Şimdi Ara

OCZ'nin 1TB kapasiteli yeni SSD modeli 2199$'lık fiyatla geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
3.941
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Intel'in 34nm üretim teknolojisiyle hazırladığı ikinci jenerasyon SSD modellerini, ilk jenerasyona kıyasla %60'a varan oranda daha uygun fiyatlarla lanse etmesi sonrasında mevcut SSD modellerinde fiyat indirimine giden OCZ'nin, ilk detayları kısa bir süre önce gün ışığına çıkan 3.5-inç boyutundaki Colossus serisi yeni SSD modelleri fiyatlandı.

2.5-inç boyutundaki modellerden farklı olarak masaüstü sistemleri hedef alan Colossus serisi yeni SSD'ler modeline göre iki veya dört adet Indilinx Barefoot bellek ve Silicon Image RAID kontrolcüsüne sahipler. SATA-II ara birimini destekleyen ve okuma-yazma hızları 260MB/sn'ye ulaşabilen SSD'lerin fiyatları da netleşmeye başladı.

128GB, 256GB, 512GB ve 1TB olmak üzere dört farklı kapasite seçeneğine sahip olacak seri dahilindeki SSD'lerin 299$, 649$, 1199$ ve 2199$ civarı fiyatlandırma ile satışa sunulmaları bekleniyor.

• 2199$ çok pahalı biz bu ssd'leri en azından 5 yıl sonra görebiliriz şuan sadece hayel ve 2199 dolara yapabiceğim sistem çok manyak birşey olur ve çok hızlı olacağındanda şüphem yok
  • Hey maşallah fiyata bak
  • Sata II si bu fiyata ya bide Sata III olsa. Kısacası çok pahalı

Haber için teşekkürler fx
  • Bu fiyata bu ürünü almak için bir neden arıyorum, bulamıyorum.
    Bu firma bu ürünle ne elde etmek istiyor bilemiyorum...
  • alan varmıdır demeyin,bitli paklanın kör alıcısı vardır, ben almam sen almazsın ama alan olur, varki çıkarıolar
  • Tabiki alani vardir ama bizim gibi ev kullanicilarina en az 2 yil hayal gibi o paraya cok guzel sistem toplanir
  • 2 ay sonra gelirse 2199$ modeli turkiyeye hemen alirim haber icin tesekkurler fx57 kardesim mukemel bir urun bu
  • Bu fiyatla gelecekse hiç gelmesin ama alabileceğimiz fiyatlara geldiğinde SÜPER olacak bu SSDler
  • Pahalı yani tahminim bizler SSd kullanamadan adamlar başka bir teknolojiye geçerler.
  • çıksın çıksın bu tarz ürünler, zamanla ucuzlar böylece bizde alabiliriz
  • 1 TB 2.5" versiyonu çıkarırlarmı?
  • şimdilik baya tuzlu ama ilerde alına bilir
  • Zengin olmayı istemedim hiç bi zaman ama bu SSD i görünce zengin olasım geldi.Keşke zengin olsakda alabilsek şundan bi tane
  • Maşallah ben o paraya monster pc toplarım
  • şahin fiyatı :D ssd'ler neden ucuzlamıyor hala anlamış değilim,maliyet desen yok.Heralde argeye yatırdıklarını fazlasıyla geri istiyorlar
  • ben de SATA III USB 3.0 icin X58 Classified'dan vazgecmistim. Kafama tukureyim SATA III mus fiyata bak : )
  • hey maşallah o fiyat ne öyle 2 tane almak lazım :D

• 5Yıl sonra anca alırız, Haber için tesekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Muten Baba -- 27 Temmuz 2009; 11:19:26 >
  • inanılmaz bir fiyatı var maşallah
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.