Şimdi Ara

Domino's Pizzada 3 al 1 öde

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
0
Favori
25.065
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 21 Tl lik orta boy karışık pizza alındığında 2 tane daha hediye ediyorlarmış yani tanesi 7 tl ye geliyor çok uygun
    27Temmuz - 2 Ağustos arasında GelAl siparişlerde geçerliymiş.
    Kaynak:http://www.dominos.com.tr/default.aspx

• evet iyi fiyat. gerçi ben pizza house dan 14,75 e iki tane orta alıyorum ama bu biraz daha hesaplı olmuş bi de bunda malzeme daha fazlaymış
  • dominosun pizzası pide gibi bişey :)

ama bu fiata süper :) Civarda olsa da gidip alsam
  • sadece orta pizzada geçerli sanırım büyük boyda geçerli olsa değerdi, bu değmez
  • dominos diyince benim midem atıyor otomatik olarak, bir çok arkadaşım da aynı durumda refleks gibi bir şey oldu o videolardan sonra ..
  • Bir an için başlığı okuyup telefona sarılcaktımki büyük değil orta boy pizza içinmiş. Zaman zaman bu kampanyayı yapıyorlar.
  • Bir orta boy pizza 21 TL mi oluyor bu durumda...Kandırmaca bu ya...
  • Fiyat şişirme mi acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: c4n

dominos diyince benim midem atıyor otomatik olarak, bir çok arkadaşım da aynı durumda refleks gibi bir şey oldu o videolardan sonra ..

aynen
  • Fyat pahalı ama eskisiyle aynı çünkü ozmnda 1 alana 1 bedavaydı ama 21 lira olan karışık olan yani en pahalısı :)
    valla o dominos amerikada olduğu için ve bir kaç elamnadan dolayı olduğu için alakası yok ozmn artık damacana suda içmeyelim ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: rodmank

Fyat pahalı ama eskisiyle aynı çünkü ozmnda 1 alana 1 bedavaydı ama 21 lira olan karışık olan yani en pahalısı :)
    valla o dominos amerikada olduğu için ve bir kaç elamnadan dolayı olduğu için alakası yok ozmn artık damacana suda içmeyelim ;)

• dominos pizza pek güzel değil bence.. üstte bir arkadaşın dediği gibi pide gibi bir pizzası var
  • dominosun pizzasını bende pek beğenmiyorum
  • Güzel :) Akşama pizza yiyorum
  • yakında 10 al 9 öde çıkacak -.- bu ne ya... 2 al 1 ödeydi bi ara
  • quote:

Orijinalden alıntı: oray

yakında 10 al 9 öde çıkacak -.- bu ne ya... 2 al 1 ödeydi bi ara

değişen bedavanın artması. ödenen aynı..

böylesi daha güzel..

bu arada bunu stoklayabilirmiyiz acaba..

dondurucuya falan atsak.. işe yarar mı..
  • ya ben şimdi diğer seçeneklerden istediğim orta boy pizzayı alsam yine 21 TL ödesem olmaz mı?? Her malzemeyi yiyemiyorum yani ben..
  • Bence hiç de pide gibi değil çok güzel tadı var..Hele ki baharat sosunu kattın mı süper oluyor ama her zaman tüketmemek gerek malum sağlığa zararlı :)
    Fiyat şişirilmiş ve 1 bedava daha eklenmiş orta boylar normalde 16-18tl arası
  • En iyi pizzacı...Sonrasında Tadım pizza ve Little Cesar geliyor bence
  • bence de pizza hut'tan daha güzel..bir de soruma cevap verebilecek olan yok mu??
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.