Şimdi Ara

% 25 Yakıt Tasarrufu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
115
Cevap
2
Favori
132.145
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • % 25 Yakıt Tasarrufu evet bende duyunca inanmadım ve gittim gördüm taktım gerçekten sağlıyo
    ODTU ve GAZİ Üniversitesinden raporlu + Sanayi ve Ticaret Bakanlığından Garanti Belgeleri mevcut

www.ekoyak.com girin ve kendiniz görün

• evet biz salağız. hemen koşup alıyoruz.
  • palavra diyorum..............
  • Tamam Siz Bilirsiniz verdiğiniz sadece 59$ eğer memnun kalmazsan paranıda iade ediyolar
  • quote:

Orjinalden alıntı: nlty2000

evet biz salağız. hemen koşup alıyoruz.

• para iadesini "memnun kalmazsanız" diyip kabul ediyorlarsa kesin palavradır.
  • ben de tempraya taktırdım. lpg vardı üzerinde. çok performans vermedi. iade edip parasını geri aldım. şimdi lpgyi çıkarttım benzinli kullanıyorum. benzine geçince tekrar taktırdım ve hala kullanıyorum. işe yarıyor. palavra diyenler neye göre palavra diyor anlamış diilim. daha nasıl ve hangi mantığa göre çalışatığını bile bilmiyorlar. elde ölçüm cihazları ile yapılmış test sonuçları var. en çok da vw'lerde işe yarıyor. ve bu sistemin üreticisi ve patent sahibi mustafa usta şu aralar almanya'da vw ile görüşüyor. ve büyük ihtimalle de geliştirme ve seri üretim için vw ile anlaşacak. siz daha gülün bakalım. müjdeli haber geldiğinde de o size güler. artık neresiyle güler onu bilemem.
  • quote:

evet biz salağız. hemen koşup alıyoruz.

arkadaş satıcı deil
    takmış arabasına öneriyo işte

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gti -- 5 Temmuz 2005, 16:49:53 >
  • Kullandığınız kelimelere biraz dikkat edin isterseniz. Burası sokak değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nlty2000 -- 8 Temmuz 2005, 11:12:09 >
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: aya

ben de tempraya taktırdım. lpg vardı üzerinde. çok performans vermedi. iade edip parasını geri aldım. şimdi lpgyi çıkarttım benzinli kullanıyorum. benzine geçince tekrar taktırdım ve hala kullanıyorum. işe yarıyor. palavra diyenler neye göre palavra diyor anlamış diilim. daha nasıl ve hangi mantığa göre çalışatığını bile bilmiyorlar. elde ölçüm cihazları ile yapılmış test sonuçları var. en çok da vw'lerde işe yarıyor. ve bu sistemin üreticisi ve patent sahibi mustafa usta şu aralar almanya'da vw ile görüşüyor. ve büyük ihtimalle de geliştirme ve seri üretim için vw ile anlaşacak. siz daha gülün bakalım. müjdeli haber geldiğinde de o size güler. artık neresiyle güler onu bilemem.

ahahahaha... aman bu foruma başlık açıp bu kutlu olayı haber vermekte gecikmeyin.

bilmediğimi varsayıyorsunuz ama sistemi biliyorum. gazetede okudum, tv de kendisi anlattı.

eee. nesine güvenmiyorsun da o zaman karalıyorsun. ya da denedin de mi tatmin olmadın. denemiş bile olsan senin aracında performans vermemesi işe yaramadığı anlamına mı gelir? nesine sövüyorsun yani onu anlayamadık.

ha anladım. bunu bi türk bulmuş ondan di mi? doğru doğru türkler bi şey yapamaz, beceremez zaten. yaparsa da sizin gibi önyargılılar yaftayı yapıştırınca zaten adamlar da bıkar usanır gider vw ile görüşür zaten. git adamı bi dinle de bak. adam bunun için nelerini vermiş, sanayi bakanlığı, gazi üniversitesi gibi yerlerde nasıl muamele görmüş, bi anlatsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aya -- 8 Temmuz 2005, 11:12:53 >

• arkadaşlar ben faydalanın diye söylüyorum ama siz %25 daha fazla yakıt yakmaya dewam edin
  • Burada benim anlamadığım bikaç nokta var.

Sanayi bakanlığından garanti belgeli demekle ne oluyor ki? Garantiyi Sağlık bakanlığı veya maliye bakanlığı vermiyor zaten. TR de imalatçıysan mutlaka sanayi bakanlığından garanti belgesi çıkartmak zorundasın. Ayrıca çıkarttıkları garanti belgesinin de PAMOSA SPOR GİYİM A.Ş. diye başka bir firma adına alınması da bu işte ne kadar ciddi olduklarını gösteriyor. Sen kalkıp Almanya ya VW fabrikasıyla görüşmeye gideceksin cebinden kartı çıkaracaksın PAMOSA SPOR GİYİM A.Ş.

ODTÜ den alınan raporda %18 kazanç gösteriyor
    Gazi Üniversitesinden alınan raporda da %10 kazanç olduğu gösteriliyor.

Bu belgeler gurula sitelerinden yayınlanırken, kullandığını iddia eden arkadaşlarda % 25 tasarruf ettiklerini söylüyor.

Bu bal gibi reklam kokuyor başka bir açıklaması yok. İsteyen tabi ki alıp deneyebilir ama burada bir iddiada bulunurken hem rapor sunup hem başka türlü konuşmak çok komik oluyor

• % 25 tasarruf yapan bi alete 59 değil 590 dolar veririm.
    Ancak..
    Mıknatıs metalleri çeker. Benzin metal mi ki..
    Veya benzinin içinde metal varsa o mıknatıs neyi nasıl ayırıp nereye yerleştireceğini nasıl biliyor..
    Sonuçta benzine temas etmiyor. Kimyasal bi işlem yapmıyor..
    Ben inanmıyorum, denemeye bile gerek duymuyorum.
    Yukarda da söylendiği gibi % 25 fazla yakmaya devam edeceğim.

Böyle basit bir yolla araç % 25 az yakacaksa otomobil firmaları yakıt tüketim değerlerini 0,2 litre aşağıya çekebilmek için neden milyonlarca dolar ARGE harcaması yapıyorlar.
    Evet ben % 25 fazla yakmaya devam edeceğim.
  • yok olmaz diyip kestirip atmak yanlış ama

%25 tasarruf yapar diye genel bir hüküm vermekte yanlış.

bir defa %25 çok yüksek bir oran.ayrıca neye göre 25.

benim aracım ortalama 4.5 lt/100 km. yakıt harcıyor.

4.5*0.75=3.375 lt/100km. yemi düşecek yakıt tüketimim.zaten dünya rekoru 2.5 litre civarında.

benim anladığım yanmayı daha verimli hale getiriyor ancak yakıt tüketimini ve performansını %1-3 arasında etkiliyor.bunun için takan çoğu kişi çok hassas bir ölçüm yapmadığı sürece bu aletin hiç bir işe yaramadığını düşünüyor.
  • hep öyle diyorlar ama
  • bunlar montaj resimleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi azizkirk -- 5 Temmuz 2005, 20:08:26 >

• quote:

Orjinalden alıntı: azizkirk

[simage]c:\Document and Settings\AZIZ KIRK\Desktop\ekoyak\images\ekoyak_montaj_HONDA CIVIC.jpg[/simage]
    [simage]c:\Document and Settings\AZIZ KIRK\Desktop\ekoyak\images\ekoyak_montaj_MERCEDES 190 LPG[/simage]

bunlar montaj resimleri

sen naaaptın yaa?o araya yazacağın directory pc indeki değil webteki bir directory olmalıydı.neyse gelelim bu olay hakkındaki görüşlerime.uzun zamandır benimde arabamın sileceğine falan sıkıştırılan bir reklamı var ancak iyidir yada kötüdür diye yargılamıyorum ama daha etkili bir yolla reklamını yapsa daha çok güvenimi kazanırdı.zira el ilanıyla bana ulaşması soru işareti bıraktı bende.ayrıca hem performans verip hemde yakıttan tasarruf sağlayan bir olayda bana uzak bir ihtimal gibi geldi.yani takarsın egzostuna performans için bir son susturucu performansın artar ama mutlaka sarfiyatında artar.o bakımdanda ilginç geldi bana ve en önemlisi dedim "ulan bunu araba üreticileri düşünememiş mi?" birde aracım yeni olduğu için birşey olsa muhtemelen garanti dışıda kalıcak.bu yüzden taktırmadım ama burada tartışılması güzel tabii.bilgileniyoruz...

• siteye uplod edebilirsin resimleri

bir de maddeyi kararlı hale getirmek için yüksek oranda soğutmak gerekirken o magnetik hede aynı etkiyi nasıl veriyor öyle
  • Kardeş saol ama piyasada bayağı bir sahte varmış
    milleti kandıryolarmış adamlar reklam falan veremiyolarmış
    burda olduğu gibi heryerde tepki alyormuş o yüzden reklam veremiyorlar bana ole söylediler
  • nasi bişi bu alet yaw
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.