Şimdi Ara

DÜNYA NÜFUSUNDAKİ İLGİNÇ DEĞİŞİM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
0
Favori
4.142
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Türk bayrağını ters çeivrip Müslümanlar 9 çocuk yapıyor desinler o da güzel.

Bu tür Müslüman karşıtı videolar ve nerden nereye bağladıklarını görünce hep gülüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Serbest Çağrışım -- 27 Temmuz 2009; 23:23:39 >
  • Damacana konusu açsan tutardı
  • Bayrağa bak.
  • Arka fonda çalan ortadoğu tarzı müzikleri çok seviyorum, ayrıca onların başbakanları mal bakın bizim başbakanımız ne diyor en az 3 çocuk
  • Türkiyenin AB ye girmesini engellemek için yapılmış bir propoganda...
  • bizim bayrağı ters çevirmişler lanet herifler
  • Avrupalılar mikişemiyorsa suç müslümanlarda mı
    Hem cennete gideceksiniz daha ne
  • Müslüman nüfusun artması çok övünülcek bişey değil. Beni müslüman toplumunun niteliği ilgilendiriyor. Eğitimli, çalışkan, dürüst bi nesil gelcekse artsın müslüman nüfusu yoksa koyun sürüsü gibi çoğalmanın bi anlamı yok
  • birilerinin zoruna gidiyor

çoğalmaya devam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Coder85

Müslüman nüfusun artması çok övünülcek bişey değil. Beni müslüman toplumunun niteliği ilgilendiriyor. Eğitimli, çalışkan, dürüst bi nesil gelcekse artsın müslüman nüfusu yoksa koyun sürüsü gibi çoğalmanın bi anlamı yok

Sen ne diyorsun kardeşim?Biz burda övünmüşmüyüz?Yorumlara bakmadan saçma sapan yazmayın böyle.
  • Lan göç göç diyorsunuzda. Ülkenize göç eden genç nufüs olmasa açlıktan nefesiniz kokar..
  • video gerçekten güzel,islami temsil ederken neden ters türk bayrağı koymuslar anlayamadım,islama göre bu zamanda islam dini hakim olacak yeryüzüne zaten
  • ''Kıyamete yakın zamanlarda Müslümanlar dünyanın hakimiyetini alacaktır'' gibi ayet,hadis vb. bir söz hatırlıyorum.
  • bunların bu korkusu yıllardır var zaten simdide bu gibi gorusleri daha cok belli etmeye basladılar fakat artık durduramazlar
  • 30 yıl içinde Süper güç değişecek
  • quote:

Orijinalden alıntı: IIIHealciIII

''Kıyamete yakın zamanlarda Müslümanlar dünyanın hakimiyetini alacaktır'' gibi ayet,hadis vb. bir söz hatırlıyorum.

İslam yayılıyor diye sevinsem mi , kıyamet geliyor diye üzülsem mi bi acayip oldum

2'sine de sevinsem mi yoksa

Belkide..
  • evlenince 3 den aşağı düşmeyin
  • türk bayrağındaki ay yıldız tam anlamıyla islamı temsil eder o yüzden kullanmışlar abartmanıza gerek yok yur duşında mescidlerde hep bu şekilde koyuyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RISC64 -- 28 Temmuz 2009; 0:31:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: med_cezir197

türk bayrağındaki ay yıldız tam anlamıyla islamı temsil eder o yüzden kullanmışlar abartmanıza gerek yok yur duşında mecidlerde hep bu şekilde koyuyorlar

o dediğinin yalnızca '' hilal '' objesi olduğunu düşünüyorum
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.