AVEA Hat Açma Süresinde Rekor Kırdı
34 Cevap7555 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

570 Mesaj
25 Temmuz 2009; 17:11:40 

merhaba arkdaşlar
geçenlerde ümitköy galleria avea bayisinden kontörlü bir hat aldım ve hattım tam yarım saat sonra aktif olmuştu. Gerçekten şoke oldum aveaya saygı duymak lazım bu bir rekor çünkü.

PSN: UmbertoGTI

1163 Mesaj
25 Temmuz 2009; 17:15:42 

Buda rekormu Avea Aktivasyon Yapıyor Bayide qeL ßenden ßi Hat Al 3 Dakika Sonra Aktif Olmassa SAna Yemek Ismarlıyım

ecHo

900 Mesaj
25 Temmuz 2009; 18:05:54 

quote:

Orijinalden alıntı: xR4d

Buda rekormu Avea Aktivasyon Yapıyor Bayide qeL ßenden ßi Hat Al 3 Dakika Sonra Aktif Olmassa SAna Yemek Ismarlıyım

[link=http://forum.donanimhaber.com/m_82697641/f_//tm.htm

1122 Mesaj
25 Temmuz 2009; 19:13:57 

Bir keresinde vodafone hat aldığımda abartmıyorum 2 dakika olmadan açılmıştı.Tanıdık bir ablamız vardı vodafoneda çalışan acelem var dedim oda hattın açıldı bile hayırlı olsun dedi...Rekor değil yani yarım saat

46 Mesaj
25 Temmuz 2009; 23:01:43 

turkcell burda 3 dk ıcınde acılıyor bu rekormu ona sız karar verın artık..
denenmıstır...gozlerımle şahit oldum

2554 Mesaj
25 Temmuz 2009; 23:04:27 

Uzun süredir kontör yüklemediğim için hattım kapandı. Ben de yeni hat alacağım. Bakalım ne kadar sürede açacaklar?

Üç yıl yatılı olarak okumuş olduğun lisenin kapısının önünde sigara içen yetişkin bir adam olarak kendilerini sokağa fırlatan öğrencilere hayretle bakıyorsun. Bunlar çocuk yahu, diye düşünüyorsun içinden. Oysa lise dediğinde, kendini hep sabah soğuk suyla tıraş olurken anımsıyorsun. Erkekliğe adım attığın yıllar olduğu için kendini hep büyük düşünmüşsün. Oysa düşlerinin dehlizlerinde umutsuzca çıkış aradığın o bina bile ne kadar küçükmüş.

3092 Mesaj
25 Temmuz 2009; 23:32:49 

bende turkcell faturalıdan aveya kamu 1500 geçmek için başvurdum 1 hafta oldu tık yok.ne gelen var ne giden.

570 Mesaj
25 Temmuz 2009; 23:33:23 

quote:

Orijinalden alıntı: sweety_boy_43

turkcell burda 3 dk ıcınde acılıyor bu rekormu ona sız karar verın artık..
denenmıstır...gozlerımle şahit oldum

arkadaşlar yapmayın bugüne kadar kaç tane turkcell hat aldım hepsi minimum 12 saat sonra açıldı vodafone da öyle. Bundan önce avea 1 günde falan açılıyordu.

77 Mesaj
25 Temmuz 2009; 23:59:50 

siz gelin bana ben daha hattı telefonunuza takmadan aktif hale getireyim tamamen bayi ile alakalı aveadan kaynaklanan birşey değil yoksa

dün geçti, yarın var mı? gençliğine de güvenme ölen hep ihtiyar mı?

8245 Mesaj
1 Ağustos 2009; 18:46:48 

ben geçen sene almıştım 10 dak içinde açılmıştı ilçede

4140 Mesaj
2 Ağustos 2009; 5:02:55 

zaten ortalama yarım saat sürüyo...şaşılacak bişey yok yani

GaLaTaSaRaY 1905 tarih yazar
Şereftir Seni Sevmek Senle Ağlayıp Gülmek

414 Mesaj
2 Ağustos 2009; 10:30:28 

oda bişey mi ben parayı ödedim, 3 saniye sonra açıldı şaka bir yana 1999 yılında aldığım hat 3 günde zor açılmıştı, piyasa baya gelişmiş

2007 Mesaj
2 Ağustos 2009; 19:31:34 

istanbuldan avea kontorlu hat aldım alır almaz hattı taktım acıktı (not acıkhat falan degil)

Intel i5 4670K - Cooler Master Seidon 120M - Asus Z87 Gryphon - 2*4GB Corsair XMS3 - OCZ Vertex 3 60GB - Seagate Barracuda 500GB - Asus GTX 660 DCUII - Philips 27" 273E3LHSB/00 - Corsair GS 600 - Corsair Carbide 500R - Razer Blackwidow Ultimate 2013 - Logitech G500S

11037 Mesaj
2 Ağustos 2009; 21:41:12 

gecen sene kuzene aliyoduk. 3 tane numara sundu bize secmemiz icin. biz secerken hattınız aktif oldu dedi

DH daki en rezil mesajım

642 Mesaj
2 Ağustos 2009; 23:17:21 

quote:

Orijinalden alıntı: taken21

gecen sene kuzene aliyoduk. 3 tane numara sundu bize secmemiz icin. biz secerken hattınız aktif oldu dedi

oda birşey mi,ben hat almaya karar verdim,eve telefon açtılar hattınız aktif diye , ertesi gün hattı aldım

DH daki en rezil mesajım

570 Mesaj
3 Ağustos 2009; 0:06:02 

ya herkes sıkıyor. hiçbir kontörlü hat alındığın anda aktif olmaz. Avrupa'da var böyle hatlar bakkala gidersiniz 10 euro veririsiniz ne kimlik ne bir şey telefona takar konuşmaya başlarsınız.

900 Mesaj
3 Ağustos 2009; 14:16:04 

quote:

Orijinalden alıntı: tacoist06NL

ya herkes sıkıyor. hiçbir kontörlü hat alındığın anda aktif olmaz. Avrupa'da var böyle hatlar bakkala gidersiniz 10 euro veririsiniz ne kimlik ne bir şey telefona takar konuşmaya başlarsınız.

Suç takibi açısından çok mantıklı değil.

[link=http://forum.donanimhaber.com/m_82697641/f_//tm.htm

3737 Mesaj
3 Ağustos 2009; 14:35:03 

Evet gerçektende doğru bende hattı aldığımda 1 saat sonra hattım aktif olmuştu geçenlerde arkadaş turkcell den hat aldı hafta sonuna denk gelmiş diye hattı 3 gün içinde ancak açılabildi böyle şey olabilirmi yaa??

Özgün Kimya A.Ş de Teknik Servis Uzmanı

Elektronik Hobi & Bilgisayar Software Hardware

836 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
::problemchild::
3 Ağustos 2009; 16:37:49 

quote:

evet bende cok iddalıyım buyur gel

..::GONYA'lıyım, GONYA'lısın, GONYA'lı, GONYA'lıyız, GONYA'lısınız, GONYA'lılar::..

50 Mesaj
11 Ağustos 2009; 16:58:50 

Geçen Bi Hat Aldım Hatı Elime Alır Almaz Otomatik Olarak Açıldı.Özel Sensör Varmış Hat'ta :D

90 Mesaj
11 Ağustos 2009; 17:08:15 

Ben vodafone hat almıştım , bayi 30dk içinde açılır dedi ,10dk sonra taktım açılmıştı . . .
Eskiden bayağ bekliyorduk :D

Peki...

8245 Mesaj
11 Ağustos 2009; 19:51:25 

quote:

Orijinalden alıntı: flypow3r

Geçen Bi Hat Aldım Hatı Elime Alır Almaz Otomatik Olarak Açıldı.Özel Sensör Varmış Hat'ta :D

açık hat almışsındır sen

1739 Mesaj
11 Ağustos 2009; 22:24:02 

quote:

Bu da rekor mu?Avea aktivasyon yapıyor bayide gel benden bir hat al 3 dakika sonra aktif olmazsa sana yemek ısmarlıyayım

Güzel Türkçemiz i düzgün kullanalım

Seviyenizi koruyamıyorsanız lütfen benimle muhattap olmayın.
İmzamı sebep belirtmeden defalarca silen yöneticilere de tekrar teşekkürler.

552 Mesaj
11 Ağustos 2009; 22:47:21 

valla ben bi kere avea hat aldım 1 sene falan oldu. aldıktan soonra tatile gittim. 5 gün sonra açtılar. kaç defa aradım aveayı. açılcak dediler. sonunda aradım. iptal edin diodum. açtık dedilerr

134 Mesaj
21 Şubat 2012; 16:16:00 

ben avea aldım 3 gündür açılmasını bekliyorum :/

2332 Mesaj
21 Şubat 2012; 23:42:30 

quote:

Orijinalden alıntı: Liquitmen

ben avea aldım 3 gündür açılmasını bekliyorum :/

açıl susam açılll

112 Mesaj
22 Şubat 2012; 1:17:31 

O da birşey mi kıbrısda hattı al tak direk konuş :)

7125 Mesaj
22 Şubat 2012; 1:54:52 

quote:

Orijinalden alıntı: levi karakian

O da birşey mi kıbrısda hattı al tak direk konuş :)

Beşiktaşım;hayat sensin,dünyam sensin,herşey sensin...

mustafavmms

8100 Mesaj
22 Şubat 2012; 9:48:54 

Avea yeni sistem gelistirmis. Yapay zekali.

Evden hat almak icin ciktiginizda hat kendisini sececegini anliyor ve siz bayiye gelmeden kendisini aciyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Hp G62-B01ET
Logitech Anywhere Mx
Samsung Galaxy Young S6310

108 Mesaj
22 Şubat 2012; 13:24:34 

quote:

Hattı alırsın 10 dakika sürüyr kardeşim açık hattır o

MuBa Bir Avea Bayisidir :))

Sorunlarınız için mail atınız
muba.avea@gmail.com

1373 Mesaj
28 Şubat 2012; 19:44:38 

o bişey mi:p ARİA döneminde açık hatlar satılırdı taktığın gibi kullanıyordun, hatta o dönemde 100 kontörü içinde Hat fiyatı, 100 kontör fiyatından ucuz diye yeni hat aldığımı bilirim :) bir sms in 2 kontör olduğu zamanlar heeey hey :)

1448 Mesaj
29 Şubat 2012; 17:42:50 

O da bişey mi? Geçen yeni bir hat alsam mı diye düşünürken zırt kapı çaldı yeni hattı getirmişler:P
Şaka bi yana hat açmak eskisi gibi değil artık. Yetkili bayiden alırsanız hemen açabiliyorlar. Bilgisayarda numara girip aç demek kadar çabuk bir olay:)

Cebren ve hile ile aziz vatanın, bütün kaleleri zapt edilmiş, bütün tersanelerine girilmiş, bütün orduları dağıtılmış ve memleketin her köşesi bilfiil işgal edilmiş olabilir.

Bütün bu şeraitten daha elim ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hatta hıyanet içinde bulunabilirler.

Hatta bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasî emelleriyle tevhit edebilirler.

Millet, fakr ü zaruret içinde harap ve bîtap düşmüş olabilir. Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerait içinde dahi, vazifen; Türk istiklâl ve cumhuriyetini kurtarmaktır!
K. ATATÜRK 20 Ekim 1927

291 Mesaj
29 Şubat 2012; 21:17:30 

Geçenlerde bir hat başvurusu yaptım, ne zaman açılır demeye kalmadı görevli efendim hattınızın ödenmemiş bir yıllık borcu var en kısa sürede ödeyin dedi daha ne diyeyim

8648 Mesaj
1 Mart 2012; 18:46:35 

balıkesirde 1 gün sürüyor tami tamina

Unutma, unutturma.
Çocukken her gece yatmadan önce Tanrı'ya bana bir bisiklet vermesi için dua ederdim. Bir gün Tanrı'nın çalışma tarzının bu olmadığını anladım. Ertesi gün gittim kendime yeni bir bisiklet çaldım ve her gece yatmadan önce Tanrı'ya günahlarımı affetmesi için dua ettim.
Al Capone

1448 Mesaj
1 Mart 2012; 21:52:15 

quote:

Orijinalden alıntı: Asceticc

Geçenlerde bir hat başvurusu yaptım, ne zaman açılır demeye kalmadı görevli efendim hattınızın ödenmemiş bir yıllık borcu var en kısa sürede ödeyin dedi daha ne diyeyim

Bu çok süperdi :)

Cebren ve hile ile aziz vatanın, bütün kaleleri zapt edilmiş, bütün tersanelerine girilmiş, bütün orduları dağıtılmış ve memleketin her köşesi bilfiil işgal edilmiş olabilir.

Bütün bu şeraitten daha elim ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hatta hıyanet içinde bulunabilirler.

Hatta bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasî emelleriyle tevhit edebilirler.

Millet, fakr ü zaruret içinde harap ve bîtap düşmüş olabilir. Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerait içinde dahi, vazifen; Türk istiklâl ve cumhuriyetini kurtarmaktır!
K. ATATÜRK 20 Ekim 1927
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Mobil Cihazlar] » Mobil Operatörler » Avea » AVEA Hat Açma Süresinde Rekor Kırdı
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.406