Şimdi Ara

Üyelere Ait Ses ve Görüntü Sistemleri Galeri Başlığı (Resimler ve İnce Detaylar) (166. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.804
Cevap
97
Favori
305.482
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 164165166167168
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: virtue28

Hocam emeğiniz için tesekkur ederim. En soldaki çok hoş duruyor.

Bugün usteki MDF ve öndeki iki kapağı hazır desenli vs yapılmış olacak şekilde, diğer yerleri normal 300 TL fiyat aldım herşey dahil.

Ölçü olarak ise 160*55*57 olacak şekilde. 200 TL ye halletsem renk ve kapak seçimi yapıp çıkacaktım. Bana fazla geldi, siz ne dersiniz.

Teşekkürler. Fiyat iyi diyebilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yeni tv em ve bir kac resim

Üyelere Ait Ses ve Görüntü Sistemleri Galeri Başlığı (Resimler ve İnce Detaylar) Üyelere Ait Ses ve Görüntü Sistemleri Galeri Başlığı (Resimler ve İnce Detaylar) Üyelere Ait Ses ve Görüntü Sistemleri Galeri Başlığı (Resimler ve İnce Detaylar) Üyelere Ait Ses ve Görüntü Sistemleri Galeri Başlığı (Resimler ve İnce Detaylar) Üyelere Ait Ses ve Görüntü Sistemleri Galeri Başlığı (Resimler ve İnce Detaylar) Üyelere Ait Ses ve Görüntü Sistemleri Galeri Başlığı (Resimler ve İnce Detaylar) Üyelere Ait Ses ve Görüntü Sistemleri Galeri Başlığı (Resimler ve İnce Detaylar)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yavuzazgin -- 18 Temmuz 2015; 14:39:52 >

• Yeni TV hayırlı olsun. Sehpa ile beraber çok sık görünüyor.

• yavuzazgin kullanıcısına yanıt
    Yeni tv hayırlı olsun. Hob larin altindaki gri mermermi granitmi?

• sagolun . hoparlorlerın altındakıler granit hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: turuncu55

Gümrükte takılma durumu biraz şans ama adaptörleri ile birlikte kutu büyüyüp ağırlaşacağı için dikkat çekmesi olası.

Bunun dışında flac player olarak geçen aletin hafızası 4gb olarak gözüküyor. Eğer harici hdd takılıp hafıza genişleyebiliyorsa mantıklı ama takılmıyorsa 4gb yeterli gelmez yüksek bit değerli 2 albüm hafızayı doldurur zaten.

Eyyorlamam bu şekildedir.

teşekkürler
  • denon avr-x4100w
    Paradigm Cinema 100CT 5.1

Üyelere Ait Ses ve Görüntü Sistemleri Galeri Başlığı (Resimler ve İnce Detaylar)

Üyelere Ait Ses ve Görüntü Sistemleri Galeri Başlığı (Resimler ve İnce Detaylar)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oxata -- 18 Temmuz 2015; 22:58:44 >

• quote:

Orijinalden alıntı: deeply_

Her ne kadar fotoğraflardaki sistemler yanında sade kalsada bizimde çorbada tuzumuz bulunsun:)

Sistem: Edifier X600
    Ses kartı: Asus Xonar DSX

Hocam x600 kullanıyorsanız hala bir kaç soru sorabilir miyim?

• Çoklayıcı için tavsiye lazım.Yardımcı olabilecek olursa sevinirim :)

Dark Full HD 5 Giriş 1 Çıkışlı Uzaktan Kumandalı HDMI Switch (Seçici)
    ya da
    Sonorous Switch 501 Hdmi Çoklayıcı 5 Çıkış-Uzaktan Kumandalı

kullanan var mı ? Nasıl ürünlerdir ?
  • Konu aşağılarda kalmasın up
  • Başlığı resimlerle güncel tutalım

Üyelere Ait Ses ve Görüntü Sistemleri Galeri Başlığı (Resimler ve İnce Detaylar) Üyelere Ait Ses ve Görüntü Sistemleri Galeri Başlığı (Resimler ve İnce Detaylar)

• quote:

Orijinalden alıntı: atkosturanadam

Konu aşağılarda kalmasın up

??
  • Tabii ki. Fakat bu aralar eve pek uğrayamadığımdan cevabı gecikmiş olarak verebilirim.
  • Ben de bir kaç fotoğrafla katkıda bulunayım dedim. Daha güncel fotoğraflar de atacağım. Konsol kötü duruyor biliyorum, yeni bir sehpa için max'te bir çalışma yaptım, render alınca sizinle paylaşıp görüşlerinizi alacağım.

Üyelere Ait Ses ve Görüntü Sistemleri Galeri Başlığı (Resimler ve İnce Detaylar) Üyelere Ait Ses ve Görüntü Sistemleri Galeri Başlığı (Resimler ve İnce Detaylar) Üyelere Ait Ses ve Görüntü Sistemleri Galeri Başlığı (Resimler ve İnce Detaylar) Üyelere Ait Ses ve Görüntü Sistemleri Galeri Başlığı (Resimler ve İnce Detaylar) Üyelere Ait Ses ve Görüntü Sistemleri Galeri Başlığı (Resimler ve İnce Detaylar) Üyelere Ait Ses ve Görüntü Sistemleri Galeri Başlığı (Resimler ve İnce Detaylar) Üyelere Ait Ses ve Görüntü Sistemleri Galeri Başlığı (Resimler ve İnce Detaylar) Üyelere Ait Ses ve Görüntü Sistemleri Galeri Başlığı (Resimler ve İnce Detaylar)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sway -- 28 Temmuz 2015; 11:55:41 >

• Merhaba arkadaşlar,

Ev 1+1 olduğu için kitapları, hatta tabak çanakları koymak için ayrı bir vitrinimiz bulunmamakta. Tv ünitesi ile sorunu çözmek istiyoruz.

Buna benzer bir ünite kullanan var mı aranızda? Renk olarak beyaz düşünülüyor.
    Henüz tv boyutuna karar veremedim (İzleme mesafesi 2.5m)
    55"-65" bir tv böyle bir ünitenin içinde sizce nasıl olur? Bana hiç güzel olmayacakmış gibi görünüyor.. Tv içeri gömüldüğü için dolabın iç kenarlarına tv deki görüntü yansıma yapacaktır diye düşünüyorum.

Benzer ünite kullanan arkadaşlar yorumlarını paylaşırlarsa sevinirim.
    Farklı çözüm önerilerinizi de dinlemek isterim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mechatronik -- 28 Temmuz 2015; 21:19:18 >

• Mechatronik M kullanıcısına yanıt
    Böyle bir tv ünitesi alırken dikkat edeceğiniz unsur Tv'nin ve koyulacağı yerin genişliğidir.

Ortalama olarak 47" bir Tv'nin genişliği 105-110cm civarıdır.
    55" bir Tv'nin genişliği ise ortalama 125cm'dir.

Sehpayı ve Tv'yi seçerken bu ölçülere dikkat ediniz.

Ayrıca Tv'yi arka panele monte etmeyip kendi ayağının üzerine koyarsanız tv sehpanın ortasına denk geleceği için kenarlardan yansıma yapabilecek alanı azaltmış olursunuz.

Bir de 47" üzeri bir Tv'yi koyacağınız yükseklik maksimum 55cm olmalıdır. Bu şekilde Tv'nin orta noktası göz hizasına denk gelir. Bu sayede tv seyrederken daha ideal bir pozisyon elde edersiniz. Tv'yi duvara asarsanız muhtemelen tv Ünitesi'nin boşluğunu ortalarsınız, bu sefer de tv yukarıda kalabilir.

Nacizane yorumlarım bu şekildedir.

• Yorumunuz için teşekkürler.
    Duvara monte etmeyi düşünüyordum, ancak yansımalardan kurtulmak için mecbur ayakları üzerinde durmalı.
    İkea'da görmüşler bu üniteyi. Genişliğini tv boyutuna göre ayarlıyorlarmış. Net bir fiyat yok ama 2bin civarı tutar demişler Fiyatı da fazla sanki.
  • Mechatronik M kullanıcısına yanıt
    Dostum fiyat biraz yüksek geldi. Gerçi kullanılan malzeme de fiyatı değiştirir ama komple mdf olsa bile o fiyat çıkmaz diye düşünüyorum. Ki IKEA'da görmüşlerse o tv ünitesinin malzemesi normal suntadır diye düşünüyorum.

ben alttaki tv sehpasını mahalledeki marangoza komple mdf malzemeden 400 TL'ye yaptırmıştım. Sizinki de maksimum 1200-1500 arası tutmalı diye düşünüyorum. İsterseniz birkaç marangozdan fiyat alın.

Ayrıca IKEA yada Tepe Home gibi yerlerden hazır alınan bu tarz eşyaların malzemeleri pek bir kötü oluyor. ufak bir yer değişikliğinde bile ağzı gözü kayıyor. Yani bu boyutta bir tv ünitesini taşındıktan sonra kullanmanız biraz zor olur.

• Buda benim ufak odam. Tv samsung 65 f9000, avr pioneer vsx-930, front indiana line tesi 560, center indiana line tesi 760, surround indiana line tesi 260
     Üyelere Ait Ses ve Görüntü Sistemleri Galeri Başlığı (Resimler ve İnce Detaylar) Üyelere Ait Ses ve Görüntü Sistemleri Galeri Başlığı (Resimler ve İnce Detaylar) Üyelere Ait Ses ve Görüntü Sistemleri Galeri Başlığı (Resimler ve İnce Detaylar) Üyelere Ait Ses ve Görüntü Sistemleri Galeri Başlığı (Resimler ve İnce Detaylar) Üyelere Ait Ses ve Görüntü Sistemleri Galeri Başlığı (Resimler ve İnce Detaylar) Üyelere Ait Ses ve Görüntü Sistemleri Galeri Başlığı (Resimler ve İnce Detaylar)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karizmas -- 29 Temmuz 2015; 23:38:33 >

• Tamamen meraktan soruyorum.Bir süre önce kullandığım müzik ve sinema sistemlerimin resimlerini paylaştım.İyi yada kötü herhangi bir yorum gelmedi.Çok üst düzey şeyler değil biliyorum ama hiç ilgilenilmemesi şaşırttı.
  • 
Sayfa: önceki 164165166167168
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.