzdı :(

58 Mesaj
10 Aralık 2009; 9:21:27 

akaryakıt sektöründe çalışırken personele sipariş veriyorduk bp nin anlaşması vardı çok kaliteli malzemeleri vardı personel sürekli memnun kalıyordu ama sanki fiyatı burada daha pahalı gibi geldi bana tabi personele ürettiği bot kalitesi farklıdır o ayrı

4396 Mesaj
10 Aralık 2009; 13:06:24 

Kafadan çatlak bi arkadaşım 41.000 tl ye motor almıştı. Ayağında da bu markanın botlarını gormustum ve sordugumda en iyi performansı bu botlarda sağlıyorum demişti. Yakından bi görmek lazım...

Aero Cool StrikeX(Corsair GS800),Asus P8Z77-V LX 1600@2400(Bios 15.02@24.03), i5 3570K /3.4GHz@xxxGHz (CoolerMaster TPC 812SX), 4*4GB GSKill F3-12800CL9Q 1600Mhz (9-9-9-24@1.50v), 23'' ASUS MX239H (5ms), Asus GTX760 DCIIOC, Ocz Vertex4 (1.4@1.5) 128Gb (@silverstone cooler), 2x1Tb WD 64mb/Sata2 (@SilverStone cooler), Samsung 220D, Creative X-Fİ XtremeMusic, Logitech X-530, USRobotics 9105, HP Laserjet M1132, Infosec PFS 7 TGE, Logitech MK520 Keyboard, Razer X Speed Pad Sennheiser HD280Pro. Win7 Ultimate. Yarabbi Şükür daha ne olsun

31 Mesaj
11 Aralık 2009; 1:08:07 

askerde kullandığım botlar harikaydı yazlık bot biraz kalitesiz gibiydi ama kışlık bot mükemmeldi,
eğer aynı marka ve kaliteyse alınabilir

4744 Mesaj
11 Aralık 2009; 1:27:06 

79TLlik olan bot güzel ama kalıp uymazsa gönder getir işkenceye döner.

2253 Mesaj
11 Aralık 2009; 8:28:23 

ayakkabi hele bot giyilmeden alinmaz bence...

507 Mesaj
11 Aralık 2009; 9:33:51 

Bu bizim bildiğimiz YAKUPLU yaw
Askerdeyken İkmal Subayının yazıcısı olduğumdan malzemelerin iyisini kendime ve arkadaşlara dağıtırdım.
Ey iyi bot Yakuplu marka olandı o zamanlar.

Alışveriş Yaptığım Arkadaşlar : CARNIVALE, basilisk lizard, screamtoronto, SERDAR2008 , Gaddar Davut, SIBGATULLAH, marcio_nobre , badboyzzz , MENEME2002, aaax, _trapzone_ , elfen_lied, mucoyaho, serdar1457, baltacifatih, math_tiger, oguz_35, degidide, yunus902, Man of Steel, mehdrive, Masdera, eczmgulden, Dark Territory, polyo, ahmetk80, diabolical, 42_JeoGenc_42, germinall, sebocuu,

435 Mesaj
11 Aralık 2009; 12:54:06 

5 aylık kısa dönem askerliğimde,mecburen kullandığım çok kalas bir bot markası diyebilirim.Sağlamlığına diyecek lafım yok,ama işin içine ortopedi kavramı girince çuvallıyor.Kışın çift kat kışlık çorap ile bile ayakkalarımı ısıtamayan,yazın ise ayakları pişiren,inanılmaz derecede rahatsız,argo tabiri ile kazmanında kazması bir bot markası...Yakupoğlu mu? Geçiniz efem...

Herşeyi denerim; ama yapabildiklerimi yaparım. Herman Melville

201 Mesaj
11 Aralık 2009; 20:45:49 

fabrikada kullandığım çelik burunlu çok sağlam bir ayakkabı markasıdır düzgün kullanıldığında oğlunuz büyüdüğünde o bile giyebilir ayakların ısısı hakkında bişey diyemeyeceğim izmirde yaşıyorum fazla soğuk yok yazın zaten bot giyilmez (askerlik hariç :) )su geçirmez olduğu için hava almaz bu yüzden ayakları pişirmesi normaldir ki fabrikadada aynen bu oluyor ama iş emniyeti açısından mecburuz ben kendim için geçen kışsonu çingene pazarlığıyla 85 tl ye denk getirdiğim greyder botlarımı kullanıyorum genel olarak memnunum tek sorun çok ağır bu yüzden onlar ayağınızdayken uzun yol yüremek zorunda kalmazsanız kendinize iyilik edersiniz.

536 Mesaj
22 Ekim 2010; 13:00:50 

yine kış geliyor
up!
:))

Nikon D5100
Panasonic FT4
Hp Ultrabook Win8 64
Acer 752H Netbook

9390 Mesaj
22 Ekim 2010; 13:53:42 

artık bu tarzda bot hayatımda görmek istemiyorum

Lenovo IdeaPad Y510P / Logitech Z5500 / Buffalo LinkStation 1 TB

1726 Mesaj
22 Ekim 2010; 14:30:03 

10 sene önce Harley-Davidson bot almıştım hala giyiyorum eskisede yenisini alsak

248 Mesaj
22 Ekim 2010; 14:41:30 

askerde 5 ay sanıyorum yeşil'in ürettiği botlardan giydik. öyle gore-tex falan da değildi. botları hergün boyayacaksınız. boyadıkça derisi yumuşuyor. artı ilk aldığınızda birkaç hafta ayağınız ile çiğneyeceksiniz. acımadan pestil gibi çiğneyeceksiniz :) bu sayede botun derisi yumuşuyor. ben acemilikte botları aldıktan 15 gün sonra basket maçı yapıyordum...

147 Mesaj
22 Ekim 2010; 21:30:15 

180 olmuş

"HIYARARŞİ" Makam ve mevkisi bulunan bir takım hıyarların kurum içi anarşi yaratması...TDK ye hediyem olsun...

1031 Mesaj
22 Ekim 2010; 21:48:53 

Arkadaşlar bu botları askerde giydiğiniz botlarla karşılaştırmayın. Bana da istihkak olarak Askeriye YDS bot veriyor ama ben bunları giymiyorum, gidip YDS den 90- 100 tl ye bu botlardan alıyorum. Kesinlike tavsiye ederim, deneyin bana hak vereceksiniz.
Ha unutmadan geçen sene 90 tl ye aldığım YDS bota firma ömür boyu eskimezlik garantisi vermişti. Bilginize...

1031 Mesaj
22 Ekim 2010; 21:58:17 

quote:

Orijinalden alıntı: Arama_Botu

Arkadaşlar bu botları askerde giydiğiniz botlarla karşılaştırmayın. Bana da istihkak olarak Askeriye YDS bot veriyor ama ben bunları giymiyorum, gidip YDS den 90- 100 tl ye bu botlardan alıyorum. Kesinlike tavsiye ederim, deneyin bana hak vereceksiniz.
Ha unutmadan geçen sene 90 tl ye aldığım YDS bota firma ömür boyu eskimezlik garantisi vermişti. Bilginize...

+ Ankarada ikamet edenler için; İstanbul yolu üzerindeki Acity outlet alışveriş merkezinin alt katında YDS'nin mağazası var...

764 Mesaj
22 Ekim 2010; 22:06:08 

forumda bir kaç tane salça var siz iyi niyetle bir mesaj yazıyorsunuz hemen çamur atıyor eskiden sadece bana yapıyolar sanıyordum meğer arkadaşların işi buymuş neyse haberi veren arkadaşa teşekkür ederim

http://surrounder.blogcu.com/nedir-sigarayla-alip-veremedigimiz_46964171.html

120 Mesaj
22 Ekim 2010; 22:45:44 

quote:

yine kış geliyor
up!

hocam 1 senelik konuyu hortlatmıssın sanki indirim devam ediyor gibi
bende sandım indirim var

Windows XP Professional / Gigabyte GA-P35C-DS3R Rev 2.1 / Intel Core 2 Duo E8400 3.0 ghz 1333 FSB /Palit 9600GT Sonic 512 MB 256 Bit / Kingston 2048 MB 800Mhz /Samsung 1 trbyte 7200 RPM HDD /Seagate 500 Gb 7200 RPM harici HDD / LG DVDRW /Thelmartage 750 WATT Power suply

1491 Mesaj
23 Ekim 2010; 2:08:55 

quote:

yine kış geliyor
up!

Her kış bu konuyu hortlacak mısınız?

Artık kış mı kaldı? Baharlar, kışlar çok daha sıcak ve yağışsız geçiyor.
Geçen sene sanırım hiç bot kullanmadım, kutusundan bile çıkartmadım.

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

1 Mesaj
13 Eylül 2011; 17:47:34 

Bugün YDS'ye mail attım , onlardan şöyle bir botun üretimlerinde olup olmadığını ve imkanı var mı diye sordum.Daha sonra kendi mağazsını aradım.Satıcı Arkadaş ise DLPM 1098 stok numaralı bir botları olduğunu söyledi.Ama daha kataloğa çımamış.Merakla bekliyorum.Ama fiyatı biraz pahalı geldi.230 TL.eğer dedikleri kadar varsa hakediyor.Bakalım ne cevap gelecek?Müşteriye önem veriyorsa ve outdoor ayakkabı ve botlar için bir pazar olduğunu görmesi durumunda bu bota bir kaç özellik daha ekleyerek üretebilir.Görcez sonucu...

Sayın YDS ;

Aşağıdaki özelliklerde bir bot ihtiyacım var.

Sizce hangi modelinizi seçmeliyim?

-Hem yazın hem de kışın giyebilmeliyim.
-Soğuklarda ayağımda oluşan terin atılmasına yardımcı olmalı.
-Gerek karda gerekse kaya veya yeşil çimende ÜZERİNDE , EĞİMLİ BASIŞLARDA kaymamalı.
-Avcı omam dolaysı ile çok geziyoruz ve yılan sokmalarına karşı mukavim olmalı.
-Derin su oluklarını girdiğimde içeri su almamalı.
-Hafif olmalı.
-Burun kısmında takviyeli olmalı ama parmak değen kısımlarda ise yumuşak olmalı.
-9 İNCH YKSEK OLMALI.
-Dış kaplaması kamuflaj renk olmalı.(deri veya sert kumaş üstü)

Ürünlerinizde Falcon,Hawk,Eagle vs. yazıyor ama ürün detaylarını bulamadım.

Saygılarımla ;

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Sıcak Fırsatlar] » Sıcak Fırsatlar » Askeri, Dağcilik ve Motosiklet için süpper BOT!
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.479