Şimdi Ara

Üyelere Ait Ses ve Görüntü Sistemleri Galeri Başlığı (Resimler ve İnce Detaylar) (160. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3.804
Cevap
97
Favori
305.478
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 158159160161162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar başka soracak yer bulamadım kusura bakmayın

1500 tl bütçem var 5+1 bluray ses sistemi ne Alabilirim acaba Samsung Sony. Lg hangibmarka ya da model tavsiye edesiniz

Eğer başka sayfalar varsa bu konu ile ilgili yönlendirirseniz sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • herkese hayırlı bayramlar hayırlı kandiller.
    uzun zamandır bekledigim granitlerim geldi bir iki resim koyayım

Üyelere Ait Ses ve Görüntü Sistemleri Galeri Başlığı (Resimler ve İnce Detaylar) Üyelere Ait Ses ve Görüntü Sistemleri Galeri Başlığı (Resimler ve İnce Detaylar) Üyelere Ait Ses ve Görüntü Sistemleri Galeri Başlığı (Resimler ve İnce Detaylar) Üyelere Ait Ses ve Görüntü Sistemleri Galeri Başlığı (Resimler ve İnce Detaylar)
     Üyelere Ait Ses ve Görüntü Sistemleri Galeri Başlığı (Resimler ve İnce Detaylar)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yavuzazgin -- 23 Nisan 2015; 21:15:39 >

• hayirlisi olsun yavuz bey, mobil oldugumdan gorememis olabilirim granit altina ozel bir uygulama yaptiniz mi? bir de nereden temin ettiginizi sorabilir miyim? hoparlor upgrade'inden sonra ben de bu tarz uygulamalara yonelecegim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayırlı olsun.Her şey güzel görünüyor.Ünitenizde oldukça şık.Güzel günlerde kullanın inşallah. @yavuzazgin

birde center nerede?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarpcore -- 24 Nisan 2015; 10:26:02 >
  • DarthSidious kullanıcısına yanıt
    sarpcore kullanıcısına yanıt
    sağolun. granitin altına yapışkanlı kauçugumsu kecelerden alıp uyguladım. granit için fiyat maliyet veremiycem bir arkadaşıma yaptırdım para istemedi

üniteyi kendim dizayn ettim ihtiyacıma göre gerçi bir kaç detayı atlamışım ama işimi görüyor yinede. center tv nin hemen üstünde konumlu duruyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yavuzazgin -- 24 Nisan 2015; 13:57:52 >
  • harika, peki bu malzeme diger arkadaslarin uyguladiklari camasir makinesi altligina gore avantaj/dezavantajlari ya da secmenizin ozel bir sebebi var mi? biz de uygulamak istersek nerede bulabiliriz?

• DarthSidious kullanıcısına yanıt
    avantaj dezavantaj olarak pek bir sey söyleyemiyecegim . zaten gecen hasta oldum kulaklarım duymuyor nedense düzelemedim .. ama çamaşır makınası altlıgı görsel olarak kötü duruyor bence .
  • geri bildirim icin tesekkur ederim. gecmis olsun, en kisa zamanda sagliginiza kavusmaniz dilegiyle...

• - Ünite ve Raf tamamlandı.

Adım adım gidiyoruz bakalım

Raf:

Üyelere Ait Ses ve Görüntü Sistemleri Galeri Başlığı (Resimler ve İnce Detaylar)

Ünite:

Şu anda halı ile perdeyi asmak kaldı sadece. birde akustik panel konusunda öneri bekliyoruz bir firmadan. duruma göre onlarıda yerleştireceğiz.

• Çok keyifli bir ortam oluşacak gibi tavanı gri yapmanız da gerçekten iyi olmuş
  • Aydindril kullanıcısına yanıt
    tebrikler Kubilay, finali bekliyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: astramastra

tebrikler Kubilay, finali bekliyoruz

Teşekkürler Serdar abi, inşallah bakalım açılış cuma günü olacak gibi

• Ev yapımı ayaklarda bitti hafta sonu.
    Son durum.

Üyelere Ait Ses ve Görüntü Sistemleri Galeri Başlığı (Resimler ve İnce Detaylar) Üyelere Ait Ses ve Görüntü Sistemleri Galeri Başlığı (Resimler ve İnce Detaylar) Üyelere Ait Ses ve Görüntü Sistemleri Galeri Başlığı (Resimler ve İnce Detaylar)

• Arkadaşlar ve sevgili abilerim...
    uzun zamandır başlığı takip etmeme rağmen paylaşımda bulunmak için gereken cesareti kendimde bulamamıştım.bu benim tamamen öğrenci harçlıklarımla ve bu tarz sayfa/sitelerden edindiğim bilgilerle oluşturduğum stereo setim..odam yeterince büyük olmadığı için biraz içiçe ve karmaşık malesef ileride başka veya kendi evime taşınıncaya kadar bu şekilde kullanmam gerekiyo..simdiden yorumlaınız için teşekkür ediyorum hoparlorlerin çok yakın olduğunu biliyorum ama malesef bu şekilde kullanmak zorundayım yaşadığım şehir ısparta ve hifi konusunda malesef çok imkan yok elimden gelen bu önümüzdeki günlerde bostonları beyaza kaplama düşüncem ve dac almayı planlıyorum herkese teşekkürler ..

marantz cd 5004
    marantzpm5004
    boston acoustics a360
    pro-ject carbon esprit turntable
    marshall monitor headseats
    samsung 32es6100 tv
    sony ps4
    logitech harmony 1100 evrensel kumanda
    logitech z5500 5+1 surround speaker

Üyelere Ait Ses ve Görüntü Sistemleri Galeri Başlığı (Resimler ve İnce Detaylar) Üyelere Ait Ses ve Görüntü Sistemleri Galeri Başlığı (Resimler ve İnce Detaylar) Üyelere Ait Ses ve Görüntü Sistemleri Galeri Başlığı (Resimler ve İnce Detaylar) Üyelere Ait Ses ve Görüntü Sistemleri Galeri Başlığı (Resimler ve İnce Detaylar)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mert polat -- 5 Mayıs 2015; 22:32:25 >

• mert polat M kullanıcısına yanıt
    Bir öğrenciye göre oldukça başarılı bir sistemin var.
    Ben lise ve üniversite hayatımı philips 4 kanal bir müzik seti ile geçirmiştim.
    Alt frekansları ve surround etkisi şimdi yazarken bile kulaklarımda. :)

Burası er meydanı değilgünlünce paylaşımlar yapabilirsin, yapmalısın da bence.
    Sistemini de güle güle güzel günlerinde keyifle dinlemen dileğiyle...
    Kardesim iyi başlamışsın gule gule kullan

Öğrencilik hayatımda, 37 ekran tüplü televizyon, gazetenin kuponla verdiği, resimlerde dev gibi görünen ama geldiğinde el kadar olan, kawai miydi, yu-ma-tu muydu, o müzik setim (!) aklıma geldi de, sen akmışsın ya. Güzel günlerde kullan.
  • Guzel yorumlarınız için teşekkur ediyorum.. biraz ileriye dönük çocuklarıma bu dönemi yansıtıcak bişeyler bırakmak istedim biraz maliyet anlamında zor oldu tabi ama yaklaşık 3 sene sonunda bunu oluşturabildim..

• dostlar şu konuma bir bakarsanız sevinirim...

http://forum.donanimhaber.com/m_106058652/f_//tm.htm#106058652
  • hocam çok güzel olmuş. Bende çok düşündüm raf işini ama şu cd dvd bluray vs hardware ler çok çabuk tarih oluyor... 90 ların sonunda 2000 civarı cd im vardı... 2000 ler sonlarına dogru 5000' e yakın dvd im oldu... Bluray biriktirmeyi düşündüm sonra yine ne olacagını bildiğimden vazgeçtim onun yerine 2 tane 3tb hdd aldım bide dune base 3d player aldım ona bagladım senin rafdaki bluray kadar film belkide daha fazlası 2 küçük kutunun içine attım anlayacagın... Teknoloji çok hızlı ilerliyor , 3-4 sene sonra o bluray leri indirip 4k ları koymaya başlayacaksın belki o kadar bile geç değil.. Ben kendi evimde yaşıyorum filmlerimi annemde bıraktım , senelerdir onda duruyor bir oda yarısına kadar film dolu buyuk kutularda hergün sövüyor bana atıcam bunları çöpe gel al diye atmaya kıyamıyorum satsam para etmez :) Film merakı olan fakir birine veririm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Devian -- 23 Mayıs 2015; 12:14:45 >

• 
Sayfa: önceki 158159160161162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.