Şimdi Ara

Üyelere Ait Ses ve Görüntü Sistemleri Galeri Başlığı (Resimler ve İnce Detaylar) (142. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.804
Cevap
97
Favori
305.481
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 140141142143144
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ali ne yapmışsın sen yaa? Doldurmuşsun gene evi.
  • Evet teknika ikinci çift RF 7 Iı ye yer açmaya calışıyorum Evi kücük almışım sığmamaya başladım Hanım'larda papaz olmaya başladık durumlar kötü tufan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi süper cüp -- 2 Kasım 2014; 23:08:30 >
  • tgaripozer T kullanıcısına yanıt
    Bilgilendirme için teşekkürler. Gerçekten merak ettiğim bir konuydu. O zaman htpc ile devam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: süper cüp

Evet teknika ikinci çift RF 7 Iı ye yer açmaya calışıyorum Evi kücük almışım sığmamaya başladım Hanım'larda papaz olmaya başladık durumlar kötü tufan

Kadın haklı. Ev Hi-Fi Showroom'una dönmüş! Eli ağır mı? Sen onu söyle!
  • Üç dört tane halı ile işi hallettim sesi çıkmadı
  • Acaba diyorum ki, bu yazını yengeye mi? Okutsam!
  • üstad şu sephadan bize fason yaptırsan ne iyi olur bu formda bir sürü arkadaşta sepha problemini çözmüş olur

sizin tv panosonic.55.vt.50 değilmiydi resimdeki sony galiba
  • Sehpa sade ve şık.Yalnız benim bir sorum olacak,bende buna benzer bir sehpa var ortadaki kısım açık kenarlardaki gözler kapaklı,oralara birşey koyamıyorum şimdilik.bunlara mobilyayla uygun renkte cam kapak yaptırsam ısınmayla ilgili bir sıkıntı yaşanırmı.Evde iki ufak canavar var çünkü.3 yaşındaki kızım çizgi film izlemek için açıyor oppoyu koyuyor içine bluray ı önlerini kesmek gerek kendi açımdan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tgaripozer

Oppo 103d ve oppo 105d kullanan biri olarak htpc ile madvr vs gibi Codeclerle daha iyi görüntü aldım hersey doğru Codec ile iyi bir htpc

bu cihazlardan daha iyi görüntüyü hangi özelliklerdeki pc den aldınız ve tam olarak kullandığınız oynatıcı programlar konusunda bilgilendirme yaparsanız sevinirim
  • K@FKASYALI kullanıcısına yanıt
    Benim tahminim 6850-r7 260 gibi 300tl civarındaki ortalama bir ekran kartı olan bir Pc yeterli performansı ve kaliteyi sağlayacaktır. Daha doğrusu ümidim diyelim

Bu arada kodek olarak mdavr, medya oynatıcı olarak mpc-hc tavsiye ederim. Bu ikili ile diğer denediğim tüm programlardan daha iyi sonuç aldım. Özellikle xbmc'nin kendi oynatıcısı tam çöp. Bu yüzden xbmc'ye harici oynatıcı olarak mpc-hc atamanızı öneririm.

• quote:

Orijinalden alıntı: tema59

üstad şu sephadan bize fason yaptırsan ne iyi olur bu formda bir sürü arkadaşta sepha problemini çözmüş olur

sizin tv panosonic.55.vt.50 değilmiydi resimdeki sony galiba

keşke yaptırabilsem, marangozumuz çok başarılı bir kardeşimiz. işçiliği harika. tabi sehpayı ben kendi ihtiyacıma göre çizip hazırlamıştım.
    başkaları için farklı olabilir.
    tv olayına gelince evet değiştirmek zorunda kaldım zira vt50 çok kısa zamanda su koyverdi, hayallerimi yıktı desem yeridir. değişim kararını zorla
    döve döve çıkarttırınca bir daha plazma riskine girmedim.en iyisi ile sıkıntı olunca, lcd ye geçelim dedim ve geçen senenin
    en iyisi w905 e geçtim,tabi üste bir tv parası daha verdim ama şu an çokta doğru yaptığımı düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: eraycelik80

quote:

Orijinalden alıntı: tamerege

quote:

Orijinalden alıntı: eraycelik80

http://hizliresim.com

Buraya girin resmi yükleyin
    Sonraki ekranda board yazan kısım daki mesajı buraya yapistirin

eray kardeşim şaşırttın beni, bu yardımın senden geleceğini ummamıştım. teşekkürler

Boşa tartıştık zaten ben sevmedim siz sevmiş siniz yapılan Odayı. Hepsi bu aslında eksikler işim Gereği Gözüme takıldı yazdım daha iyileri yapılsın bir dahaki sefere hepsi bu sizde daha duygusal davrandınız

altan ın dediği gibi karşıklıklı olamadığımız için arada oluyor, takılmayalım. ama izmite yakınlarda bir yerdeysen bir gün bir araya gelip
    şu boya olayını yerinde irdeleyelim
    benim sistemde o beyaz renkli modem biraz sırıttı ama ,daha önce süperonline ile yaşadığım arıza probleminden dolayı gözümün önünde olsun
    arıza olursa da çabuk fark edeyim istedim.
    sehpayı beğenmene sevindim, sade ve benim için tam işlevsel, her şeyi derledi topladı.

• tamer abi yamahayida mi dehledin ? ne ara oldu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: htokyay

Sehpa sade ve şık.Yalnız benim bir sorum olacak,bende buna benzer bir sehpa var ortadaki kısım açık kenarlardaki gözler kapaklı,oralara birşey koyamıyorum şimdilik.bunlara mobilyayla uygun renkte cam kapak yaptırsam ısınmayla ilgili bir sıkıntı yaşanırmı.Evde iki ufak canavar var çünkü.3 yaşındaki kızım çizgi film izlemek için açıyor oppoyu koyuyor içine bluray ı önlerini kesmek gerek kendi açımdan.

valla benim onkyo 875 inanılmaz ısınıyor, önü kapanmazsa daha iyi gibi ama, başka bir amfide böyle olmayacaktır.ayrıca arka kısımlarını kolay erişim olması için ben kestirmiştim, arkasıda açık olacağı için ısınmayacaktır. doğru çocuklar için bir cazibe merkezi zira bu cihazlar.
  • Dediğim philips renkli lamba lara bi bakın çok yakışıklı oluyor oda

• Yeni tv hız hayırlı olsun benimde çok isteyipte alamadığım bir plazmadır Panasonic VT serisi ama kısmet olmadı.marangoz kardeşimiz çok şey kaybedecek yinede siz bir teklif yapın sephaniz çok güzel güle güle kullanin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tema59 -- 3 Kasım 2014; 21:23:06 >
  • Şu sehpayı merak ettim bi resim atında uzman olarak ben bir bakıyım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Üstad sehpanın resimleri birkaç mesaj üste var hatta sizin hifi dükkân foraflarini paylaştığınız mesajın ustunde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tema59 -- 3 Kasım 2014; 21:57:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tema59

Yeni tv hız hayırlı olsun benimde çok isteyipte alamadığım bir plazmadır Panasonic VT serisi ama kısmet olmadı.marangoz kardeşimiz çok şey kaybedecek yinede siz bir teklif yapın sephaniz çok güzel güle güle kullanin

valla yaptırmak isterseniz yapar neden yapmasın, parayı veren düdüğü çalar diye bir atasözümüz var.
    amma velakin, o sehpaların sizin oturduğunuz yerlere gelmesi bence asıl sorun.astarı yüzünden pahalıya gelecektir
    en iyisi ben size ölçüleri yazayım olmazmı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: yavuzazgin

tamer abi yamahayida mi dehledin ? ne ara oldu?

9.6 ları nasıl sevdiğimi bilirsin yavuzum, ama 9.6 larında hem cihaz seçtiğini hemde güç manyağı olduklarınıda bilirsin.
    yamaha süremiyordu hep bi güç eksikliği vardı, fırsatı yakalayınca daha önce çokta dinlediğim onkyo ile uyumunuda bildiğimden
    hemen dehledim yamiyi
  • 
Sayfa: önceki 140141142143144
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.