Şimdi Ara

ankarada canlı ortamlar(club,disko)nerelerde var?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
1
Favori
42.476
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bahcelı 7 nın devamında anatolıa showland ın arkasında ada otel!!'in yanı guzel oteldır mutlu son! ''smood'' var eglence 12:30 da baslar 5 de bıter fıyatı en uygun olan bu damsız dil dökersen yanlıs felan olmaz dersen alıyolar genelde burdan iş cıkar genelde mudavımlerı vardır haftada 2 3 gece gelırler..

cayyolunda mınasera alısverıs merkezının en ust katında ''dblyu'' var pahalıdır hareketlıdır votka bull 25 sıse bınboga 100 lıra damsız kapıdakılere para yedırmen lazım acemı oldugunu anlarlarsa yolarlar

nenehatun ''salata'' sıse absolut 400 lıra gecesıne gore degısır damsız almaz canlıdır.. bazen meshur kısıler gelır kı o gecelerde yolarlar

emek de ''manhattan'' var ıcelım takılalım dersen uygun vodka bull 15-20 daha sakındır otekılere kıyasla

param var hizmet satın alacagım!! dersen ''binbirgece'' tavsiyemdir..yada dedemanın altında ''barby'' veyahut ''valentino'' hangı taksıcıye sorsan goturur kızılaydan club valentino vs dıyerek..

cok farklı!!! turde bı bara gıdıcem dersen ankarada zaten tek bir tane var kavaklıderede tunus caddesi var orda ''tribal''

bir anda aklıma gelenler bunlar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nymphea7 -- 31 Temmuz 2009; 23:30:55 >
  • minesara'nın en üst katı dabılyu saglam mekan. daha orenci işi olsun kız kaldıracam dersen overall. kızlı erkekli grup olarak gidip dans edecez dersen bahceli brothers. hatuna şekil yapıcam guzel bir mekan olsun dersen cayyolu sortie. latin dansları severim dersen hiltonun alt katı murphy's. yok buralar aşar benı ben daha ucuz yerler arıyorum dersen sana gore en uygun yer kızılay mithatpaşada nefes diye bi yer var ora. gate66, manhattan, if, idare eder ama ben pek sevmem. altında araba varsa bence en temizi park caddesine takıl.
  • arkadaşlar iyigünler öncelikle ankaraya geldiğim 1 yıl olmadı daha ondan böyle bi soru sorma gereği duydum ankarada canlı karma mekanlar nerelerde var(club,disko şeklinde)mesela gittiğimiz zmn kızlar erkeklerle tanışacak,erkekler kızlarla tanışacak böyle nereler var bildiğiniz.herkese fikrinden dolayı ayrı ayrı tşk ederim.

• ankarada öyle istanbul veya bodrumdaki gibi clup falan olmaz ankarada olan bar ,pavyondur parlement vs...gibi
  • ankarada ortammı var ya.iyiki üniv. için istanbula gidiyorum.ankara çok zevksiz ve sıkıcı geliyor istanbuldan sonra
  • quote:

Orijinalden alıntı: ®eis

ankarada öyle istanbul veya bodrumdaki gibi clup falan olmaz ankarada olan bar ,pavyondur parlement vs...gibi

Cebeci - Dikimevi civarı diyorsun yani
  • ankara da sadece kafanı dinleyecek yakın arkadaşlarınla sohbet ederken içecek yerler bulabilirsin. öyle tanışacağım falan zor iştir.
  • illaki vardır ya arkadaşlar hiçmi yok yani o kadarmı ölü biyerde değil gibi bence
  • "kızlar erkeklerle tanışacak,erkekler kızlarla tanışacak " derken, turistik biyer değil bura
    öle biyer zaten yokta, yinede mekan istiyorsan park caddesinde kaliteli mekanlar var, "w" var öle güzel, bahçeli eh
  • Tunalı Hilmi ye git iyi yerler var.misal : Gate66

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ismail0625 -- 30 Temmuz 2009; 21:10:32 >
  • blacklotus park cd desi nerde iyi bilmiyorumda birde w derken ne demek istedin?sölersen sewinirim
  • peki arkadaşlar ankaranın en lüks mekanları hangi semtlerde var?
  • Çayyolunda Sourty var Çankaya taraflarında society vardı yanlış hatırlamıyorsam
  • kestirmeden olaya başlamak istiyorsan cebeci rüzgarlı ve bilimum pavyonlar
    ama yok ben uzatıcam işi diyosan bahceli tunalı cankaya
  • gölbaşı
  • paran varsa Park caddesinde takıl. Ümitköy çayyolu tarafı canlı. Öyle yeni insanlarla tanışabileceğin yerler bilmiyorum ama tunalıda güzel yerler var
  • Bahçeli 7
  • Cub Disko kültürü maalesef Ankara'da yok...
    Ben genelde performans (müzik) mekanlara takılırım. Tunus'ta If ve Akay'da Saklıkent... Arkadaşların dediği gibi Çayyolu-Park Caddesinde kaliteli mekanlar var, yalnız fiyatlar çok yüksek. Güvenlik'te Overall'da iyidir. Bir kere Kızılay'da 312'ye gitmiştim, fena değildi. Fiyatlar daha ucuz tabi. Geçen Kızılay'da bir mekan gördüm, sanırım tadilat görüp yeniden açılmış. Kapıda 2 tane bodygard vardı izbandut gibi , içerisi de gayet nezih gözüküyordu. Kızlı erkekli gruplar vs... Sortie, W, Salata ise Ankara'nın pahalı mekanlarıdır. Bence Salata'da hiç iş yok, abartıyorlar... Benden bu kadar, iyi eğlenceler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Büyük İskender -- 1 Ağustos 2009; 15:04:31 >
  • Park caddesi sorti 1 ay önce kapandı santo diye bir mekan oldu orasıda geçici bir süre kapalı şu anda.Park caddesi hakkında yardımcı olabilirim fiyat bilgilendirmesi vs..
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.