Şimdi Ara

Domino's Pizzada 3 al 1 öde (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
0
Favori
25.065
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Ya kimse gidip yemedi ya da ben bir yerimle anlıyorum bazı şeyleri..

1 Öde yanına 2 al kampanyası orta boy ve sadece Türkish Pizza için geçerli.Diğer pizza çeşitleri gel al da 1+1 olabiliyor ancak..

Ayrıca orta boy pizza fiyatı 21,50 Tl.

Burdanda sunu anlıyoruz ki forumda laf kalabalıklığı yapan çok..

Bilgilerinize..

Edit:Türkish Pizzayı da denemiştim pek sevmemiştim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pazardaki Artist -- 31 Temmuz 2009; 8:29:53 >
  • Dominostan 2 kere pizza aldım, 1.sinde aç aç 1 saat bekletim hem malzemesi yanmış hem de yanlış pizza getirdiler. Arayıp söylediğimde biz size birşeyler yaparız sonraki siparişte hatırlatın buraya not alıyoruz dediler. ertesi gün arayıp sipariş verdim bie de böyle bir durum vardı dün not almıştınız dedim; adam beni bedavacılıkla suçladı. Sonra merkezlerini arayıp şikayet ettim sorunlu bir arkadaşımız kusura bakmayın biz size hemen bir pizza gönderiyoruz dediler ben de bitarafınıza yedirin o pizzayı dedim kapattım. Dominosun suratsız gıcık çalışanlarına , kalın hamurlu yanmış pizzasının 3üne değil 10una 21.5 tl vermem. Big mamas, little ceasers gibi pizza ustalarının yanında bu kadar dandik pizza satan pizza hut, dominos gibi yağmacılara

• quote:

Orijinalden alıntı: Bfs

Beyler nasıl iş anlamıyorum ki..

Ya kimse gidip yemedi ya da ben bir yerimle anlıyorum bazı şeyleri..

1 Öde yanına 2 al kampanyası orta boy ve sadece Türkish Pizza için geçerli.Diğer pizza çeşitleri gel al da 1+1 olabiliyor ancak..

Ayrıca orta boy pizza fiyatı 21,50 Tl.

Burdanda sunu anlıyoruz ki forumda laf kalabalıklığı yapan çok..

Bilgilerinize..

Edit:Türkish Pizzayı da denemiştim pek sevmemiştim.

orta boy türkish pizza değil karışık pizza için geçerli demek ki sen de yanlış anlamışsın dün akşam aldım ne bir malzeme ekletebiliyorsunuz ne de çıkartabiliyorsunuz

ödemeyi yaptıktan sonra sordum hakikaten polonezmiş bilseydim yemezdim adamlar defalarca domuz çiftliği yakalatıp inkar etmişlerdi içim bir tuhaf oldu bak şimdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sadays -- 31 Temmuz 2009; 12:51:06 >

• orta boy karışık pizza 19tl bir al üç ödeme kampanyasıyla, dün aldım yedim ilk defa dominos pizzadan,Bu iş için yaratılmış yerlerinizle anlarsanız daha sağlıklı olur,yoksa yanlış yerlerinizle anlıycam diye yanlış yorumlar yazabiliryorsunuz...
    Aldığım yer izmir narlıdere dominos pizza.
  • Ben pizzaMax i seviyorum.Beşiktaşta var yakın olarak 1+1 11,5 civarı 2 kişi doyabiliyoruz,malzemesi bol bence.PizzaHotlar nasıl arkadaşlar ben genelde sınırsızını seçiyorum.10tl kola ve corbada alıyorum pizzası kaliteli değil gerçi ama sınırsız oldugu için idare eder,bu firmadada domuz eti riski varmıdır yada başka olumsuz tarafı...
  • 3 kere yararlandım bu kampanyadan hemen bitiyor ama...
  • Dominos'u seviyorum, devam
  • Arkadaşlar pizzalar sadece karışık olabiliyor ve dublex hamur seçeneği yok fiyat farkını zaten alıyorlar niye yok anlamadım.
  • dominos extravaganza dışında pizza tanımam.
    hikaye diğer markalar.
  • az evvel aldim,yok illa karisik olcakmis,ince hamur olamazmis,klasik hamur olacakmis....aarti bide kucuk pizza yani dominosa gore o 3 pizzayla 9 kisinin doymasi lazim ;biz iki kisi hallettik pizzalari .....

arti tadi zaten hic guzel degil....benim tavsiyem eger yolunuz duserse PIZZA DAYS biskuvi hamurlu king pizza yiyin....hayatimdaki tek favori pizzam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prof.Matematik

dominos internet videosuyla çöküşe girdi.
    polonez ürünleri kullanması sebebiyle zaten ülkemizde düşüşteydi. (polonezin çiftlikleriyle domuz çiftliklerinin komşu oldugu söylentisi)

bence dışarıdan hiçbirşey yemeyin...

ben kendi sucugumu yapacam
  • Cuma günü aldım, Bilkent Dominos tan; rezaletti. İçine malzeme koymaktan korkmuşlar. Ortada 10 cm çaplı alanda az bir malzeme vardı, cevresi boştu, beğenmediğim 4 lü dondurulmuş pizalar daha iyidir, malzeme miktarı bakımından. Kampanya diye de bu kadar yapılmaz ki... "Dominos benim için bitmiştir..."
  • quote:

Orijinalden alıntı: niyeki

Cuma günü aldım, Bilkent Dominos tan; rezaletti. İçine malzeme koymaktan korkmuşlar. Ortada 10 cm çaplı alanda az bir malzeme vardı, cevresi boştu, beğenmediğim 4 lü dondurulmuş pizalar daha iyidir, malzeme miktarı bakımından. Kampanya diye de bu kadar yapılmaz ki... "Dominos benim için bitmiştir..."

aynen...

arkadaşlar hadi 2 bedavayı çıkaralım....yani orta boy dedikleri o küçücük pizza mı 21,50 edebiliyor tek başına?kandırmaca bunlar...
    bundan sonra giderim markete alırım 4 lü dondurulmuş pizza(dominosun 3 tane orta boyuna denk geliyor) 5 ile 9 tl arasında değişen rakamlara.gelirim evime yaparım....
  • ben extravaganza dan başka pizza sevmem, marka olarakta dominostan başka yemem, pizza da aradığım olabildiğince çeşit malzeme, sonuçta ne kadarda sağlıksız olsa içinde sayısız besin değeri yüksek malzeme var bunlar hepsi vitamin vs. neyse gelelim kampanyaya, fena değildi karışık pizza, salam sosisi çok tu onların birazını ayıkladım çünkü fazlaydı gerçekten, sağlıksız pişmemiş et, onun dışında kampanya harici yermiyim, ıh ıhh.. extra vaganzaya devam...
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.