Şimdi Ara

Araba kullanmayı ne kadar zamanda öğrendiniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
0
Favori
24.284
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Arkadaşlar bu araba kullanmak çok mu basit bir olayki ben 4 günde kavrayamadım (babama göre). Geçen sene ehliyeti aldım. Ama tam 8 ay arabayı kullanmadım. 4 gün önce yeniden kullanayım dedim. Babam yanımda şunları şunları yap diyor. Yapıyoruz ama bazen karıştırabiliyorum. Ne bileyim yavaşlayıp duruyorum soluma sağıma bakıyorum ama kalkerken vitesi 2 de unutuyorum. Araba yalpalıyor. Kızıyo bana sanki hiç hata yapmamam gerekliymiş gibi. Birde geri geri gelip park edicem kaldırımın yanına. İşte geldim geri geri. Tamam frene bas dedi yanlışlıkla gaza bastım ve kaldırıma çıktım. Bana o güne kadar bağırmadığı kadar bağırdı Dedim "Sanki ben bile bile kaldırama çıkmak için gaza bastım" Sonra kendi de farkına varıyor çok bağırdığının. O da üzülüyor bende ama hatayı hiç kabul edemiyor. Sürekli eleştiriyor. 2 tane taş koydu arasına giricem. Gayette güzel girdim. Dediki iyi ama çok içerde girdin ya yanı kaldırım olsaydı. Yok artık dedim yani hiç böyle cesaret vermiyorda eksik yönleri söylemek için yer kolluyor gibi. Neymiş efendim vites değiştirirken vites kolundan ses geliyormuş. Annemde bende bunu yapıyormuşuzda kendisi hiç yapmışyormuş. Çok sinir oldum. Kendisine sordum sen kaç günde öğrendin diye cevap vermedi tam olarak.

Ya arkadaşlar şunun şurasında 4 gündür sürüyorum günde yarım saat. Adam benden fevkalede bir şey bekliyor. Siz kaç günde öğrendiniz arabayı? Çok kolay bir şeyde ben mi yapamıyorum?

• 
Sayfa: 1 sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.