Şimdi Ara

Flavor Wave ve Sinbo 5002 mucize fırın incelemeleri! (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
208
Cevap
4
Favori
106.177
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • gitti gidiyorda acura marka 64.99 tl ve kargo bedeli 8 tl.flover wave ile birebir.sinbo gibi 7 lt değil 11 lt.ve içinden 2 tane ızgara çıkıyor.
  • slm arkadaslar acurayı netten aldım yanında gelen tarif kitabına göre yapmayın geneli biraz abartı tarifler, bütün tariflerin üstüne kafadan 30 dakka ekleyin,patates tavuk ve diğer sebzeleri yaptım,tavuk gayet güzel oluyor diğerlerini hiç denemeyin bosuna
  • hepsiburada da flavor wave 99.90a inmiş..
  • kargo da ücretsiz. ben sipariş verdim bakalım ne zaman gelecek..
  • bugün 3. gün bakalım gelecek mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dumanmehmet

hepsiburada da flavor wave 99.90a inmiş..

hortlatmış gibi olacak konuyu ama sinbodan ucuza geliyor hepsi burada da 95,90

http://www.hepsiburada.com/Liste/flavor-wave-turbo-firin/ProductDetails.aspx?productId=mtflavorwave&categoryId=232541
  • http://www.vatanbilgisayar.com/productdetails.aspx?I_ID=43989

Bir Hortta benden. Bunca senedir kullanan arkadaşlar bir kenara kaldırıp attılar mı hala kullanıyorlarmı?
    Bu fiyata alınır mı?
  • Ben Dynamic olanını almıştım 1 yıl önce,o gun bu gündür sürekli de kullanıyorum,cok da memnunum.Bir arkadas temizliği zor demiş ama bulasik makinasında gayet de guzel temizleniyor.
  • ilginç bişeye benzior..
  • Mantar ve biber kozluyorum,börek vs.isitiyorum,özellikle soslu tavuk ızgara yumuşacik oluyor ,balık denedim o da gayet guzel oldu.Ben 200 dereceyi pek gecmiyorum yeterli geliyor..15 20 dak da pişiyor ve mikrodalga gibi kurutmuyor,daha ne olsun.Dokum tavamda pirzolalari yuksek ısıda bir iki dakika çevirdim,sonra makinaya koydum,mangalda yapılmış gibi oldu.Ustelik de ev de kokmadı.Bunlar benim deneyimlerim,farklı yemek tarifleri olan varsa paylasabilirsiniz ..
  • bizdede sinbonun olanı var ve çok sık kullanmıyoruz ama et ve balıkta mükemmel diyebilirim çok lezzetli oluyor hamur işi çok yenmiyor bizde yapılacağı zamanda normal fırında yapılıyor zaten
  • Arkadaşlar ben Gecengün Şehirlerarası yolculuk yaparken Bime uğradım ve orada ''BLUELIGHT GOURMET'' adındaki markayı aldım hemde :)) 79,90 tl ye satılmış ellerinde kalmış oda indirime girmiş 59,90 tl ye aldım 1400 wt ist de görmemiştim bimlerde 59,90 olduğunu görünce aliyim ne olur dedim ve İYİKİ ALMIŞIM :)) dün akşam soslu tavuk göğsü yaptım aynı anda domates ve biberde közlenmesi için koydum biber ve domatesleri önceden koydum ve hayatımda yediğim en kurumamış tavuklardı lezzetide oldukça iyiydi...

http://www.bluelight.com.tr/elektrikli-turbo-firin.aspx adreside bu.. ;))
    http://sihirliparmaklarr.blogspot.com/2012/01/pogacakonveksiyonel-frnda-limonlu-kek.html buradada limonku kek tarifi var ::))
    afiyetolsunn

• arkadaşlar konunun başlangıç tarihi 2009 gibi görünüyor, acaba güncel olarak tavsiye edebileceğiniz bir konveksiyonel fırın var mıdır?
    aslında ben ızgara araştırırken bu konuya girdim, şuan elektrikli ızgara ile bu fırın arasında kararsız kaldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alexdesouza

arkadaşlar konunun başlangıç tarihi 2009 gibi görünüyor, acaba güncel olarak tavsiye edebileceğiniz bir konveksiyonel fırın var mıdır?
    aslında ben ızgara araştırırken bu konuya girdim, şuan elektrikli ızgara ile bu fırın arasında kararsız kaldım.

konuyu tekrardan hortlatayım ben de elektrikli ızgara ararken girdim konuya güncel önerisi olan var mı
  • bu tür ürünleri almayın derim...

biz de kapılmıştık geçen sene tanıtımlarına, a takımı dizisinden biri reklamında oynuyordu, işte benim aradığım ürün bu deyip shopping tv'den acura markasını sipariş vermiştim...
    bugüne kadar kullandığımızın sayısı bir elin parmaklarını geçmez, onlar da hevesle ilk bir ay içinde olmuştu...

aylardır yatıyor, dolabı işgal ediyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: baberti

bu tür ürünleri almayın derim...

biz de kapılmıştık geçen sene tanıtımlarına, a takımı dizisinden biri reklamında oynuyordu, işte benim aradığım ürün bu deyip shopping tv'den acura markasını sipariş vermiştim...
    bugüne kadar kullandığımızın sayısı bir elin parmaklarını geçmez, onlar da hevesle ilk bir ay içinde olmuştu...

bizde sinbosu var el altında durursa emin olki kullanıyor dostum
  • quote:

Orijinalden alıntı: efemre5059

quote:

bizim evde ona sıra gelmiyor ki...ev değil, elektrikli ev aletleri merkezi...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: efemre5059

quote:

bizim evde ona sıra gelmiyor ki...ev değil, elektrikli ev aletleri merkezi...

bizim evde öylede el altında durması gerekiyor buzdolabını alırken katı meyve sıkacağı almıştık eskisini 10 sene kullanmıştık sağolsun bunu aldık 2 kere ya kullandık ya kullanmadık 5 senedir dolapta duruyor bak aynı durumdayız

• pfff..

ilk mesajlarda herşey yolundaydı.

tam alınacak bir ürün derken .

son sayfa batırdı.

aramaya devam.

kış bitmeden balıklar bitmeden almalı bir ızgara.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusufziya

pfff..

ilk mesajlarda herşey yolundaydı.

tam alınacak bir ürün derken .

son sayfa batırdı.

aramaya devam.

kış bitmeden balıklar bitmeden almalı bir ızgara.

era balıkçı ızgara alabilirsin kış ve balıklar yeni başladı zaten, çok vaktin var...
    fena bir ürün değil, balık için bu tip cihazlar daha iyi...

http://www.akakce.com/izgara/en-ucuz-era-sm-18-fiyati,316083.html

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.