- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
VEET TÜY DÖKÜCÜ KREM
91 Cevap56449 Görüntüleme3 Favori
Bu konudaki kullanıcılar:
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş
Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
23 Temmuz 2009; 15:21:59 

0

# Veet® 3 Dakikada Tüy Dökücü Krem
# 3 dakikanız var mı? Size yumuşak, günlerce tüysüz kalan pürüzsüz bir cilt kazandırmak için bu kadar zaman yeter.
# Aceleniz mi var? Veet® 3 Dakikada Tüy Dökücü Krem, istenmeyen tüyleri sadece 3 dakikada yok eder.
# İşte tüy dökücü kremin büyüsü - tek ihtiyacınız sıcak su ve sıkması kolay losyon tüpü. Tatlı badem ve mineral yağlar cildinize ipeksi pürüzsüz ve seksi bir görünüm kazandırır ve artık her şeye hazırsınız. Tüy dökücü krem tüyü kesmeyip çözdüğü için istenmeyen tüylerinizin çıkması tıraşa göre çok daha uzun sürer ve bu tüyler yeniden sertleşmiş olarak çıkmaz.
# Uzun süre hissedebileceğin ipeksi bir cilde sahip olmak hiç bu kadar kolay ve çabuk olmamıştı. Veet® 3 Dakikada Tüy Dökücü Kremin büyüsünü dışarı çıkarın ve siz de dışarı çıkın - pürüzsüz ve stressiz olarak.

malum bölge için ne önerirsiniz? bu ürün iyimidir ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Denixhan -- 23 Temmuz 2009; 15:22:41 >

6965 Mesaj
23 Temmuz 2009; 15:24:20 

Ne kadar bunların fiyatları ?

EP35C DS3R - E8400 3.00@ 4.51Ghz + CM HYPER 212 - CORSAIR Dominator 2*2 1066@1150 CL5 - POV 9600GT HD + ZEROtherm GX815 + LG M2762D 27" HD - WD Green 1 TB - CoolerMaster RC 690 - Logitech Z5500 + Creative X-FI Surround 5.1 Pro

MSI GE620DX FHD ~ Corsair Force GT SSD

Cevizin kabugunu kiramayan, cevizi sadece kabuk zanneder...

113 Mesaj
23 Temmuz 2009; 15:24:36 

quote:

Orijinalden alıntı: Denixhan

0

# Veet® 3 Dakikada Tüy Dökücü Krem
# 3 dakikanız var mı? Size yumuşak, günlerce tüysüz kalan pürüzsüz bir cilt kazandırmak için bu kadar zaman yeter.
# Aceleniz mi var? Veet® 3 Dakikada Tüy Dökücü Krem, istenmeyen tüyleri sadece 3 dakikada yok eder.
# İşte tüy dökücü kremin büyüsü - tek ihtiyacınız sıcak su ve sıkması kolay losyon tüpü. Tatlı badem ve mineral yağlar cildinize ipeksi pürüzsüz ve seksi bir görünüm kazandırır ve artık her şeye hazırsınız. Tüy dökücü krem tüyü kesmeyip çözdüğü için istenmeyen tüylerinizin çıkması tıraşa göre çok daha uzun sürer ve bu tüyler yeniden sertleşmiş olarak çıkmaz.
# Uzun süre hissedebileceğin ipeksi bir cilde sahip olmak hiç bu kadar kolay ve çabuk olmamıştı. Veet® 3 Dakikada Tüy Dökücü Kremin büyüsünü dışarı çıkarın ve siz de dışarı çıkın - pürüzsüz ve stressiz olarak.

malum bölge için ne önerirsiniz? bu ürün iyimidir ?

http://www.hpmystore.com/images/temizlik/Permatik_Banyo.jpg

malum bölgeye kesinlikle sürülmemesi gerekiyormuş tüy dökücülerin çünkü ciltte aşınma mı ne yapıyormuş

694 Mesaj
23 Temmuz 2009; 15:25:27 

hiç kullanmadım ama sırtım için almayı düşünüodum..bi kaç kullanan arkadaşım emmak tavsiye etti..aktarlarda bulabilirsin..hamam otu diede geçiyormuş.

suyla karıştırıp istediğin bölgene sürüp 5 dakka bekleyip duşa giriyormuşsun ne var ne yok döküyormuş.

ama çok kötü koktuğunu ve o kokuyla 5 dakka beklemenin sağlam sabır işi olduğunuda duydum

Uzaklaştırılmış
23 Temmuz 2009; 15:25:29 

Uzaklaştırılmış
23 Temmuz 2009; 15:26:39 

quote:

Orijinalden alıntı: JANT!

Ne kadar bunların fiyatları ?

11,21 TL

Uzaklaştırılmış
23 Temmuz 2009; 15:29:30 

quote:

Orijinalden alıntı: Versace precious

hiç kullanmadım ama sırtım için almayı düşünüodum..bi kaç kullanan arkadaşım emmak tavsiye etti..aktarlarda bulabilirsin..hamam otu diede geçiyormuş.

suyla karıştırıp istediğin bölgene sürüp 5 dakka bekleyip duşa giriyormuşsun ne var ne yok döküyormuş.

ama çok kötü koktuğunu ve o kokuyla 5 dakka beklemenin sağlam sabır işi olduğunuda duydum

http://www.berkankarada...yen-tuylerden-kurtulun/

350 Mesaj
23 Temmuz 2009; 15:43:20 

hamam otunu tek seferde mi kullanıyoruz yoksa baya bi kullanıyoruz mu? arkadaşın verdiği linki bi inceleyim.

Galatasaray SK

6965 Mesaj
23 Temmuz 2009; 15:50:36 

quote:

11,21 TL

Teşekkür ederim. :)

EP35C DS3R - E8400 3.00@ 4.51Ghz + CM HYPER 212 - CORSAIR Dominator 2*2 1066@1150 CL5 - POV 9600GT HD + ZEROtherm GX815 + LG M2762D 27" HD - WD Green 1 TB - CoolerMaster RC 690 - Logitech Z5500 + Creative X-FI Surround 5.1 Pro

MSI GE620DX FHD ~ Corsair Force GT SSD

Cevizin kabugunu kiramayan, cevizi sadece kabuk zanneder...

1839 Mesaj
23 Temmuz 2009; 15:55:11 

Bio der pis kokuyor mu ? Bu arada bio der de iyi para he .

1108 Mesaj
23 Temmuz 2009; 15:57:25 

Hocam sana şöyle diyeyim o kadar memnun kalıcaksın ki anlatamam
Tüylerinin kalınlığına göre beklet 6 dakikayı geçme sakın. 5 dakika sonra elini kremi sürdüğün yerlere hafif sürt tüylerin durumu görünce şok olucaksın. Kökten alıyor bir de sanki hiç tüy çıkmamış gibi.

4319 Mesaj
23 Temmuz 2009; 15:57:30 

veet in köpünüde öneririm ama bu krem daha iyiymiş gibi gözüküyoo ama sırt için en az 2-3 tüp lazım

C4 1.6 e-Hdi Comfort Plus 112BG

1839 Mesaj
23 Temmuz 2009; 16:01:44 

quote:

Orijinalden alıntı: Nymphetaminé

Tüylerinin kalınlığına göre beklet 6 dakikayı geçme sakın. 5 dakika sonra elini kremi sürdüğün yerlere hafif sürt tüylerin durumu görünce şok olucaksın. Kökten alıyor bir de sanki hiç tüy çıkmamış gibi.

Bu meret kokuyor mu usta ?

2460 Mesaj
23 Temmuz 2009; 16:04:35 

quote:

Senin bahsettiğin hangisi tam anlayamadım?

^_^

1108 Mesaj
23 Temmuz 2009; 16:07:02 

Öyle fazla değil azaltabildikleri kadar azaltmışlar kokuya çok hassassan belki rahatsız olursun ama ben çok hassan olduğum halde beni rahatsız etmiyor. Birde hamam tozu diyorlar 1-2 gün banyo kokuyormuş o derece. Birde 5 tl filan olsa.
Ama açıkcası alalı 3 ay filan oldu bitmedi.

@irish
Veet tüy dökücü krem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nymphetaminé -- 23 Temmuz 2009; 16:08:08 >

2460 Mesaj
23 Temmuz 2009; 16:14:03 

Teşekkür ederim...

^_^

Uzaklaştırılmış
23 Temmuz 2009; 16:15:30 

quote:

eyvallah hocam dışarı çıkınca alıcam cinsel bölge için bi sakıncası yok dimi kullanabiliriz ?

1188 Mesaj
23 Temmuz 2009; 16:29:46 

quote:

eyvallah hocam dışarı çıkınca alıcam cinsel bölge için bi sakıncası yok dimi kullanabiliriz ?

Tavsiye etmiyorum..

403 Mesaj
23 Temmuz 2009; 16:34:15 

quote:

Orijinalden alıntı: firtikk

Tavsiye etmiyorum..

Neden ki ?

Video : İzleti
Mesaj/Post : İleti
PM : Öİ (özel ileti)
Topic : Başlık
Ve dahası . . .

1078 Mesaj
23 Temmuz 2009; 16:36:38 

quote:

TAVSİYE ETMEM PİŞİK GİBİ OLUR DON GİYMEYE TIRSAR HALE GELİRSİN

...Aşkımız iki gözlüklünün öpüşme çabasıydı;
gözlükleri çıkarmak hiç aklımıza gelmedi.

2136 Mesaj
23 Temmuz 2009; 16:37:19 

quote:

Orijinalden alıntı: Pennywise_67

Neden ki ?

Sadece tüyü dökmekle kalmıyor bazen gaza gelip kökten dökebiliyomuş

1108 Mesaj
23 Temmuz 2009; 16:37:21 

quote:

Olsaydı olurdu bana. Ama kıllara gelsin yani nasıl anlatayımki şimdi bunu sansürlü olarak yani cinsel organdaki kıl olmayan yerlere getirme yani , 6 dakikadan sonra kızarma vs yapabilir. İlk kullandığımda tam yıkadım zannediyordum bir bölgede krem kalmış unutmuşum 15 dakika sonra fark ettim kızardı baya bir bepanthene sürdüm diğer gün iyiyleşti.

Nasıl pişik gibi kalıyor ya fazla bekletiyorsunuzdur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nymphetaminé -- 23 Temmuz 2009; 16:38:19 >

1078 Mesaj
23 Temmuz 2009; 16:43:29 

quote:

Olsaydı olurdu bana. Ama kıllara gelsin yani nasıl anlatayımki şimdi bunu sansürlü olarak yani cinsel organdaki kıl olmayan yerlere getirme yani , 6 dakikadan sonra kızarma vs yapabilir. İlk kullandığımda tam yıkadım zannediyordum bir bölgede krem kalmış unutmuşum 15 dakika sonra fark ettim kızardı baya bir bepanthene sürdüm diğer gün iyiyleşti.

Nasıl pişik gibi kalıyor ya fazla bekletiyorsunuzdur.

HADİ ADAMIN CİLDİ HASSAS NERDEN BİLİYOSUN?HER CİLT AYNI OLCAK DİYE Bİ KURAL YOK ADAM ÜZERİNE KOCAMAN YAZMIŞ GENİTAL BÖLGEDE KULLANMA DİYE VARDIR ELBET Bİ BİLDİĞİ DİMİ

251 Mesaj
23 Temmuz 2009; 16:46:39 

Erkek adam permatik kullanır.. Bir sorunlada karşılaşmadım sadece bir keresinde parmağımı kesmiştim biraz kanamıştı o kadar, tüy dökücüğe ne gerek var..

O değilde geçenlerde bir arkadaş traşlarken malafatı kesmiş acayipti ya

Konu dışı yarıyor adamı.

1108 Mesaj
23 Temmuz 2009; 16:54:43 

Veet tüy dökücü kremi başka bir bölge için kullanan erkek tanıyorum pek, çoğu genital bölge için kullanıyor. Adam o kadar bilir yani ne kadar hassas olduğunu belliki jiletten bıkmış başka çözüm yolu arıyor ağda mı yapsın , yapmaya kalktı diyelim o bölge baya bir gürdür çekmeye kalksın kökten gelir.

@DHF_Viper
Jilet çok kızartıyor benim cildimi.

Bu iki madde yeter.

1078 Mesaj
23 Temmuz 2009; 17:00:43 

quote:

Veet tüy dökücü kremi başka bir bölge için kullanan erkek tanıyorum pek, çoğu genital bölge için kullanıyor. Adam o kadar bilir yani ne kadar hassas olduğunu belliki jiletten bıkmış başka çözüm yolu arıyor ağda mı yapsın , yapmaya kalktı diyelim o bölge baya bir gürdür çekmeye kalksın kökten gelir.

@DHF_Viper
Jilet çok kızartıyor benim cildimi.

Bu iki madde yeter.

DUR Bİ MADDEDE BEN EKLEYİM
-Bacaklarda,kollarda,koltuk altlarında ve bikini bölgesinde kullanılabilir ancak yüzde,başta,göğüste,perianal ve genital bölgede kullanıma uygun değildir...

1108 Mesaj
23 Temmuz 2009; 17:05:17 

Kendin cevabı verdin bikini bölgesi.

Ama şu da var kadınlar için genital bölgede riskli gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nymphetaminé -- 23 Temmuz 2009; 17:09:21 >

1078 Mesaj
23 Temmuz 2009; 17:39:18 

quote:

Kendin cevabı verdin bikini bölgesi.

Ama şu da var kadınlar için genital bölgede riskli gibi.

ADAM HALA ISRARCI YA ABİ TAMAM KULLAN SÜR GENİTALE GİTSİN TAMAM HADİ İYİ FORUMLAR SONRA ORAM BURAM YANIYO NAPCAM DİYE KONU AÇMA AMA

2516 Mesaj
23 Temmuz 2009; 17:44:28 

BEN KULLANIYORDUM ARKADAŞLAR BU ÜRÜNÜ Malum bölgenize sürebilrisiiniz birşey olmuyor aksine koltuk altı vb. ve tüylerin çıkmasını geciktiriyor 1-2 ay. rahat rahat dolasıoruz.

301 Mesaj
23 Temmuz 2009; 17:49:06 

quote:

11,21 TL

Oha marketlerde Lapiden markalısı 2,95 TL ne fark var ki yav önemli olan dökmesi ne gerek var pürüzsüz ve sexi olmaya

751 Mesaj
23 Temmuz 2009; 17:53:09 

Sakalada sürebiliyomuyuz

Lost - Supernatural - Smallville - The Vampire Diaries - Dexter - Spartacus - Glee - Chuck - True Blood - Fringe - FlashForward
The Event - Lost Girl - The Lost Room - V - How I Met Your Mother

"I will not die at the hand of a fucking slave."
"I am a free man!"

Je suis etudiant a Hacettepe University

309 Mesaj
22 Mayıs 2010; 11:21:31 

quote:

Orijinalden alıntı: Kubilây

Sakalada sürebiliyomuyuz

yüz bölgesi için ayrı krem ve dökücüleri var işte :) bnde almayı düşünüyorum bakalım :)

1248 Mesaj
22 Mayıs 2010; 11:24:44 

quote:

Orijinalden alıntı: bekir14

yüz bölgesi için ayrı krem ve dökücüleri var işte :) bnde almayı düşünüyorum bakalım :)

adam 1 yıldır zaten cevap alamamıştır

309 Mesaj
22 Mayıs 2010; 11:30:16 

quote:

Orijinalden alıntı: Mr.PainKiller

adam 1 yıldır zaten cevap alamamıştır

konunun tarihe bakmayınca ..

Uzaklaştırılmış
22 Mayıs 2010; 11:35:03 

quote:

yüz bölgesi için ne varki
ayrı tüy dökücü daha sert çıkarmıyor mu yav

437 Mesaj
22 Mayıs 2010; 11:40:25 

bu benimkileri dökememişti depitak vardı o daha etkiliydi

2651 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
_PerenaL
22 Mayıs 2010; 11:42:45 

quote:

Orijinalden alıntı: Kubilây

Sakalada sürebiliyomuyuz

Aklımdan ilk bu geçti.

Iğdır'ın Karakoyunlu'daki, hayatında Kadıköy'e ayak basmamış çocuğun Fenerbahçeliliğinden büyük değil benim Fenerbahçeliliğim.

46 Mesaj
22 Mayıs 2010; 11:45:13 

Bunlar kol altını da pişik gibi yapar mı ki?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

437 Mesaj
22 Mayıs 2010; 11:45:50 

quote:

Orijinalden alıntı: hmbhmbhmb

Bunlar kol altını da pişik gibi yapar mı ki?

yapar baya yakıyor. ayrıca kötü bir kokusu var

46 Mesaj
22 Mayıs 2010; 11:53:21 

La koltukaltını pişiriyo malum bölgeyi pisiriyo... Ne kaldı ki anasını. Bacaklarımı alıp sexy bi görünüm mü kazansam acaba...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

437 Mesaj
22 Mayıs 2010; 12:06:44 

quote:

Orijinalden alıntı: hmbhmbhmb

La koltukaltını pişiriyo malum bölgeyi pisiriyo... Ne kaldı ki anasını. Bacaklarımı alıp sexy bi görünüm mü kazansam acaba...

oda senin tercihin

392 Mesaj
22 Mayıs 2010; 12:23:13 

quote:

yüz bölgesi için ne varya ben elmacık kemiklerinin üstündeki kıllardan çok rhatsız oluyorum , cımbızla al al bitmiyo sakal kıvamına gelmiş artık :D

3984 Mesaj
22 Mayıs 2010; 12:23:54 

Ben bacaklar için azaltıcı bir krem istiyorum.Dediğim gibi azalsın.Ne önerirsiniz?

241 Mesaj
22 Mayıs 2010; 12:43:38 

Bunlar kollarda dirsek ile omuz arasındaki bölge için kullanılır mı oradaki kılların kas gelişimini engellediğini söylüyorlarda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Fronto- -- 22 Mayıs 2010; 12:47:07 >

En kötüsü ne biliyor musun? Kendine yenilmek, pes etmek.

108 Mesaj
22 Mayıs 2010; 12:49:18 

daha kalın ve daha fazla çıkmasını istiyorsanız alın sürün

.. dedi Şeref Bey ama kimseler duymadı..

18 Mesaj
22 Mayıs 2010; 12:54:45 

benimde boyun bölgesinde çıkıyo ve dahada aşağa inmesini istemiyorm tüylerin çıkmasını önlemek için tavsiyeleriniz var mı acaba ?

1217 Mesaj
22 Mayıs 2010; 14:26:57 

arkadaşlar SAKIN KULLANMAYIN ben sırt ve omuz bölgem içi kullandım geçen yaz kullanmaz olaydım...evet kaymak gibi oluyor temizledikten sonra kremi fakat 1-2 saat sonra inanılmaz yanma vede kırmızı noktalar beliriyor yani inanılmaz tariş oluyor(benim cildim hassa belkide ondan oldu) ama herkezde etki göstericek olay ise tüyler bir hafta sonra daha kalın ve gür çıkıyor sakın bulaşmayın.yapıcaksanız (komik ama) arkadaşınız veya annenizin yardımı ile sesu ılık ağda türü şeyler kulanın hem kökündne alıyor hemde uzun süre çıkmıyor çıksada ince cılız çıkıyor

Izmir University Of Economics - Logistic Management

578 Mesaj
22 Mayıs 2010; 14:52:33 

eskiden alırdım kutusu şu anda kutusu 8-9 liraya satılıyor sonra bir gün yerli üretim vivet tüy dökücü kremi keşfettim yarı fiyatına satılıyor veet den daha etkili cildi tahriş etmiyor ve kutusunda malum bölgede kullanılmaz yazdıkları halde 3 yıldır sorunsuzca kullanıyorum ama veeti kullanamazdım yakardı

http://i1005.hizliresim.com/2010/5/22/2596.jpg

437 Mesaj
22 Mayıs 2010; 18:04:58 

quote:

Orijinalden alıntı: VooDoo

eskiden alırdım kutusu şu anda kutusu 8-9 liraya satılıyor sonra bir gün yerli üretim vivet tüy dökücü kremi keşfettim yarı fiyatına satılıyor veet den daha etkili cildi tahriş etmiyor ve kutusunda malum bölgede kullanılmaz yazdıkları halde 3 yıldır sorunsuzca kullanıyorum ama veeti kullanamazdım yakardı

http://i1005.hizliresim.com/2010/5/22/2596.jpg

buda güzeldi kokusuda daha az yanma etkiside daha az bunda

3646 Mesaj
22 Mayıs 2010; 22:04:38 

Malum bölge için kullanılacak en iyi krem nedir? Cilt hassas olunca uğraştırıyor ve açıkçası bıktım uğraşmaktan

97 Mesaj
22 Mayıs 2010; 22:18:36 

Bu durumdan muzdarip ne de çok DH sakini varmış

490 Mesaj