Şimdi Ara

FORD TRANSİT TAKIMI (connect hariç) (16. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
963
Cevap
11
Favori
305.573
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hocam anlamadım o far camları orjinalı cam şimdi şeffafa nasıl çevirdin satılıyomu oyle yoksa uydurmasyonmu anlıyamadım....
  • arkadaşlar bizde 2006 model ford transsit 120T350 panelvan var...bugün muayene yaptırmaya gittim..fakat frenlerden geçmedi..arkalarda %46 sorunlu çıktı...bundan daha önce arkalarda orjinal balata vardı fakat kış aylarında aşırı derecede kapma yapıyodu..kitleniyodu araba resmen..servisi aradım orjinal balataları sökmem gerektiğini yan sanayi balata takmam gerektiğini söylediler.bizde beşer marka balata taktık.fakat şimdide ne yaptıksak araba fren ölçümünden geçmiyo...yardımcı olursanız sevinirim...
  • selamın aleykum arkadaslar. ben ford transıt 300 sf kombi van yada jouner modelını alamayı dusunuyorum şimdi 2. el ılanlara baktıgımda sıfırıı sıfırı 41 ıle 47 arasında degısen transıtın 2008 modelı 2007 modelını 23 ıle 27 arasında alman mumkun 3 4 yas arasında 20 mılyar fark cok buyuk fark bence transıt hıc kullanmadıgımdan bu yonden tedırgınım . suan doblo var ve bı ıse gırdıgım için doblo kucuk gelııyor doblonun motor gucunu alacagımdan emınım teknık ozellıklerıne baktıkdan sonra ama surus keyfını alabılırmıyım .? yada vırajlardakı performansı nasıldır bu konu hakkında yazılan cızılen hıc bır sey yok sorularımın karsılıgını alırsam sevınırım
  • buda benim transitim

FORD TRANSİT TAKIMI (connect hariç)

• ...

• balata değişimi

• ...

• quote:

Orijinalden alıntı: by sefa

hocam anlamadım o far camları orjinalı cam şimdi şeffafa nasıl çevirdin satılıyomu oyle yoksa uydurmasyonmu anlıyamadım....

Orjinal camın kalıbı çıkarılıyor ve sonra o kalıp vasıtası ile pleksiden yeni şeffaf cam yapılıyor. Cam derken plastik diyelim.

Camlar burada yapıldı.

www.fartemizligi.net
  • quote:

Orijinalden alıntı: burak114

arkadaşlar bizde 2006 model ford transsit 120T350 panelvan var...bugün muayene yaptırmaya gittim..fakat frenlerden geçmedi..arkalarda %46 sorunlu çıktı...bundan daha önce arkalarda orjinal balata vardı fakat kış aylarında aşırı derecede kapma yapıyodu..kitleniyodu araba resmen..servisi aradım orjinal balataları sökmem gerektiğini yan sanayi balata takmam gerektiğini söylediler.bizde beşer marka balata taktık.fakat şimdide ne yaptıksak araba fren ölçümünden geçmiyo...yardımcı olursanız sevinirim...

yokmu arkadaşlar bi fikri olan...yardım eden???hala başaramadım ben bu işi

• quote:

Orijinalden alıntı: burak114

arkadaşlar bizde 2006 model ford transsit 120T350 panelvan var...bugün muayene yaptırmaya gittim..fakat frenlerden geçmedi..arkalarda %46 sorunlu çıktı...bundan daha önce arkalarda orjinal balata vardı fakat kış aylarında aşırı derecede kapma yapıyodu..kitleniyodu araba resmen..servisi aradım orjinal balataları sökmem gerektiğini yan sanayi balata takmam gerektiğini söylediler.bizde beşer marka balata taktık.fakat şimdide ne yaptıksak araba fren ölçümünden geçmiyo...yardımcı olursanız sevinirim...

Muayeneye gitmeden önce frenciye gitmeniz gerek. Ama her frenci değil. Kendisinde muayene istasyonunda bulunan fren test cihazı bulunan frenciye gitmeniz gerek. Frenci ayarları makinada yapıp olması gerektiği hale getirdikten sonra hiçbir yere uğramadan direk muayeneye gitmeniz gerek. Çünkü ayarlar hemen değişebiliyor.

• hocam kontrolleri yapıyoruz...benim kafam şuna takıldı...muayene istasyonunda önler % 0 sapma verdi...fakat sanayideki cihazda % 24 gösteriyor.acaba dedim cihazdamı sıkıntı var...ama sizde hemen değişiyo diyosunuz...ben nefret ettim bu işten...ne yaptıysak olmuyor...merkezler değişti.orjinal balatası var...ayarları ne yaptıysak olmuyorrrr...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mursq

selamın aleykum arkadaslar. ben ford transıt 300 sf kombi van yada jouner modelını alamayı dusunuyorum şimdi 2. el ılanlara baktıgımda sıfırıı sıfırı 41 ıle 47 arasında degısen transıtın 2008 modelı 2007 modelını 23 ıle 27 arasında alman mumkun 3 4 yas arasında 20 mılyar fark cok buyuk fark bence transıt hıc kullanmadıgımdan bu yonden tedırgınım . suan doblo var ve bı ıse gırdıgım için doblo kucuk gelııyor doblonun motor gucunu alacagımdan emınım teknık ozellıklerıne baktıkdan sonra ama surus keyfını alabılırmıyım .? yada vırajlardakı performansı nasıldır bu konu hakkında yazılan cızılen hıc bır sey yok sorularımın karsılıgını alırsam sevınırım

Fiyatların bu kadar farklı olmasının sebebi şu. Fiyatı oldukça düşük olan araçlar yaşları genç olduğu için boyaları temiz oluyor dıştan tertemiz duruyor ama arabanın ekmeği yenmiş olabilior. Bu yüzden böyle bir araç alırken iş için değilde aile içinde kullanılmış bir araç aramaya öze gösterirseniz daha temiz bir araca sahip olabilirsiniz. Sıfır transit fiyatlarına gelince, söyledikleriniz genelde liste fiyatı oluyor. İş almaya gelip bayiye yüklenmeye gelince epey indirim uyguluyorlar.
    Yol tutuş eğer lastikleriniz güzel ise, kesinlikle olması gerektiğinden güzeldir. Mıchelin marka lastiklerim varken 2004 120t310 ile 120 ile virajları çok rahat alabiliyordum.

• quote:

buda benim transitim

Aracınız kaç model? Beygir gücü nedir? Hız sabitleme bu modellerde pek bulunmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hoca1677 -- 19 Şubat 2011; 22:42:53 >
  • Bu arada hepiniz;

arkadaşlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: hoca1677

quote:

buda benim transitim

Aracınız kaç model? Beygir gücü nedir? Hız sabitleme bu modellerde pek bulunmuyor.

Aracım 2008 120ps bende 1 kere 350 vanda gördüm oda 2008 modeldi başkada göremedim bunla konfor paket oluyo galiba
  • Evet bende daha önce 2008 model 350 L minibüste görmüştüm.
  • ustam bide birşey soracam bu 300s ler nasıl 100 bg arkadan cekerler bır sorunla karsılastınızmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mursq

ustam bide birşey soracam bu 300s ler nasıl 100 bg arkadan cekerler bır sorunla karsılastınızmı ?

Şu ana kadar herhangi bir sıkıntısı olmayan gayet kullanışlı araçlardır.
  • 98 farlarndan bende yaptırmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nasib28

98 farlarndan bende yaptırmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

Memnuniyetle.

0532 387 10 18 İlker Kemal isimli arkadaş yaptı bu harika farları. Şu ana kadar yapılan 3.cü farlar bunlar. Ama en şahane ve en göz alıcı farlar da bunlar oldu.

Aradığınızda hoca1677'yi yani beni referans gösterirseniz daha fazla ilgi göstereceğine eminim.
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.