Şimdi Ara

NBA LIVE 10 - Demo CIKTI !!!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
233
Cevap
0
Favori
7.724
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • EA Sports tarafından geliştirilen ve dağıtımı üstlenilen basketbol oyunu NBA Live 10'a ait bir video yayımlandı. X360, PS3 ve PSP için hazırlanan yapım, Ekim ayında raflarda olacak

Exclusive Trailer HDhttp://www.gametrailers.com/video/exclusive-trailer-nba-live-10/53146?type=flv

Normal: http://www.gametrailers.com/video/exclusive-trailer-nba-live-10/53147?type=flv

merlininkazani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devmanetihad -- 11 Eylül 2009; 16:25:25 >

• Güzel video olmuş. Yine güzel olacaktır oyun. Nba Live 08 faciasından sonra Live 09 da güzeldi ama 2k9 la tabiki yarışamadı. Bu sene yine oynarım ben bu oyunu.
  • Hoş duruyor , bakalım k10 nasıl karşılık verecek.
  • 2k serisiyle kıyaslanamaz kesinlikle,animasyonlar+gameplay 2k nın çok gerisinde kalıyor malesef
  • güzel duruyor ama benim için 2K10 ağır basar her zaman
  • fena değil 2k10 u da görmek lazım.
  • Bence gayet güzel video.Şans vermek lazım.
  • öyle vidyoyla falan belli olmaz.ea in tek yaptığı şey bu zaten gerisi yok.

0.28 deki smaça bakın bence dandik olacağının bi göstergesi.yine altında füze varmış gibi görünen smaçlar geliyor heralde.

file ve pota hala dandik görünüyor.2k in bile müthiş olduğu söylenemz bu konuda ama liveda sanki bilye atıyosunuz potaya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evren377 -- 24 Temmuz 2009; 15:40:37 >
  • sevmedim 2k10 tahminimce bu sene yine daha iyi olacak.
  • bence adamların hareketleri yine kütük gibi , yani tamam live 09a göre kat kat iyi ama smaç basarken howard'ın hareketleri çok tuhaf geldi gözüme ..2k9 da bile bi smaç basarken adamlar ne kadar hareket yapıyorlar havada ve smaç bastığını hissediyorsun coşuyorsun , adam potaya çakıo topu ve smaç ! diyorsun , hissediyorsun , bunda o his hala yok gibi geldi bana..
  • Güzel olmuş video.
  • Videoyu nasıl beğendiniz anlamadım. İnanılmaz yapmacık hareket ediyor oyuncular.Gerçekci gelmedi hiç bana.
  • quote:

Orijinalden alıntı: duncan21

Videoyu nasıl beğendiniz anlamadım. İnanılmaz yapmacık hareket ediyor oyuncular.Gerçekci gelmedi hiç bana.

+ smaclar cok kotu
  • Fena değil ama maç öncesi eşofmanla felan duruyorlar heralde Dwight Howard'ın üstünde eşofman vardı.Bu güzel olmuş.
    Ama bu sene yine 2K'e devam edeceğiz gibi
  • The Official NBA Live 10 Soundtrack

yine bomba gibi

http://www.ea.com/music
  • haklısınız arkadaşlar grafikleri güzel ancak herzamanki gibi animasyonlar kütük gibi. ea sports 2k gibi esnek oyuncu hareketlerine sahip ne zaman bir basketbol oyunu yapacak acaba. çok yapacık hareketler. Bu böyle gider düzeleceği yok anlaşılan. kaç senedir kütük oyuncular...
  • Oyuncu hareketleri gerçekten gerçeklikten uzak duruyor.Daha tek videoyla bir şey söylemek erken ama galiba yine 2K oynicaz
  • tşkler
  • quote:

Orijinalden alıntı: lemmy_fan

Oyuncu hareketleri gerçekten gerçeklikten uzak duruyor.Daha tek videoyla bir şey söylemek erken ama galiba yine 2K oynicaz

Bu hiç bir zaman düzelmeye bilir bana göre,çünkü Live yapımcıları da Fanları da başka detaylarda takılmışlar,oyuncuların yüz ifadeleri berbat duruyorken(+benzerlik)derideki dokuya takılmış insanlar var,veya ooyuncu animasyonları ps2 oyunların kalitesindeyken,formalarin sadece belli bir kısımları sürekli aynı şekilde hareket ediyorken,oyuncuların dövmeleri,tırnakları kadar daha önemsiz detaylarda kalmışlar ve asıl önemli olan eksikleri görmezden geliyorlar,

uzun lafın kısası EA yaptığı oyundan son derece memnun,NBA LİVE oyuncuları da oynadıkları oyunun en gerçekçi basketball oyunu olduğunu düşünüyörlar!

bu durumda tabiki oyun gelişmez,zira yapan memnun oynayan memnun...

• şansı bile yok 2k nın yanında... 2k yı oynadıktan sonra nba live dan soğudum yıllar önce ,herzaman 2k 3 adım öndeydi 1 de değil...

2k10 bence bomba gibi gelicek...bekleyelim görelim
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.