Şimdi Ara

TOSHİBA 42AV635 mi 42RV635 mi hangisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
3.875
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • yarın alıcam bu iki modelden birini artık karar verdim ama hangisini alsam dersiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gkhn06 -- 24 Temmuz 2009; 18:13:42 >

• selamlar

ben geçen hafta rv modelini aldım. çok memnunum. zaten rv konu başlığında alanlar memnun olduklarını belirtmişler. fiyatının hakeden bir ürün olduğunu düşünüyorum...

av de indirim olduğunu görünce toshiba sitesinden özelliklerini inceledim. kağıt üzerinde farklar av 500cd/m2, rv 450cd/m2 ekran parlaklığı farkı var. ve kasa tipleri değişik. bence en önemli fark rv nin eco panel özelliğine sahip olması %30 a kadar elektrik tasarrufu yaptığı yazıyor. http://www.home-entertainment.toshiba.co.uk/Generic-Pages/Eco-Panel/ aradaki 100tl farkı bu şekilde amorti edebilir...

benim görüşüm her iki lcdyi de alsan pişman olmayacağındır... bol şans

• av kullanan yok heralde hiç bu tv hakkında bi yorum bulamadım
  • bende rv modelini aldım kasası hoş bir görünümde av ye göre ve eco panel kullanılması + sı. Tabi bu kriterler senin için önemli değilse av de alabilirsin her iki modelde IPS panel kullanıyor ve siyah detay seviyesi çok değil ama ben oldukça memnunum rv den
  • anladığım kadarıyla çok yüksek çözünürlüklü yayınlar dışında bu tvnin diğer üst tvlerden aşağı kalır yanı yok
  • Ben baktım RVnin görüntüsü daha şık. Ancak sorun bu değil. RV modelinde tepki süresi 6ms Kontrast 50.000:1
    AV de ize tepki süresi 5ms kontrast oranı 15000:1, Uzman arkadaşlar şimdi soruyorum;
    RV ninTepki süresinimi önemsersiniz yoksa AVnin düşük kontrastınımı. Uzman bilgisi olanlar cevaplarsa çok memnun olurum...
  • Ms sürelerine fazla takılmayın hepsi 8ms modülden dolayı , Benin tercihim daha üst model Rv serisi olurdu ,

Gerçi bu modellerin hepsi toshıbanın giriş ve orta seviye televizyonları...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Am@deus -- 25 Temmuz 2009; 14:52:08 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.