Şimdi Ara

Batman: Arkham Asylum Sistem Gereksinimleri

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
15.165
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Rocksteady Studios tarafından geliştirilen ve Eidos Interactive tarafından dağıtımı yapılacak olan Batman: Arkham Asylum için sistem gereksinimleri açıklandı.

Arkham Asylum adlı akıl hastanesinde geçecek oyun, PlayStation 3 sahiplerinin Joker karakterini kontrol etmelerine imkan verecek. Bunun yanı sıra online diğer haritalar Xbox Live, PSN gibi PC içinde indirilebilir olacak. Sadece bu haritalarda oynamak için Joker karakteri PS3' e özel olacak. Yani tek kişilik modda Joker ile oynamak mümkün olacak.

28 Ağustos 2009' da PC, PlayStation 3 ve Xbox 360 için piyasada olması beklenen oyunun, Sistem gereksinimleri şu şekilde açıklandı;

Önerilen Sistem Gereksinimleri
    Intel Core 2 Duo E6750 2.66 GHz / AMD Athlon 64 X2 Dual Core 5200+
    2 GB Ram
    Geforce 8800 GTS / ATI Radeon HD 3800 Serisi
    Direct X 9
    9 GB Boş alan

• windows 7'de bu oyun çalışır mı?
  • i5-450m processor (2.4ghz, 3mb l3 cache)
    Ati Mobility Radeon HD 5650
    4Gb DDR3 memory

çalıştırır mı?
  • slm beyler benimde performansım misafir gibi benim ama açılıyo ve donuyo birdahada açılmıyo neden söylermisiniz
  • pardon misafir gibi benim kısmındaki benim olmicaktı
  • bn de 4gb ram 3.4.1 ghz intel core duo2 AMD athlon 9200+ Geforce 9600 atı readon HD serisi 7200
  • sa dostlar bnm sistem şöyle zotac 9500 gt 1 gb ddr 2, 3 gb ram 667 mhz lik ve intel pentium 4 işlemci kaldırırmı acaba bu oyunu?
  • abi hepinizde açar fakat üstte dondğuğnu söleyn arkadş hotfile den kurulumsuz halini indirsin (yardımcı olduysam teşşekkürlerinizi esirgemeyin.. :d
  • beyler benim pc intel core 2 duo e4500 2.20 hz 2 gb kingston ram galaxy 9500 gt 1 gb 128 bit ekran kartı banamısın demiyor düşünün daha iyi pcleri
  • benim pentinum 4 3.2 ghz ram 2 gb ekran kartı 1 gb kaldırırmı
  • Benim 3gb ddr3 ram 2gb ekran kartı intel core i3 var kaldırır mı ?
  • 256 mb ekran kartı ile oynanırmı
  • Intel(R) Pentium(R) B960 @ 2.20Ghz 2.20GHz
    Ram:4,00 GB
    Ekran kartı: Intel(R) HD Graphics
    DirectX:11
    kaldırır mı ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.