Şimdi Ara

Bulgaristandaki indirme hizi..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
2.041
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • fazla lafa gerek yok.. ssyi ben cektim...

Bulgaristandaki indirme hizi..

• arkadaşım da bg de 7 8 mb gördüğünü biliyorum senin düşük sanırım bağlantı.
  • konyada alıcı mı verici mi ne varmış onun yakınlarından bi tanıdığım 100mb/sn ile almış öle duydum
  • bende burda 80-90 kb ile çekeyim
  • Türk Telekom umarım iflas edersin metanete muhtaç olursun,
  • quote:

Orijinalden alıntı: kirman

bende burda 80-90 kb ile çekeyim

bulgaristanla türkiyeyi karıştırmamak lazım.... orda kaç tane internet kullanıcısı varki?? ordaki 5-6 tane servis sağlayıcı var ve toplasan adam başı 100bin ila 200 kişiye hitmez veriyorlar... bizim kadadıköy bile adamalrın 2 servis sağlayıcısı kadar kullanıcıya sahiptir.. doğal olarak devasa bir bant genişliği gerekmekte bunu için..

şimdi oger bir yandan taksit parasını çıkartıp bir yandanda kar etmek zorunda ve geçen yıllarda hayvan gibi fiber altyapı çalışmaları yapılşdı yurt içinde.. kademeli olarakta yurtdışı band genişliği arttırılmakta.. özellikle bu hiç ama hiçte ucuz bişey değil...

bu yüzden 2 sene kadar net hızında bulgaristanı geçmeyi ummayalım... ama özellikle şuanki fiber altyapıyı kaldırabilecek biryurt dışı çıkışımız olduğu anda bulgaristan kadar hızlı bir netimiz olacak işallah...

• Tekel zihniyetten kurtulalım yeter.Umudumuz 3g bakalım.Fiber optigin bizim eve gelmesine daha cok var gibi.
  • tekel mekel hikaye gene devlet yanlısı şirket herzaman kazanır. Bu memlekette tekellikden asla kurtulunmaz. Birileri daima digerilerini ezer
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brian Carroll

Tekel zihniyetten kurtulalım yeter.Umudumuz 3g bakalım.Fiber optigin bizim eve gelmesine daha cok var gibi.

3g de şebekeden kullanıcı sayısına göre hız bölünecek... sonuçta elimizde hiçbişey kalmaz cep tel için çok iyi ama adsl e göre çok kötü bir hızımız olur sonuçta... vdsl ile suan 3gnin en yüksek deki şebekeyi bile tek başına geçebiliriz....
  • Aslında mantıklı bunun yararıda var biz indirme işlemi yaparken pc açık bırakıyoruz ben 1.33 GB lık dosyayı 6 saatte çekiyorum herif 30 dk da 4 gb çekiyor al elektrik tasarrufu sana
  • 3g hakkında pek bilgim yok.Telefonda iyi olsa bile Telefonda kullanılan internet pek ilgilendirmiyor beni.Vdsl hızlı ama pahalı.Çok da hız manyagı degilimdir ama 1 mb artık canımı sıkıyor.Ayda 200 lira vereceksem hiç gelmesin zaten.Bulgaristanda internet hızlıymıs ama gene ucuzdur bunun fiyatı.Fiyat vermemiş arkadaş ne kadar ki Bulgaristanda bu hız?
  • fiber optik buraya bir gelsin işte polisler eve baskın yapar ayda 2 tb indiriim her ay 2 tb lik yeni harici harddisk satın alırım full hd filmler pc oyunları xboxım yok ama xbox oyunları o kadar içerik indirdikten sonra bir torrent sitesi açarım onları koyarım üyeler arttıkça reklam alıp para kazanırım reklam parasının küçük bir kısmıyla fiber optiği öderim ama buraya gelmesine daha çook var :S:S
  • Kırklareli lüleburgazdayım acaba bulgaristandan kablo çeksem ne akdara gelir?Yakında yattı kafama
  • quote:

3g hakkında pek bilgim yok.Telefonda iyi olsa bile Telefonda kullanılan internet pek ilgilendirmiyor beni.Vdsl hızlı ama pahalı.Çok da hız manyagı degilimdir ama 1 mb artık canımı sıkıyor.Ayda 200 lira vereceksem hiç gelmesin zaten.Bulgaristanda internet hızlıymıs ama gene ucuzdur bunun fiyatı.Fiyat vermemiş arkadaş ne kadar ki Bulgaristanda bu hız?

vdls de bildiğimiz bulgaristandaki sistem aslında fiber üzerinden... vdslde sadece uploadd 1 mbit... bulgaristanda bu hızlar 20 euro filan olması lazım ama şimdi kimse çıkıpta para hesabı yapmasın... bizdede hızlar o seviyeye gelince 1mbit ucuzlamayacak kalıp yerine 10mbit gelecek mesela aynı parya odeyeceğiz.. dunyada netin fiyatı sabittir nerdeyse.. o ülkenin standartlarına göre sadece hızlar konumlarnı diyebiliriz..
  •  Bulgaristandaki indirme hizi..
    Bulgaristan Varna dayim ortalama download hizi 4-5mb
    quote:

vdls de bildiğimiz bulgaristandaki sistem aslında fiber üzerinden... vdslde sadece uploadd 1 mbit... bulgaristanda bu hızlar 20 euro filan olması lazım ama şimdi kimse çıkıpta para hesabı yapmasın... bizdede hızlar o seviyeye gelince 1mbit ucuzlamayacak kalıp yerine 10mbit gelecek mesela aynı parya odeyeceğiz.. dunyada netin fiyatı sabittir nerdeyse.. o ülkenin standartlarına göre sadece hızlar konumlarnı diyebiliriz..

30 mbit internet 35 lira Varna da..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Olethros -- 25 Temmuz 2009; 15:16:49 >

• quote:

Orijinalden alıntı: LAVMAN

quote:

3g hakkında pek bilgim yok.Telefonda iyi olsa bile Telefonda kullanılan internet pek ilgilendirmiyor beni.Vdsl hızlı ama pahalı.Çok da hız manyagı degilimdir ama 1 mb artık canımı sıkıyor.Ayda 200 lira vereceksem hiç gelmesin zaten.Bulgaristanda internet hızlıymıs ama gene ucuzdur bunun fiyatı.Fiyat vermemiş arkadaş ne kadar ki Bulgaristanda bu hız?

Hocam sabittir diyorsun da bir yandan da kendin diyorsun 20 euro bu hız diye.Bir de bize bak ne kadar bu hız.Tabi ki fiyatlar degişmiyor hız artıyor ama buna bakarak da fiyatlar sabit diyemeyiz bence.

quote:

30 mbit internet 35 lira Varna da..

Ben de 1 mb'a 45 lira civarı veriyorum. Fiyatlar sabit demeyelim lütfen.Zaten kazıklanıyoruz bari kendimizi kandırmayalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Brian Carroll -- 25 Temmuz 2009; 15:21:33 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Robinson_Crusoe

Türk Telekom umarım iflas edersin metanete muhtaç olursun,

Kötüye bir şey olmaz hocam. Meraklanma. Bu Türk Telekom; hızı bile yükseltse - artık biz görür müyüz o günleri - kota koyar. Öyle ya da böyle soyacak ya milleti. Ne yapar eder, soyar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eric Cartman. -- 25 Temmuz 2009; 15:22:38 >
  • vay anasını yarım saatte 4 gb indiriyor. ben 4 gb oyun indirmek için pc yi akşamdan açık bırakıyorum sabaha download ediyordu. pehhh. bizde o günleri görücez mi acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MissYou

vay anasını yarım saatte 4 gb indiriyor. ben 4 gb oyun indirmek için pc yi akşamdan açık bırakıyorum sabaha download ediyordu. pehhh. bizde o günleri görücez mi acaba ?

Görürüz de zamanında göremedikten sonra bi anlamı kalmıyor.56k ile baglanırken internete girmeden önce hangi sitelerde gezecegimi ve hangi mp3 ü i.in.direcegimi hesaplar öyle baglanırdım nete.Zaten bir mp3 30 dakika sürerdi.Saati de 1 milyondu üstelik.Biz de böyle adsl görecek miyiz.1 mb istedigimiz gibi internette gezebilecek miyiz dedik aha oldu ama adamlar 30 mb 'e geçti.

• internet hızı içinde bulgaristanda yaşanmaz ben almanyada olupta 16 mbite 30 euro vermeye razıyım.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.