- x
AVCILAR A NASIL GIDILIR ?
8 Cevap10289 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş
Uzaklaştırılmış
82 gün cezanın,
23 gün 12 sa. 38 dk. kadarı kaldı.
24 Temmuz 2009; 17:06:30 

Merhaba arkadaslar, anadolu yakasi Maltepe`den Istanbul universitesi avcilar kampusune hanig yollar ile gidilir ?

Bir de Yesilkoyden Istanbul Universitesi avcilar kampusune hangi yollar ile gidilir ?

sureleri en kisa yollari soylerseniz iyi olur ve tabi sefer saatlerini

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
24 Temmuz 2009; 17:08:36 

metrobüs ile gidersin avcılar son durak olduğu için seni tam avcılar istanbul üniversitesi kampusunde bırakıcak

maltepeden ido ile gelebilirsin herhalde var burada deniz otobüsü oradan minibüs ile yukarı çıkarsın baya yukarda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Haa? -- 24 Temmuz 2009; 17:10:00 >

Uzaklaştırılmış
82 gün cezanın,
24 Temmuz 2009; 17:12:57 

nerden binebilirim metrobuse ? bana maltepeye en yakin

Uzaklaştırılmış
24 Temmuz 2009; 17:19:50 

anadolu yakasında metrobüs varmı ?

435 Mesaj
24 Temmuz 2009; 17:33:57 

maltapeden otobüsle sögütlüçeşme ordan metrobüse binip son durakta iniyorsn

Uzaklaştırılmış
24 Temmuz 2009; 17:39:36 

ben maltepede oturuyorm...maltepe bagdat caddesi minibüs yolundan 17 nolu otobüsle sögütlüçeşmedeki metrobüs durağına gidebileceğin gibi trenle daha rahat da gidebilirsin ayrıca e5 e yakınsan e5 ten herhangi bi kadıköy otobüsüne binersen göztepe köprüsünü geçtikten sonra e5 teki metrobüs durağını kullanabilirsin...iyi seyirler

Uzaklaştırılmış
82 gün cezanın,
24 Temmuz 2009; 19:10:24 

quote:

Orijinalden alıntı: martinist

ben maltepede oturuyorm...maltepe bagdat caddesi minibüs yolundan 17 nolu otobüsle sögütlüçeşmedeki metrobüs durağına gidebileceğin gibi trenle daha rahat da gidebilirsin ayrıca e5 e yakınsan e5 ten herhangi bi kadıköy otobüsüne binersen göztepe köprüsünü geçtikten sonra e5 teki metrobüs durağını kullanabilirsin...iyi seyirler

E-5`in dibinde oturuyorum. Metrobus duragini haliyle biliyorum her gun gidip geldigim icin kadikoye ama onun karsiya gectigini bilmiyordum daha dogrusu avcilara

576 Mesaj
24 Temmuz 2009; 19:12:07 

kadıköye giden herhangi bir otobüse bin hasanpaşa köprüsünde in yanlış olabilir şöföre metrobüsün olduğu köprü de oradan metrobüse bin yukarı giden yani köprüye köprüyü geçtikden sonra aktarma yap avcılara git

604 Mesaj
24 Temmuz 2009; 22:52:51 

quote:

Orijinalden alıntı: Tan Er

E-5`in dibinde oturuyorum. Metrobus duragini haliyle biliyorum her gun gidip geldigim icin kadikoye ama onun karsiya gectigini bilmiyordum daha dogrusu avcilara

Zaten Avcılar'a tek metrobüsle gidemezsin. Zincirlikuyu(olması lazım) durağında inip hemen oradan Avcılar metrobüsüne binmelisin.

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » AVCILAR A NASIL GIDILIR ?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.141