Şimdi Ara

Üyelere Ait Ses ve Görüntü Sistemleri Galeri Başlığı (Resimler ve İnce Detaylar) (175. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.804
Cevap
97
Favori
305.481
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 173174175176177
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Mantık olarak oynatıcı ne kadar kaliteliyse o kadar kaliteli bir aktarım olur.
    Çıktıyı nasıl alacaksınız, rec out'tan mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: onkal

Mantık olarak oynatıcı ne kadar kaliteliyse o kadar kaliteli bir aktarım olur.
    Çıktıyı nasıl alacaksınız, rec out'tan mı?

yani başka şansım yok ama şöyle bir cihazı olan biri olsa harika olurdu

http://www.electromiles.com/ad-rw-900-kaset-cd-converter

kasetten cd ye aktarıp istersem sonra cd yi flac yapardım... tabi önce pc ye aktarıp sonra cd yapmak mı yoksa direk aleti kullanıp kasetten cd ye mi bilemiyorum ama bu cihazda usb çıkışıda var direk pc yede aktarıyor..

edit: optic out lu kaset deck lerde varmış.. bulursam öyle birşey ses kartımın optic in den girebilirim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Devian -- 8 Ocak 2016; 0:37:36 >

• Devian kullanıcısına yanıt
    Evet güzel olurdu :)
    Bir ara merakım da vardı ama elimdeki kaset arşivim çok değildi deck sistem kurmaya. Ama hala gördüğümde heyecanlanırım. :)
  • merhabalar.konunun canlanması ümidiyle:)
    uzun ugraslar sonucu evde bu sistemler için bir oda ayarladım.aslında odanın uzunluğunun hepsini kullanmak en güzeli olurdu ama mecburen bu kadar mesafeden kullanıyorum.izleme mesafesi 4 metre.odanın eni ise 3,20. duvarlar eskiden kullandıgımız gibi duruyor.olanaklar elverdiğince yalıtım ve akustik olayına da girebilirim. simdilik duvarı boyadım ama mdf olayını inceliyorum. görüntü 270 e 150. resimler cok iyi değil kusura bakmayın.
    amfi: harman kardon avr 270
    hoparlor:magnat supreme 802
    sub: harman kardon
    projeksiyon: epson tw480

Üyelere Ait Ses ve Görüntü Sistemleri Galeri Başlığı (Resimler ve İnce Detaylar)
     Üyelere Ait Ses ve Görüntü Sistemleri Galeri Başlığı (Resimler ve İnce Detaylar)
    Bu mesaja eklenen görseller:

Üyelere Ait Ses ve Görüntü Sistemleri Galeri Başlığı (Resimler ve İnce Detaylar) Üyelere Ait Ses ve Görüntü Sistemleri Galeri Başlığı (Resimler ve İnce Detaylar) Üyelere Ait Ses ve Görüntü Sistemleri Galeri Başlığı (Resimler ve İnce Detaylar) Üyelere Ait Ses ve Görüntü Sistemleri Galeri Başlığı (Resimler ve İnce Detaylar) Üyelere Ait Ses ve Görüntü Sistemleri Galeri Başlığı (Resimler ve İnce Detaylar) Üyelere Ait Ses ve Görüntü Sistemleri Galeri Başlığı (Resimler ve İnce Detaylar) Üyelere Ait Ses ve Görüntü Sistemleri Galeri Başlığı (Resimler ve İnce Detaylar) Üyelere Ait Ses ve Görüntü Sistemleri Galeri Başlığı (Resimler ve İnce Detaylar) Üyelere Ait Ses ve Görüntü Sistemleri Galeri Başlığı (Resimler ve İnce Detaylar)

• Ellerine sağlık Mehmet

Goruntu sanki daha iyi olmuş. Boya ise yaramış.
    Kısmetse bir gün geleceğim. Güzel izlemeler...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba hocam güzel bir ortam olmuş güle güle kullanın keyifle dinleyin birçoğumuz yer sıkıntısı yaşıyor azda olsa 10 m2-12 m2 alanda güzel işler yapılabilir amaca hizmet eden ilerleyen zamanlarda daha düzenli ve güzel bir ortam oluşturursunuz farkettiğim bir durum ise sağ yani kapının yanında olan kulenin açısı sol kulenin bulunduğu duvara bakıyor gibi birde center aşağıda kalmış sanki eğer ileride yukarı alırsanız daha iyi olur gibi iyi akşamlar kalın sağlıcakla ....
  • Tşkler atilla abi. Her zaman beklerim.

Tşkler des_955. İnşallah ilerleyen zamanlarda gelistirebilirim. Bahsettiginiz hoparlör kapi arkasinda oldugundan izledigim zamanlar duzeltiyorum diger zamanlarda boyle duruyor.duzeltmeyi unutmusum.center mesafesini projeksiyonun bitim yerine koydum.tekrardan cok tşkler iyi akşamlar.

• Mehmet kardesimizin yildirim hizindaki davetine ve misafirperverligine cok tesekkur ederim. Sağ olsun hemen davet etti ailecek. Davete icabet gerek deyip hemen yola dustuk. Güzel bir sohbet ve keyifli bir iki saat oldu. Hepimizin isteği olan mustakil bir sinema odasını hazırlamış Mehmet kardeşimiz. Tabi ki geliştirmeye müsait. İyi bir perde ve iyi bir akustik sağlanırsa keyf ikiye katlanır tahminim . Tekrar teşekkürler, darısı başımıza...

• güzel günlerde kullanın inşallah.
  • Her zaman beklerim atilla abi.

Tşkler sarpcore.

• Keyifli ve zevkli seyirler, sinema sistminiz hayirli olsun

• o subun altına koyduğunuz şey nedir? faydası oluyo mu? yani granitin üstünde olan siyah şey.
  • Tşkler muratthy.

darkedi, subun altindaki granit baska bir sey yok.halifleks oldugundan onu koydum.

• Virüs girdi bir kere damarlara.

Ne güzel Bose'lerim ve Yamaha AVR ile kompakt bir sistem halinde gidiyordum.

Dali Zensor 7 ve Pioneer A441 stereo amfi eklendi. sisteme bir kulaklık dahi eklesem hanım eve almayacak eminim.

Bir de pikap ekleyeceğim sisteme, kaba ve yetersiz Pio PL-980'i kaldırdım şimdilik. Ama TVnin altına centerın yanına koymak istemiyorum, pikapa bir yer yaratabilirsim bir Poject Elemantel istiyorum ama bakalım.
  • Şu projeksiyonlu sistemler en iyisi ya, televizyonu ufak almak daha iyi, film için duvara perde ve projeksiyon en iyisi
  • quote:

Orijinalden alıntı: sakgoz79

Ben kullanıyorum hocam başlığın geri sayfalarında bazı resimler yüklemiştim gerçekten çok kaliteli ve ambiansı değiştiren bir ürün hatta applicationlarla müziğe göre bile değişiyor aydınlatmanın rengi ve temposu:) ben genelde loş mavi kullanıyorum favori rengimdir:)

Arattım hue diye buraları gördüm.

Peki kullandıktan sonra elektrik faturalarında ne kadar düşüş oldu ? Tasarruf açısından yani ? Bizim normal tasarruf edilebilen ampul ile pek bir farkı var mı harcadığı elektirik yönünden ?

Ve de diyelim gece kalktık.Karanlık normal açamıyoruz tabi illa telefondan mı açmak gerekecek ?

• eyoruk E kullanıcısına yanıt
    Üstadım ben bunları tasarruf olsun diye almadım o nedenle faturaya yansımasını bilemiyorum :)tabiki telefondan açmıyorsunuz elektrik düğmesine basın açılsın telefon renkleri ve renk yoğunluğunu ayarlamak için gerekli
  • quote:

Orijinalden alıntı: sakgoz79

Üstadım ben bunları tasarruf olsun diye almadım o nedenle faturaya yansımasını bilemiyorum :)tabiki telefondan açmıyorsunuz elektrik düğmesine basın açılsın telefon renkleri ve renk yoğunluğunu ayarlamak için gerekli

Teşekkürler.Hani ne bileyim akıllı makıllı falan diye dedim
    Tasarruf için ise sorayım dedim elbet farkediyordur o kadar para veriliyor.

Ben de alacağım ilk fırsatta.Dışarıdan kontrol edilme özelliğini bilmiyordum eğer kesilmeler aksamalar olmuyorsa harika.Ama aynı wi-fi bağlantı olmadan nasıl dişardan kontrol edilebiliyor bilemedim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• eyoruk E kullanıcısına yanıt
    Ben aynı wifi üzerinden kontrol ediyorum onun dışında dışarıdan nasıl kontrol ediliyor bilemiyorum illaki kullanma kitapçığında yazıyordur netten bakın isterseniz
  • çok şık olmuş
  • 
Sayfa: önceki 173174175176177
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.