- x
SU GECIRMEYEN TELEFON ONERISI
81 Cevap9065 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

203 Mesaj
28 Temmuz 2009; 21:57:16 

arkdaslar terlemeden dolayı telefon ıslanarak bozuluyor. Artık su gecırmeyen bır telefon almamız gerekıyor, bır bılgınız onerınız varmı??

5835 Mesaj
28 Temmuz 2009; 23:19:21 

c702 vardı ama o da piyasadan kalktı bulabilirseniz c702 derim

5184 Mesaj
28 Temmuz 2009; 23:35:03 

S@msung B2100

0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ÖnceVatan -- 28 Temmuz 2009; 23:35:38 >

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
29 Temmuz 2009; 7:51:30 

c702 suya ve toza karşı dayanıklı

420 Mesaj
31 Temmuz 2009; 9:37:12 

Şu anda TR'de satılan ve su geçirmeyen en iyi telefon Samsung B2100 Xplorer

Bunun yanında suya ve toza dayanıklı Sony Ericsson C702 var.

Bir de Sonim XP3 ve Motorola Tundra var ama TR'de bulmak çok zor.

What you see depends on what you're looking for..

2071 Mesaj
2 Ağustos 2009; 0:57:06 

5500 mıydı neydi öyle bi model vardı nokianın

2086 Mesaj
2 Ağustos 2009; 14:36:10 

waterproof değildi 5500 yalnız. Zizim in dediği gibi waterproof vs olarak alabileceğiniz (Piyasada bulunabilirlik açısından) B2100 Xplorer var. İkinci el ya da şanslı iseniz sıfır C702 daha iyi tabi ki. Youtube da videoları var hatta onun da.

Biz doğrudan doğruya millet severiz ve Türk milliyetçisiyiz. Cumhuriyetimizin dayanağı Türk topluluğudur
Ne Mutlu Türküm Diyene.
Mustafa Kemal`in Bursa Nutku
Ordusunu sevmeyen millet başka ülkelerin ordusunu sevmek zorunda kalır.

Uzaklaştırılmış
2 Ağustos 2009; 18:08:34 

c702 yi 200 tl ye buldum gg da hem 3g de var gps de 3.2 mp kamera da link:
http://urun.gittigidiyo...MAVISI_W0QQidZZ19271997 güzel tele benziyor bak istersen

258 Mesaj
2 Ağustos 2009; 18:30:34 

Yaw benim de elim terliyor ama telefon bozacak kadar degil.Arka tarafinda hoparlor olmayan bir cihaz secerseniz rahat kullanirsiniz.

1724 Mesaj
25 Aralık 2009; 17:12:45 

Hemen Hortlatıyorum...

Balık avlarken bozduğum ikinci telefonuda bugün rahmetli ettik...

Su geçirmeyen güncel piyasamızdaki telefonlardan tavsiyeler bekliyorum...

2086 Mesaj
25 Aralık 2009; 18:45:56 

TR piyasasında iki alternatifiniz var şu an için birincisi yine samsung b2100 Xplorer ve Nokia 3720 Classic. Xplorer 250-280, 3720c ise 350-380 arası bulunabiliyor. Xplorer ı sağlamca test etme imkanı buldum. Gayet başarılı. Tavsiye ederim. (SE C702 keşke piyasada olsa tabi ki)

Biz doğrudan doğruya millet severiz ve Türk milliyetçisiyiz. Cumhuriyetimizin dayanağı Türk topluluğudur
Ne Mutlu Türküm Diyene.

1724 Mesaj
26 Aralık 2009; 11:10:35 

HighVoltage,

Sağol cevabın için, aldığım telefonlar hep 350 dolayındaydı, ucuz etin yahnisi gibi boş yere para gidiyor gibi hissediyorum... Ama bunlar deneyimlenmiş örnekler yinede bakacağım...

Bahsettiğim telefonlarla iTouch aynı şeylere maruz kaldı çok şükür bozulmadı. diyor git bütçeyi yatır apple'a...

Sharp Solar Waterproof serisi ülkemize daha gelmedi herhalde, bayan telefonu gibi ama Antalya'da iyi giderdi...

Tekrar teşekkürler, kolay gelsin...

5184 Mesaj
26 Aralık 2009; 12:24:40 

quote:

Orijinalden alıntı: orhan6894

5500 mıydı neydi öyle bi model vardı nokianın

sanırım 5210 demek istediniz

0

3878 Mesaj
6 Ocak 2010; 22:28:10 

Bende Samsung ile Nokia arasinda kaldim, ikinci telefon olarak kullanacagim. Nokia cok dayanikli degilmis ayrica feneri daha kotuymus ve en onemlisi daha pahali. Samsung'un da menusu, kamerasi, ekrani vs daha kotuymus, cok kararsiz kaldim....

2086 Mesaj
6 Ocak 2010; 23:16:46 

b2100 Xplorer daha "solid" bir yapıya sahip 3720C ye göre. 3720c yi inceleyene kadar hevesim oldukça fazlaydı. Fakat aynı sertifikasyona sahipseler de b2100 Xplorer daha güven veriyor. (Tabi bu nokta tamamen subjektif tahmin edeceğiniz gibi) 3720c nin şarj soketi açıkta. Her ne kadar incelemelerde bir problem teşkil etmemiş görünse de uzun vadede soru işareti bırakıyor. Ayrıca dayanıklı değilmiş noktasını neye göre nitelendirdiniz bilmiyorum fakat benim gördüğüm incelemelerde her iki cihaz da dengede bu noktada. Nokia nın bir noktaya kadar avantaj gibi görünse de sahip olduğu metal çerçeve yamulduğunda kasanın bütünlüğü açısından sorun teşkil ediyor. (Üzerinden araba geçirip, telefon ile kaleci vuruşu gerçekleştirdikten sonra olan şeyler bunlar tabi :) ) Menü olayına gelirsek bence gayet güzel. Tema yüklenemese de kendi temanızı oldukça (Gerçekten :) ) geniş oynamalarla özelleştirebiliyorsunuz ki ben başarılı buldum. Nokia nın zaten tipik s40 menüsü. Ekran noktasına gelirsek b2100 Xplorer da koruyucu şeffaf kısım 3720c e göre daha yüksekte olduğundan belki bazı gözlere kötü görünüyor olabilir. Ama bu dayanıklılık açısından avantaj. O bölüm kırılsa da ana LCD ye oldukça mesafe var. Nokia da ise daha yakında. Ses seviyesine gelirsek b2100 Xplorer daha önde. Ayrıca denemedim fakat bahsedildiğine göre 3720c ıslandıktan sonra kulağına su kaçmış gibi bir süre kısık çıkıyormuş hoparlorden ses. Kamera da evet 3720c nokia nın son zamanlarda çıkardığı 2mp kamera seviyesine göre oldukça başarılı diyebiliriz. Ama Samsung da 1.3-2mp sınırında çok da kötü olmamıştır hiç bir zaman. b2100 Xplorer cihazın tepesinde beyaz LED ile fener görevini yerine getirirken 3720c diğer bir çok nokia da olduğu gibi flaş ile bu görevi yapmakta. b2100 Xplorer da sizin de dediğiniz gibi daha başarılı. Fotoğraf çekerken samsung için bir eksi de olsa bu tip "sağlam" telefon zaten üretilme amacıyla alınacağından en azından ben bunu bir eksi olarak almıyorum. 250 liraya b2100 Xplorer, 350 liraya 3720c bulunabiliyor. Kişisel kanaatime gelirsek; ovi maps 3720c ile öne çıkıyor ki E63 kullanırken GPS olmamasına rağmen oldukça kullanışlıydı. Eğer bu sizin için önemsiz bir özellik ise cihazların "tipi" açısından özellikle birine sempatiniz yoksa aradaki 100 liralık fark nedeniyle ben Samsung u tercih ederdim ki bu markadan pek hazetmeyen biriyimdir.
Kolay gelsin.

not: İki cihazı da yakinen inceledim.

Ne Mutlu Türküm Diyene.

3878 Mesaj
6 Ocak 2010; 23:34:45 

cok tesekkurler hizli ve detayli cevap icin

daha dayaniksiz demem esasta sertifikalarindan kaynaklaniyor (samsung IP57, nokia IP54) bu da Noika'nin suya karsi daha dayaniksiz olmasina neden oluyor.

http://www.samsung.de/de/Privatkunden/Mobil/Mobiltelefone/OutdoorEco/samsungb2100/GT-B2100SRADBT/detail.aspx?atab=features

250 TLye bulsam hemen alacagim ama maalesef bulamiyorum o kadar ucuza. diger telim.de GPS, flas vs. mevcut oldugundan 2. telefonumda bu ozellikleri aramiyorum dogrusu.

2086 Mesaj
7 Ocak 2010; 0:04:08 

mediamarkt da 260 olduğuna göre telefoncularda pazarlıkla 250 ye bulunur rahatlıkla.

Arkadaşa sordum kitapçığına baktırdım IP57 imiş. (Kitapçığında GT ibaresi var diğerlerinde ise bu ibare yok ve IP54)

Ama verdiğin linkte IP 54 yazıyor ben mi yanlış görüyorum.

İki versiyon var sanırım, kısacası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HighVoltage -- 7 Ocak 2010; 0:26:27 >

Ne Mutlu Türküm Diyene.

3878 Mesaj
7 Ocak 2010; 15:41:20 

Verdigim linkte, fotonun hemen altinda IP57 yaziyor. baska uluslararasi karsilastirmalara da baktim onlarda da IP57 yaziyor.

mediamarkt'tan taksitli mi 260'a aldin, nakit mi?

2086 Mesaj
7 Ocak 2010; 16:08:30 

Hemen altta da IP54 ibaresi geçmiş hocam. Neyse zaten kitapçıkta da IP57 olarak belirtilmiş.
UK sitesinde de IP57 netekim.
http://www.samsungmobil...lid-extreme?kind=latest

Taksit de mevcuttu mediamarkt da yanlış görmediysem.

Ne Mutlu Türküm Diyene.

355 Mesaj
7 Ocak 2010; 20:30:22 

aynı ikilemde bende kaldım şuan kararsızım
kayda değer özellik farklılıkları şöle

nokia 3720 ------samsung B2100
2mp ---------- 1.3mp
2.0inç ekran --------- 1.7 inç
nokia maps ----------- herhangi bir yazılım yüklü değil
ip 54 -------------------- ip 57
nokia yazılımları -----------

multi media özellikleri olarak nokia daha güzel ama suya karşı dayanıklılık özellikleri ile samsung daha iyi ip sertifikalarına bakarsanız bu fark açıkca ortada
1m altanda 30dk süre ile kalabiliyor samsung nokia daha küçük ölçekli su faktörüne dayanıklı yağmura dayanma su birikintisine düşme gibi

zaten kullanım itibari ile 1.3mp fena değil 1.7inçde kabullenilebilir
asıl farkı ortaya koyan ip sertifikaları ile nokia maps
eğer samsung alırsam nokia mapsın yerini doldurmak için googlemobile maps var bunu yüklerim diye düşünüyorum ama google maps ne kadar iyi bilemicem

YTÜ

2086 Mesaj
7 Ocak 2010; 21:02:02 

3720c

B2100 Xplorer

Bu videolar sanırım karar vermenizde yardımcı olur. Multimedya olayına gelirsek dediğim gibi iki telefonu da incelemiş biri olarak bu tip rugged diye tabir edilen cihazları alanlar zaten asıl üretilme amaçları için alırlar. Bu manada gerçekten arada önemli fark nedir diyorsanız nokiamaps. Ve yine dediğim gibi samsung tercih ettiğim bir marka değil fakat bu segmentte bu fiyatta çok iyi bir şey yapmış.

Ne Mutlu Türküm Diyene.

3878 Mesaj
8 Ocak 2010; 18:06:12 

bugun mediamarkt'a gittim ve b2100'un fiyati 325 TL'idi

nokia ve b2100'u inceledim.

nokia biraz daha şık duruyor, b2100 ise gercekten saglam ve feneri falan cok daha kullanisli geldi.

2086 Mesaj
8 Ocak 2010; 19:55:31 

Kısa süreli bir kampanya mıydı acaba diyeceğim ama? Yarın vakit bulursam gidip bakacağım hocam. Evet Nokia daha şık duruyor ama b2100 daha güven veriyor.

Ne Mutlu Türküm Diyene.

3878 Mesaj
8 Ocak 2010; 20:57:15 

quote:

Orijinalden alıntı: HighVoltage

Kısa süreli bir kampanya mıydı acaba diyeceğim ama? Yarın vakit bulursam gidip bakacağım hocam. Evet Nokia daha şık duruyor ama b2100 daha güven veriyor.

ben umraniyede baktim fiyatina. valla baska yerdekinden de fiyat verebilirsen cok memnun olurum, yoksa internetten ismarlayacagim gibi duruyor.

2086 Mesaj
8 Ocak 2010; 22:44:18 

Acele etme hocam, ben gidip bir bakayım (İzmir deyim.) mediamarkt a haber veririm sana. Halen bahsettiğim fiyat ise o rakama da başka yerde bulamazsan alıp da gönderirim. (Güvenir misin bilmiyorum tabi de en azından İzmir den güveneceğin biri varsa ona aldırırsın ;) ) Boşuna fazla para vermeye gerek yok 6 lira kargo masrafın olur fazladan.

Ne Mutlu Türküm Diyene.

2453 Mesaj
9 Ocak 2010; 15:38:16 

aldığın veya alacağın telefonu poşete sar olsun bitsin:D

GÜLEREK KAYBETTİKLERİNİ AĞLAYARAK KAZANAMAZSIN

3878 Mesaj
9 Ocak 2010; 17:37:28 

HighVoltage, teşekkür ederim ilgine. haberini bekliyorum

1075 Mesaj
9 Ocak 2010; 18:40:28 

Kesinlikle Nokia 6250 ve Ericsson R310s

0

0

0

0

266 Mesaj
9 Ocak 2010; 18:57:46 

5210 bu ara dogubankta her magzada goruroldum gumrukte kalan malalrı satıyorlar 80 tl istiyordu bi yer

http://forum.donanimhaber.com/store.asp?mem=741191

2828 Mesaj
9 Ocak 2010; 19:08:37 

quote:

Orijinalden alıntı: Karadeniz Otoyolu

Kesinlikle Nokia 6250 ve Ericsson R310s

Telefon mu onlar

Yukarda verilmiş videolarını görünce kesinlikle 3720 & B200

Bazıları takım "tutar", bazıları ise takım tutar.

http://www.youtube.com/watch?v=nv0ORkLX7sQ

3878 Mesaj
9 Ocak 2010; 19:46:22 

Bir de R250 vardı sanırım eskilerden...

355 Mesaj
10 Ocak 2010; 1:33:05 

meraba beyler
http://www.letsgomobile...29/samsung-b2100/page2/
şurdan baksanıza 16gb destekliyo yazmışlar incelemesinde doğrumu bu 16 gb kullanıla biliyomu eğer öleyse hemen alıcam

YTÜ

1307 Mesaj
10 Ocak 2010; 8:46:32 

B2100

3878 Mesaj
10 Ocak 2010; 22:27:36 

HighVoltage, bakabildin mi kac paraymis İzmir'de?

347 Mesaj
11 Ocak 2010; 1:00:28 

5210 hahah

ssangyong kyron exclusive 2011 4X4

2086 Mesaj
11 Ocak 2010; 15:19:50 

quote:

Orijinalden alıntı: ^Biotech^

HighVoltage, bakabildin mi kac paraymis İzmir'de?

Hocam gidemedim henüz. Bu gün bir problem çıkmazsa uğrayacağım.

Ekleme: Bu gün uğradım. 279 liraydı B2100 (15-20 lira fiyatları indirip cep telefonu standının orada mini kampanya yapıyorlar anladığım kadarıyla. O nedenle 260 mış. Bu hafta da SE nın bir modeli ile 6300 vardı)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HighVoltage -- 11 Ocak 2010; 22:17:43 >

Ne Mutlu Türküm Diyene.

3878 Mesaj
12 Ocak 2010; 11:14:57 

Cok tesekkurler ama nasil olduysa ayni magaza olmasina ragmen istanbul cok daha pahali (45 TL fark var)

2086 Mesaj
12 Ocak 2010; 13:16:23 

Evet. Ancak fiyatlandırmalar mağazaya özel mediamarkt larda o nedenle. Yani tam tersi de olabiliyor. Burada pahallı İstanbul dakinde ucuz. Aslında kargo 7 lira falan tutmasa dediğim gibi alıp gönderirim (Mediamarkt açmadan teslim ediyor telefonları kilitli bir şekilde ) senin ismine fatura kestirip Ama bu sefer de telefon 290 a gelmiş olacak. Elimden bir şey gelirse yardımcı olmaya çalışırım.

Ne Mutlu Türküm Diyene.

3878 Mesaj
12 Ocak 2010; 15:31:21 

quote:

Evet. Ancak fiyatlandırmalar mağazaya özel mediamarkt larda o nedenle. Yani tam tersi de olabiliyor. Burada pahallı İstanbul dakinde ucuz. Aslında kargo 7 lira falan tutmasa dediğim gibi alıp gönderirim (Mediamarkt açmadan teslim ediyor telefonları kilitli bir şekilde ) senin ismine fatura kestirip Ama bu sefer de telefon 290 a gelmiş olacak. Elimden bir şey gelirse yardımcı olmaya çalışırım.

Cok sagol gercekten. Ancak kredi kartiyla alabilirim, baskalarina bakmaya calisayim bende burada. Olmadi bir daha ki aya yardimini isterim

2086 Mesaj
12 Ocak 2010; 15:40:11 

Tamamdır.

Ne Mutlu Türküm Diyene.

2086 Mesaj
13 Ocak 2010; 3:56:24 

Ne Mutlu Türküm Diyene.

3878 Mesaj
13 Ocak 2010; 17:53:21 

gordum ama inanilmaz pahali geldi b2100'un yaninda.. tabi ozellikleri daha fazla.

13 Mesaj
19 Ocak 2010; 20:28:47 

evet sonim hayalini kurduğum telefon gelmiş ama aynı hızda geri dönsün diyebileceğim bir fiyatla:) arkadaşlar nokia 3720 hakkında pratik bilgiye sahip değilim fakat samsung b2100 kullandım.ve müthiş memnun kaldım . tabii ki memnuniyet aradığınız özelliklere göre değişir.benim aradığım sade sağlam ve su geçirmeyen bir telefon modeliydi samsung ihtiyaçları üst düzeyde karşılayacak şekilde bir telefon dizayn etmiş.ki defalarca sert yüzeylere düşürdüm yağmur altında konuştum hatta abarttım su dolu bir kavanoza koyup çağrı bıraktım vs vs hiç bir problem yaratmadı.fener özelliği aydınlatma gücü çok iyi.fotoğraf kalitesi berbat.mp3 çalma ve ses yüksekliği gayet iyi hiç aksi düşünceniz olmasın.açıkta bir aparat girişi yok. şarj ve kulaklık girişi aynı yer ve plastik kapakla kapatılıyor.plastik biraz dandik dikkatli kullanım gerektiriyor.aslında telefonda dikkatli kullanım gerektiren tek şey bu. haricinde TÜRKİYE piyasasında fahiş fiyatlı sonim den sonra en dayanıklı telefondur.tabii ki bu şahsi fikrim,fikirlerim.

büyük kaliteli ekran,kaliteli çekim yapabilen kamera ,ekstra bin tane özellik isteyenler bu modelden uzak dursun aksi taktirde sükut u hayale uğrarlar.

şahsen ben de multimedya özellikleri severim bu telefon da benim için ihtiyaç kategorisinde ,iki ihtiyacı aynı bünyede birleştiren bir cihaz bulamadığım için yakın zamanda ipod touch 3g 8gb aldım ve aylar önce sattığıma pişman olduğum b2100 ü yanına ekleyip olayı bitireceğim.

demem o ki telefonların ya da diğer elektronik cihazların özelliklerine hayran kalıp satın alma kararını vermek yerine kendi ihtiyaçlarınızı belirleyip tercihinizi bu yönde kullanmanızı tavsiye ederim.

2086 Mesaj
19 Ocak 2010; 23:32:32 

Sonim fahiş fiyatlı diyemeyiz pek. Zaten yurtdışında 530 dolar civarı olması lazım. 730 Lira gibi bir rakam yapıyor. Kısacası pahallı olan sonim değil binen vergiler. Tabi Sonim in dayandığı şartlar yanında b2100 çok daha basit kalıyor.

Ne Mutlu Türküm Diyene.

2394 Mesaj
20 Ocak 2010; 0:34:09 

c702 bulabilisen al derim !

→ Apple iPhone™ 5S [32GB][GOLD]
→ Apple MacBook™ Pro ←
beats by dr dre studio

| 13.3'' | intel i5 2.3 Ghz | 8GB 1333 Mhz DDR3 | intel HD 3000 | 320GB HDD | Mac OS X Lion 10.7.2 |

13 Mesaj
20 Ocak 2010; 12:21:16 

hocam tabii ki sonim ile b2100 karşılaştırılabilecek düzeyde değil .çünkü çok çok üzerinde.sonim xp 3.20 hayalimdeki telefon ama hayal olarak kalacak gibi:)sahibinden.com da 800$ satış fiyatı,hepsi burada'da 1200 TL civarı yanılmıyorsam.

bu bütçeyi yatırabilecek küçük bir kitleye hitap etme yolunu seçmiş sonim firması.ve aynen sizin söylediğiniz gibi bizim vergilerin azımsanmayacak desteğiyle ikinci el satışlarını beklemeye itiyor insanı.en azından benim gibi kısıtlı bütçeyle hareket eden kitleyi.

Uzaklaştırılmış
20 Ocak 2010; 17:49:01 

bence 5210 al işte onu kullan kalan bütçenlede güzel bir telefon al

168 Mesaj
4 Şubat 2010; 15:03:24 

Samsung 2100; 262 TL (peşin) alınabiliyor... Başarı garantili. Duyduğuma göre Telpa bu telefonun dağıtımını durdurmuş. Başarı satışa devam ediyor...

"Takdir-i Huda kuvve-i bazu ile dönmez,
Bir şem'a ki Mevla yaka, üflemekle sönmez..."

7100 Mesaj
4 Şubat 2010; 15:09:41 

http://www.hepsiburada....roductid=telcepsonicxp3

bu telefon neden bu kadar pahalı ?

2086 Mesaj
4 Şubat 2010; 15:47:43 

quote:

Orijinalden alıntı: fusem

http://www.hepsiburada....roductid=telcepsonicxp3

bu telefon neden bu kadar pahalı ?

Elektronik ürünlerde bu tip dayanıklılık standartlarını yakalamak ve bu güvenceyi vermek oldukça zordur. Ciddi çalışma ve kaynak harcamalarını beraberinde getirir. Bu nedenle normal cep telefonu kullanıcılarının güncel telefonlardan beklediği özellikler (Multimedya vb.) olmadığından pahallı görünmekte. (Türkiye fiyatı vergiler nedeniyle elbette daha pahallı. Yurtdışı fiyatı 500 dolar civarı. Ki böyle bir cihaz için normal bir fiyat) Yani eğer ki yukarıdaki cihazlarla karşılaştırdığınız için pahallı bir imaj cizdiyse kafanızda onların kesinlikle kıstas olamayacağını belirtirim. (Ucundan b2100 belki)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HighVoltage -- 4 Şubat 2010; 15:50:53 >

Ne Mutlu Türküm Diyene.

7100 Mesaj
4 Şubat 2010; 15:51:04 

quote:

Elektronik ürünlerde bu tip dayanıklılık standartlarını yakalamak ve bu güvenceyi vermek oldukça zordur. Ciddi çalışma ve kaynak harcamalarını beraberinde getirir. Bu nedenle normal cep telefonu kullanıcılarının güncel telefonlardan beklediği özellikler (Multimedya vb.) olmadığından pahallı görünmekte. (Türkiye fiyatı vergiler nedeniyle elbette daha pahallı. Yurtdışı fiyatı 750 dolar civarı. Ki böyle bir cihaz için normal bir fiyat) Yani eğer ki yukarıdaki cihazlarla karşılaştırdığınız için pahallı bir imaj cizdiyse kafanızda onların kesinlikle kıstas olamayacağını belirtirim. (Ucundan b2100 belki)

evet, cihazlarına oldukça güveniyorlar:

3 YIL KOŞULSUZ GARANTİ
Koşulsuz demek, telefon bozulur veya işlevinde problem olursa dükkanda aynı günde yenisi ile değiştirilir. Kesinlikle hiçbir soru sorulmaz.

12217 Mesaj
7 Şubat 2010; 2:55:37 

5210 her ne kadar su geçirmiyor densede bir zaman sonra geçirmeye başlıyor.
Eniştemde vardı zamanında sonra babamda aldı ama su geçiriyor zamanla.

Yeditepe Üniversitesi - Sony Vaio SVE1712W1EB - Sony Xperia Z Ultra - Sony Xperia Z - iPhone 5S - Sony Xperia P - Sony Alpha A37M ProCam - BB Bold 9700 - BB 9790

2086 Mesaj
7 Şubat 2010; 3:32:42 

Zaten "Water Resistant" bir cihaz değil 5210 diğer 5100, 5500 sport lar da dahil. Splash proof gibi isimlerle adlandırılan cihazlar. Satış stratejilerinden anlam karmaşası olması doğal tabi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HighVoltage -- 7 Şubat 2010; 3:35:44 >

Ne Mutlu Türküm Diyene.

3878 Mesaj
7 Şubat 2010; 21:34:47 

Sonunda alabildim Samsung'u, guzel bir cihazmis. radyo kaydi, fenerinin gucu ve kalitesiz gorunen kulakliklardan oldukca kaliteli muzik dinlemek sevdigim yanlari arasinda.

2086 Mesaj
7 Şubat 2010; 21:41:10 

Güle güle kullanın. Yukarıda bahsetmiştim arkadaş almıştı bu cihazdan ben de oldukça kurcalayıp incelemiştim. Bir hafta kadar evvel arkadaş camını kırmayı başardı. (Cebinde ekran dışarı bakacak şekildeymiş. Sanırım koşarken salonda cam masanın köşesine gelmiş) Başarıya götürdüğünde oradaki elemanlar oldukça şaşırmışlar. "Özelliği" nedeniyle cihaza kendilerinin müdahale yetkileri olmadığından bahsetmişler. Samsung ile iletişime geçip ne yapılacağını soracaklarmış vs. Sadece ön kapak değişimi olmayabilirmiş. Oldukça ciddiye almış yalnız başarı mevzuyu. Bakalım zaman ne gösterecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HighVoltage -- 7 Şubat 2010; 21:42:03 >

Ne Mutlu Türküm Diyene.