Şimdi Ara

~~Lady GaGa Fan Club~~ (73 Kişi Olduk) - GÜNCELLENDİ (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
529
Cevap
2
Favori
41.849
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yeryüzünün en çirkin kadını olabilir, ama şarkıları çok çok çok iyi. paparazzi, fashion, just dance, love game favorilerim. albümü de çok iyi. benide ekliyebilirsin...
  • ekledim; :AlacaKaranlık:, muratonline, hoppus ve diablo12

hoppus bu arada lady gaga çirkin değil kendine has farklı bir yüz tarzı oluşturmak için kendini çirkinleştiriyor.. bence ağız yapısı ve dişleri çok güzel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi grandeamore -- 26 Ağustos 2009; 13:27:50 >
  • dostum dişin olmasa bile para verdikten sonra inci gibi dişler yaparlar merak etme.... koca koca gözlükler çok çok uzun kahküllerin sebebide suratını kapatmak için, eski fotoraflarına bakarsan kusabilirsin bile. =)
  • hayır o kapatmak için dediğin araçları aksesuar olarak kullanıyor. evet eski halinin fotoğrafları çok çirkinmiş. ama günümüz Lady GaGa'sı bence gayet güzel.. fakat yüz güzelliğinden ziyade vücut on numara
  • quote:

Orijinalden alıntı: GİGATURK

hayır o kapatmak için dediğin araçları aksesuar olarak kullanıyor. evet eski halinin fotoğrafları çok çirkinmiş. ama günümüz Lady GaGa'sı bence gayet güzel.. fakat yüz güzelliğinden ziyade vücut on numara

adama cinsiyeti hakkında yorum yaptığı için yobaz demişsin, sen kendin vücudu için yorumlar yapıyosun. Arkadaşa bişey demeseydin tamam diyecektimde yani;

bu ne perhis bu ne lahana turşusu.
  • beni de ekleyin
  • Lady GaGa ekleeee benide gruba gelir belki bi gün
  • quote:

Orijinalden alıntı: coldmen

quote:

Orijinalden alıntı: GİGATURK

hayır o kapatmak için dediğin araçları aksesuar olarak kullanıyor. evet eski halinin fotoğrafları çok çirkinmiş. ama günümüz Lady GaGa'sı bence gayet güzel.. fakat yüz güzelliğinden ziyade vücut on numara

adama cinsiyeti hakkında yorum yaptığı için yobaz demişsin, sen kendin vücudu için yorumlar yapıyosun. Arkadaşa bişey demeseydin tamam diyecektimde yani;

bu ne perhis bu ne lahana turşusu.

cinsiyeti hakkında yorum yapabilir.. fakat bunu ön planda tutarak "bu Lady gaga fanları dogru değil" demesi onun tescilli bir yobaz, geri kafa olduğunu gösterir.. ben ise vücudunu begendiğimi söyledim ve sen nasıl bir bağlantı kurdun da iki zıt mesaj arasında paralellik gördün onu anlayamadım.. bir laf söylicem derken dur düşün öyle et..

bu arada 21 kişi olduk.. hızımızı kaybetmeyelim.. hedef bi milyon
  • 1 milyon
  • hayır.. bi
  • Ben dahi sevdim bu hatunu, hoşuma gitti
  • neresi neresi !
  • benide ekleyın sarkılarını ve kendısını cok sevıorum
  • Ekle.. Sapıtmaz ise çok iş yapacak lady im çok..
  • ekledim.. lady gaga hakkında ne biliyorsanız paylaşın
  • benide ekleyin

Lady GaGa,Hande Yener,Britney ve Madonna hastasıyım
  • bezim gibi 80 lerin retrosuna hapsolmuş yeni müzik akımlarından karmaşık r&b melodilerinden nefret edenler için bu kadın gerçektende bulunmaz hint kumaşı ,

aslında bakarsanız piyasaya böyle bomba gibi düşerek bu unutlmaya yüz tutmuş tarzın halen nekadar çok sevildiğini gösterdi , umarım devamı gelir yeni madonnalara şiddetle ihtiyacımız vardı çünki

en beğendiğim şarkısı love game tabiki ama "Eh, Eh (Nothing Else I Can Say)" de bir harika olmuş

italya bayrakları ile italo discoya da göndreme yapılıyor sanırım , çok güzel bu devamı gelecek demektir
  • GAGA BIR NUMARASIN BOLE DVAM ET SUPERSIN YAAAAAAAAAA
  • HAYIR LADY GAGA COK GUZEL YUZUNU KAPATMAYA DA CALISMIYO CUNKU ONUN BI TARZZI VAR KESKE SENINDE OLLSA
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.